Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΟΣ για ρούχα μαμας


Φωτεινή

Recommended Posts

Σε αντίθεση με μια φίλη του φορουμ εγώ δεν κατάφερα να χάσω όλα τα κιλά της εγκυμοσύνης και έχω πρόβλημα τι να φορέσω. Η βάπτιση γίνεται σε μοναστήρι στις 17 ΜαΪουκαι τα πράγματα περιορίζονται αρκετά. Ποια καταστήματα προτείνετε στη θεσσαλονίκη για ένα καλό και όχι ιδιαίτερα φαντεζί για γεματούλες ντύσιμο. Υπολογίζω να ξοδέψω γύρω στα 200 με 250 ευρώ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τα ιδια ισχυουν και για μενα .δεν ειμαι και αδυνατη ουτε παχια(εχει μεινει η κοιλιτσα της εγκυμοσυνης).εχω υποψιν να παρω κατι σε μακρυ φορεμα,εως 250ευρω το πολυ(δε με νοιαζει να ειναι μαρκα) και να ειναι λιγο κυριλλεοχι πουλιες και αυγερινοι (αν και ειναι στο στυλ μου αυτα)καθοτι η βαπτιση ειναι πρωι.αν βρειτε αξιοπογα πραγματα σε περιστερι,πετρουπολη,ιλιον και αγιους αναργυρους στειλτε μου πμ ή γραψτε μου εδω. :)

as1cCuh0g411210Nzc3NjRkdnwwMDAwNDVkYnxNeSBiYWJ5IGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν κουράζομαι να το λέω: η Λόλα έχει τέλεια ρούχα, από νούμερο 36-38 έως...... Τα ρούχα της έχουν πολύ κολακευτικό κόψιμο. Αυτό δε το μπάτζετ είναι υπεραρκετό νομίζω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...