Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εδω ψηφίζουμε the best charm!


rita-

Recommended Posts

σιγά μη δε προβηματιζόμουν και εδώ!!ευτυχως είναι το τελευταίο και μετά ομολογώ ότι τελειωσα.

λοιπον, αρχίζει η ψηφοφορία.

ποιο διακοσμητικό προτιμάτε; τα χρώματα της μπομπο είναι λιλα και φουξια πουγγια. μου άρεσαν τα ζωάκια αλλά επειδή πάνε ανα εξάδεδες, κάποια δε μου ταιριάζουν με τα χρώματα των πουγγιών (πχ τα κόκκινα). είναι όμως χαρούμενα

το δε κοριτσάκι δένει ωραία αλλά είναι και λίγο άτονο....

ακούω γνώμες

κοριτσάκι μπρελοκ (το γνωστό, απο το ελξις)

http://www.elxisdoro.com/details.php?productsid=3515

ζωάκια μπρελοκ (απο τα ξύλινα του eshop)

http://www.eshopgamou.gr/components/com_virtuemart/shop_image/product/_________________490bba5936f95.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νομίζω ότι το κοριτσάκι θα προτιμούσα..... νομίζω ότι μετά την βάφτιση θα το χρησιμοποιήσουν πιο πολλά άτομα..... Μην νομίζεις ότι είναι πολυφορεμένο απλά το έχουμε δει εδώ σε αυτό το site ξανά αλλά σε βάφτιση δεν το έχω πετύχει.

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites

πόσο χαίρομαι που υπάρχεται!!για συνεχίστε παρακαλώ...

η βάπτιση είναι στις 16 μαη. αν κλείσουμε το κοριτσάκι (ξέχασα το σημαντικότερο!θέμα βάπτισης......===== ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ), ελπίζω να μην΄με καθυστερήσει ο ελξις με την παραγγελία. τα πουγγια θα τα έχω την δευτέρα. έχω ήδη ετοιμάσει τα κουφέτα....

τώρα δοκίμαζα τα ζωάκια στα πουγγια δείγματα που έχω, δε μου κολλανε βρε παιδί μου, πολύ παρδαλά...αν είχα άλλα χρώματα πουγγιών θα ήταν πολύ ωραία. γενικά δημιουργούν χαρούμεν ατμόσφαιρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΓΩ ειμαι φαν των ξυλινων παιχνιδιων!!! ηθελα να παρω τις σφυριχτρες αλλα δεν ηθελε ο αντρας μου!!

 

όμως αν εχεις θεμα την καντυ καντυ (που ηταν ηα αγαπημενη μου και ΓΜΤ!!! γιατι να μην το ειχα σκεφτει κι εγω πιο πριν????)

νομιζω οτι το κοριτσακι ειναι πολυ καλο!!!

 

 

εεεεεεεεε..............εεεεεεεεεεε Αντονυυυυυυυυυυυυυ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τα ζωάκια είναι τρέλα (και εγώ είμαι φαν των ξύλινων, είχα βάλει ντέφια και σφυρίχτρες στη βάφτιση της κόρης μου), το κοριτσάκι μου φαίνεται λίγο μπανάλ - σόρρυ κορίτσια :) Είναι αλήθεια όμως ότι δεν πάνε τόσο με τα χρώματα που έχεις διαλέξει. Αν έβρισκες ξύλινα πραγματάκια σε αντίστοιχα χρώματα;

Link to comment
Share on other sites

κοίταζα στο eshop που τα εχει συγκεντρωμένα, στην τιμή που διαθέτω βρήκα κάτι ωραίους σελιδοδείκτες και διαφορα μπρελοκ. όλα όμως πάνε ανα εξάδες....και όπως βλέπεις είναι διαφορα χρώματα. αν μού έδινε μόνο το άσπρο, θα τα έπαιρνα αλλά με κόβει το κόκκινο και το πορτοκαλί

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω αυτό που λες, και πες άντε, αν ήταν μόνο φούξια, θα μου άρεσε, το αποτέλεσμα θα ήταν ποπ και χαρούμενο, το λιλά όμως κάνει πιο ρομαντικό και δεν θα ταίριαζε τόσο με πορτοκαλοκόκκινα... οπότε να προτιμήσεις το κοριτσάκι (ή κάτι άλλο σε μεταλλικό;) Πάντως από αυτά που είδα στο elxisdoro το κοριτσακι μου άρεσε πιο πολύ απ'όλα!

 

Στο σάιτ αυτό βρήκα και τα δικά μας:

http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vaptishs/ylika-gia-mpomponieres/stolidia/xylina-paixnidia/1059-xylino-ntefi-kwd.21495-72.html

http://www.eshopgamou.gr/eshop/eidh-vaptishs/ylika-gia-mpomponieres/stolidia/xylina-paixnidia/234-mprelok-sfyrixtra-kwd.21712-576.html

Αλλά εμάς ήταν δεμένα με κόκκινα και κίτρινα τουλάκια, οπότε έδενε πιο πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Αφού το θέμα της βάπτισης είναι η Κάντυ τότε αναμφίβολα ταιριάζει τέλεια το κοριτσάκι!

Αν ήμουν στη θέση σου αυτό θα διάλεγα και θα έδενα τα λιλά πουγκιά με φούξια κορδέλα και τα φούξια πουγκιά με λιλά. ;)

.png.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ θα προτιμούσα το κοριτσάκι. Στο λέω γιατί για την δική μου βάφτιση "παίζει" το αντίστοιχο αγοράκι!! Είναι μέσα στις μπομπό που έχω στη λίστα!!

Link to comment
Share on other sites

Το κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!!

Είναι τοοοοοοοοοοοοοσο χαριτωμένο!

Τα ξύλινα είναι πιο ουδέτερα...

Φαντάσου οτι ένα απο αυτά έχω κι εγώ για τα κλειδιά μου!

 

Αλλά το άλλο λεει με 1000!!!!!!!!!!

Τα μωράκια είναι τα ωραιότερα άνθη.......

Link to comment
Share on other sites

πόσο χαίρομαι που υπάρχεται!!για συνεχίστε παρακαλώ...

η βάπτιση είναι στις 16 μαη. αν κλείσουμε το κοριτσάκι (ξέχασα το σημαντικότερο!θέμα βάπτισης......===== ΚΑΝΤΥ-ΚΑΝΤΥ), ελπίζω να μην΄με καθυστερήσει ο ελξις με την παραγγελία. τα πουγγια θα τα έχω την δευτέρα. έχω ήδη ετοιμάσει τα κουφέτα....

τώρα δοκίμαζα τα ζωάκια στα πουγγια δείγματα που έχω, δε μου κολλανε βρε παιδί μου, πολύ παρδαλά...αν είχα άλλα χρώματα πουγγιών θα ήταν πολύ ωραία. γενικά δημιουργούν χαρούμεν ατμόσφαιρα

 

το κοριτσακι λεω και εγω αλλα προσεχε, ζητα του μια βδομαδα πιο πριν (πες ψεματα οτι τοτε ειναι η βαφτιση!) εμενα τα καθυστερησε 4 μερες!!!

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

σας άρεσε η κάντυ ε; και εγώ όταν το αποφάσισα ενθουσιάστηκα. δυστυχώς όμως βρίσκεται ελάχιστα πραγματάκια που να σχετίζονται. εννοώ, άλλα θέματα (νεραϊδες, χιονάτη, πρίγκιπας, πειρατες, ναυτικό...) έχουν τεράστιο ρεπερτόριο!!

και εγώ ημουν μεγάλη θαυμάστρια της μικρής ξανθιάς!!δεν έχανα ούτε ένα τεύχος. θυμάμαι κυκλοφορούσε κάθε παρασκευή, το είχα συνδυασει με τον οδοντίατρο που πήγαινα για τα σιδεράκια μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναιαιαι, εβδομαδιαίο. μπορείς να κατεβάσεις επεισόδια απο το ιντερνετ. αν θυμάμαι μπαίνεις στο http://www.livemovies.gr/animation/candy-candy. θυμάσαι το τραγούδι της; εγώ κάθε ΄στοίχο!!!θα το παίξουν μόλις φτάσουμε στην αίθουσα με τη μικρή. τώρα θελω να βρω και μπαλονι καντυ για την εκκλησία (δύσκολο το κόβω...)

Link to comment
Share on other sites

Rita, εγώ τώρα το'πιασα το θέμα με την Κάντυ. Σε αυτήν την περίπτωση, κι εγώ προτιμώ το κοριτσακι, τα ζωάκια θα ήταν άσχετα.

 

Εγώ κρατούσα κάθε τεύχος του περιοδικού, και βέβαια δεν είχα χάσει επεισόδιο. Τρελος έρωτας με Τέρυ...Τώρα που το σκέφτομαι, η Κάντυ ήταν η πρώτη (παιδική) σαπουνόπερα.

 

Ο αδερφός μου έχει βάλει για ringtone τη μουσικούλα της Κάντυ για όταν παίρνει η κοπέλα του!

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρη οτι θα το παραγγειλεις και θα το πάριες το κοριτσάκι εγκαίρως...

Δες το λιγο με αυτον τον κυριουλη απο το elxis,,,

Δεν υπάρχει πιο -εξω απο τον χρονο- ανθρωπος ...

Ειχα περιστατικο με αυτον γιαυτο στο λεω...εστειλα την κουμπάρα μου εκει να ψωνισει και τα πράγματα ηρθαν μετά την βαπτιση...ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δες το λιγο...Εχουν και αλλοι απο εδω μεσα παραπονθει...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι, η αλήθεια είναι ότι το έχω ξαναδιαβάσει για τις καθυστερήσεις του ελξις. σήμερα θα παω απο εκει, θα σας ενημερώσω.

το eshop πάντως αστερι στις παραδόσεις του. σε μια μέρα τα είχα σπίτι με κουριερ. μπραβο τους.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ ομορφο και χαριτωμενο το κοριτσακι!!απλά φροντισε να τα παραγγείλεις λίγο πιο νωρίς και θα είναι όλα μια χαρα!;)

Πεταλουδιτσα μου εισαι η ζωη μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...