Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κατάλληλη ηλικία για παιδικό σταθμό?


Recommended Posts

Εγω πιστευω τα παιδια πρεπει να ειναι παιδικο μονο αν η μαμα δουλευει.κοινωνικοποιηση και αλλα πολλα γινονται και στις κουνιες και σε παιδοτοπους οπως ειπε παρα πολυ σωστσ η φιλη παρακατω.ειμαι ακριβως της ιδιας αποψης χωρις να θελω να προσβαλλω καποια μαμα εννοειτε.εγω δεν δουλευω ειμαι σπιτι και μου αρεσει που περναω ωρες με την μικρη μου αν και οι περρισοτερες ωρες ειναι με την λεξη μη....οχι αυτο......σταματα τελος παντων.....και αλλα τετοια πραγματακια μεταξυ παιδιου και μανουλας.ειμαι πολυ ευχαριστημενη που την εχω σπιτι γιατι απλα μπορω και δεν δουλευω.αν δουλευα θα την πηγαινα.και απο κοινωνικοποιηση ειμαστε υπερβολικα κοινωνικες σε σημειο που τα αλλα παιδακια στις κουνιες που πανε παιδικο να τρεχουνε τα καημενα στις μαμαδες τους γιατι ερχετε ο σιφουνας η δικια μου και θελει να παιξει με τους παντες και με ολα και ειναι χαρουμενη οπως επισης μοιραζετε και τα παντα με ολους.και οταν με ρωτανε που την στελνεις τους λεω δεν παει και μου λενε μια χαρα σας βλεπω.φετος θα την παω προνηπιο για να αρχισει να εγκληματιζετε σιγα σιγα.οποτε πιστευω ειναι και στον χαρακτηρα του παιδιου το αν κοινωνικοποιητε ευκολα.αν εβλεπα και σε αυτο καποια δυσκολια και δεν μπορουσα να το φτιαξω μονη μου τοτε μαλλον θα την πηγαινα και εγω σε αυτη τη περιπτωση......οποτε ολα σχετικα ειναι για μενα αλλα μον στις παραπανω περιπτωσεις......για καφε και κομμωτηριο σε καμια περιπτωση παντως.για καφε παμε ολοι μαζι και αν θελουμε και μονοι μας την αφηνω στη μαμα μου οποτε εχω και σημαντικη βοηθεια απο εκει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 125
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...