Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟΣ ΥΠΕΡΥΧΟΣ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ..ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ...ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ...ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ...ΔΙΧΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΟΥΝ...ΣΕ ΠΟΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΩ;;;

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΕ ΣΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΕΤΡΑΔΙΑΣΤΑΤΟ?ΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΛΑΤΤΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΑΜΝΥΑΚΟ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΠΟΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ?ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΣ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΔΙΚΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

,,,,,,,?

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΔΕ ΣΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΑΝ ΤΕΤΡΑΔΙΑΣΤΑΤΟ?ΟΣΟ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΛΑΤΤΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΑΜΝΥΑΚΟ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΠΟΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ?ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΠΑΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΣ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΑΔΙΚΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ

 

ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΟΥ ΑΠΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΣΤΗΝ Β΄ΕΠΙΠΕΔΟΥ...ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 25η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΤΙ ΛΕΣ;;

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και την 30η εβδομάδα μπορείς να πάς και να το δεις καλά το μωράκι.Μετά αρχίζει και ελαττώνεται αισθητά το αμνιακό υγρό και δεν έχει καλό παράθυρο το μωρό.

 

Εγώ θα πάω να κάνω τώρα αυτη την εβδομάδα γιατί μετά δεν το βλέπω...

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και την 30η εβδομάδα μπορείς να πάς και να το δεις καλά το μωράκι.Μετά αρχίζει και ελαττώνεται αισθητά το αμνιακό υγρό και δεν έχει καλό παράθυρο το μωρό.

 

Εγώ θα πάω να κάνω τώρα αυτη την εβδομάδα γιατί μετά δεν το βλέπω...

 

Α ΩΡΑΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ 27η ΠΡΟΣ 28η ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ....ΞΕΧΩΡΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ;;;

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μόοονο τα πάντα??μόνο που δεν θα σου κουνήσει το χεράκι να σου πει ..γειά σου μανούλααα!

Είναι ένα μικρό ανθρωπάκι,που έχει σχηματιστεί πλήρως και τώρα αρχίζει να παίρνει κιλά!Εμενα τώρα είναι κάπου 1.200Kgr.

ανυπομονώ να δω την πεταλουδίτσα μου,να την βγάλουμε καμία καλή φωτογραφία στο τρισδιάστατο γιατί μετά από αυτό- αφούτ ο αμνιακό υγρό δεν είναι αρκετό για να μου ξαναποζάρει- θα γνωριστούμε μία και έξω στον τοκετό!

Link to comment
Share on other sites

Μόοονο τα πάντα??μόνο που δεν θα σου κουνήσει το χεράκι να σου πει ..γειά σου μανούλααα!

Είναι ένα μικρό ανθρωπάκι,που έχει σχηματιστεί πλήρως και τώρα αρχίζει να παίρνει κιλά!Εμενα τώρα είναι κάπου 1.200Kgr.

ανυπομονώ να δω την πεταλουδίτσα μου,να την βγάλουμε καμία καλή φωτογραφία στο τρισδιάστατο γιατί μετά από αυτό- αφούτ ο αμνιακό υγρό δεν είναι αρκετό για να μου ξαναποζάρει- θα γνωριστούμε μία και έξω στον τοκετό!

 

:lol::lol::lol::lol: Α ΘΑ ΠΑΩ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ..ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΖΟΥΖΟΥΝΑ ΜΟΥ :wink:

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια με το καλό να ρθουν τα μπεμπε μας!!!Πιστεύω ότι ο τρισδιαστατος υπέρυχος αξίζει΄πάρα πολύ!!! :D Νιώθεις ότι αυτό που ζουζουνίζει μέσα σου έχει υπόσταση. :lol::lol: Κ επίσης εχω δει αρκετους τρισδιαστατους σε ενα ντοκιμαντερ και καθε φατσουλα ήταν τελειως διαφορετικη :wink: !!Δεν ξερω αν τελικα θα μοιαζει αλλα δε με νοιαζει!!Μου φτανει που τωρα εχω μια φατσουλα στο μυαλό μου!!Εγω εκανα 2.Ο πρώτος ήταν στη Β΄επιπέδου και ο δευτερος στο ντοπλερ στο "Μητερα". Η διαφορα άπο απλό υπέρυχο ήταν 20 ευρω...Βεβαια αν κάνετε μόνο τρισδιαστατο δεν ξερω πόσο θα κάνει. Πάντως τη δευτερη φορα το εκανα στην 31η εβδομαδα και το μπεμπε ήταν καλύτερο απο τη Β΄επιπέδου.Πιο αφρατο :lol: ...Βεβαια εμένα δεν εχει γυρίσει ακόμα με το κεφαλι προσ τα κάτω!!!Αν ειχε γυρισει θα ήταν ίσως πιο δύσκολο να το δουν μου ειπανε.Ααααααα!Κ βεβαια υπάρχει κι η περιπτωση να σασ εχει γυρισμενο το πωπουδακι και δυστυχως να μην το δειτε :? ! Να ειστε προετοιμασμενοι... :wink: Η΄να εχει τα χερια στο κεφαλι.Εμας στη μια φωτο πιπιλιζει το δαχτυλο!!!!!Ααααααχ!ΤΕΛΕΙΟ!!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ζουμπουλίτσα μου....!!!!!

Κι εγώ την ίδια σκέψη έκανα, αν θα πάω για τρισδιάστατο υπέρηχο....!!

Τί κάνεις..?

Η μπεμπούλα μας..?

 

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ...ΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑDINAKI ΘΑ ΠΑΣ..ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ :lol::lol:

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kοριτσια με το καλό να ρθουν τα μπεμπε μας!!!Πιστεύω ότι ο τρισδιαστατος υπέρυχος αξίζει΄πάρα πολύ!!! :D Νιώθεις ότι αυτό που ζουζουνίζει μέσα σου έχει υπόσταση. :lol::lol: Κ επίσης εχω δει αρκετους τρισδιαστατους σε ενα ντοκιμαντερ και καθε φατσουλα ήταν τελειως διαφορετικη :wink: !!Δεν ξερω αν τελικα θα μοιαζει αλλα δε με νοιαζει!!Μου φτανει που τωρα εχω μια φατσουλα στο μυαλό μου!!Εγω εκανα 2.Ο πρώτος ήταν στη Β΄επιπέδου και ο δευτερος στο ντοπλερ στο "Μητερα". Η διαφορα άπο απλό υπέρυχο ήταν 20 ευρω...Βεβαια αν κάνετε μόνο τρισδιαστατο δεν ξερω πόσο θα κάνει. Πάντως τη δευτερη φορα το εκανα στην 31η εβδομαδα και το μπεμπε ήταν καλύτερο απο τη Β΄επιπέδου.Πιο αφρατο :lol: ...Βεβαια εμένα δεν εχει γυρίσει ακόμα με το κεφαλι προσ τα κάτω!!!Αν ειχε γυρισει θα ήταν ίσως πιο δύσκολο να το δουν μου ειπανε.Ααααααα!Κ βεβαια υπάρχει κι η περιπτωση να σασ εχει γυρισμενο το πωπουδακι και δυστυχως να μην το δειτε :? ! Να ειστε προετοιμασμενοι... :wink: Η΄να εχει τα χερια στο κεφαλι.Εμας στη μια φωτο πιπιλιζει το δαχτυλο!!!!!Ααααααχ!ΤΕΛΕΙΟ!!

 

ΑΧ ΟΝΤΩΣ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟ...ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Ζουμπουλίτσα μου....!!!!!

Κι εγώ την ίδια σκέψη έκανα, αν θα πάω για τρισδιάστατο υπέρηχο....!!

Τί κάνεις..?

Η μπεμπούλα μας..?

 

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ...ΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑDINAKI ΘΑ ΠΑΣ..ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ :lol::lol:

Εάν γίνεται κι εδώ, λέω να πάω, αν όχι, θα το σκεφτώ.....!!

Πόσο κοστίζει;

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζουμπουλίτσα μου....!!!!!

Κι εγώ την ίδια σκέψη έκανα, αν θα πάω για τρισδιάστατο υπέρηχο....!!

Τί κάνεις..?

Η μπεμπούλα μας..?

 

ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ...ΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΣ ΝΑDINAKI ΘΑ ΠΑΣ..ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!!!!!!!!ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ :lol::lol:

Εάν γίνεται κι εδώ, λέω να πάω, αν όχι, θα το σκεφτώ.....!!

Πόσο κοστίζει;

 

ΕΓΩ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑΤΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 50€...ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ...ΠΑΡΕ ΚΑΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΑΤΡΑ ΚΑΙ ΡΩΤΑ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ.

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η τιμή, εδώ κάνει 30-40 ευρώ ο απλός...!!

Πώς είσαι κατα τ' άλλα;

Από συμπτώματα εντάξει;

Με τα κιλά..?

Εμένα μου έχει ανοίξει η όρεξη, εδώ και μια εβδομάδα έχω "τσακίσει" τα παγωτά... και μεθαύριο έχω καμπύλη σαχάρου.... :oops::oops::oops:

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η τιμή, εδώ κάνει 30-40 ευρώ ο απλός...!!

Πώς είσαι κατα τ' άλλα;

Από συμπτώματα εντάξει;

Με τα κιλά..?

Εμένα μου έχει ανοίξει η όρεξη, εδώ και μια εβδομάδα έχω "τσακίσει" τα παγωτά... και μεθαύριο έχω καμπύλη σαχάρου.... :oops::oops::oops:

 

ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ +10 ΧΩΡΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΤΑΣΤΑΛΙΕΣ,ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΤΑ ΠΗΡΑ ΧΩΡΙΣ ΔΥΣΚΟΛΙΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ....ΤΗΝ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ.ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΜΟΝΟ ΛΙΓΕΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΘΕΙ Ο ΙΟΥΛΙΟΣ...ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ...

ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΕΣΥ ΨΩΝΙΣΕΣ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ;;;

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Είχα κάνει μία έρευνα αγοράς προ ημερών..!

Σκέφτομαι να παω στα Jumbo για φορμάκια, ρουχαλάκια, κτλ. του μπέμπη και στα mothercare για κούνια, καρότσι κτλ.

Η δική μου γκαρνταρόμπα χρειάζεται, επειγόντως, ανανέωση, είχα πάρει κάποια ρούχα στις εκπτώσεις, αλλά τώρα ανοίγει ο καιρός, θα χρειαστώ και καλοκαιρινά..!

Παράλληλα, βάζω στην άκρη χρήματα για τη γέννα... οπωσδήποτε 3.500-4.000 ευρώ.. :shock:

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει μία έρευνα αγοράς προ ημερών..!

Σκέφτομαι να παω στα Jumbo για φορμάκια, ρουχαλάκια, κτλ. του μπέμπη και στα mothercare για κούνια, καρότσι κτλ.

Η δική μου γκαρνταρόμπα χρειάζεται, επειγόντως, ανανέωση, είχα πάρει κάποια ρούχα στις εκπτώσεις, αλλά τώρα ανοίγει ο καιρός, θα χρειαστώ και καλοκαιρινά..!

Παράλληλα, βάζω στην άκρη χρήματα για τη γέννα... οπωσδήποτε 3.500-4.000 ευρώ.. :shock:

 

ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ;;;ΔΕΝ ΓΕΝΝΑΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ;;ΚΑΙ ΕΓΩ JUMBO ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΜΕ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ...ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ..ΑΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ...ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΜΟΥ ΠΑΝΤΩΣ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΜΕ ΦΟΡΜΟΥΛΕΣ,ΑΡΑ ΓΛΙΤΩΝΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΜΟΥ

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι, θα γεννήσω σε ιδιωτική κλινική εδώ ή στο ΟΛΥΜΠΙΟΝ στην Πάτρα..

Και στα 2 αυτά ξεγεννάει η γυναικολόγος μου..

Θα κάνεις επισκληρίδιο;

Από Αθήνα είσαι, είπαμε;

ITKtp2.png

Feiyp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια απλά να σας ενημερωσω ότι αρκετοί απο τον κύκλο σας θα σας πουν να σας παρουν κάτι, άρα μη βιαστείτε να αγορασετε τα μεγαλα κομμάτια της προικας του μωρού!!! Καλαθούνα, καρότσια , καθισματακια αυτοκινήτου κλπ. κάποιος θα σας ρωτησει τι να σας παρει κι αναλογα τα οικονομικα του του ζητατε κατι που θελετε!!Εγω κατα τον 6ο μηνα που εκανα τις ερευνες αγορας είχα τρελαθει κι ελεγα θεε μου πόσα λεφτα χρειαζόμαστε για όλα αυτά!!!Κ τελικα απο τον 7ο μήνα και μετα σιγα σιγα όλο και κάποιοι προσφερονταν να μας παρουν κατι!!Τελικα εμεις το μονο που πήραμε είναι τα ρουχαλακια, μπιμπερο, πανακια, μπουρνουζια και τετοια.Βεβαια το τζαμπο το καναμε πλουσιο και μονο με τα ψιλοπραγματα...παθαίνεις αγορομανια και τα θες όλα για το μπεμπε σου!!!Οι αγορες πάντως ήταν ένα απο τα πιο ωραία συναίσθηματα στην εγκυμοσύνη μου!Πάντα αγόραζα δωρακια για άλλους!Τωρα είναι για το δικό μου μπεμπε!!!!

 

Πελαγια να σου ζησει το μπεμπε. Είναι γλυκα!!!!!

RSvcp2.png wNVQp2.png
Link to comment
Share on other sites

κατερινακι περιμενε ακομα δεν τον ειδαμε τον μπεμπη , ακομα λιγουλακι μωρε αφου εχουν αρχισει οι πονοι και ειχαμε και αιματακι οποτε σιγα σιγα οδευουμε, ευχαριστω παντος.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελουδες μου εγω το εκανα στις 28 με 29 ευδομαδες τον τρισδιαστατο και μου βκεκε ετδι το ζουζουνι μου... foto12bmplj.jpg πιστευω οτι φενεται καλα.

 

ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΠΕΛΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ..ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ..ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ... :wink::wink: ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ... :lol::lol:

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Kορίτσια απλά να σας ενημερωσω ότι αρκετοί απο τον κύκλο σας θα σας πουν να σας παρουν κάτι, άρα μη βιαστείτε να αγορασετε τα μεγαλα κομμάτια της προικας του μωρού!!! Καλαθούνα, καρότσια , καθισματακια αυτοκινήτου κλπ. κάποιος θα σας ρωτησει τι να σας παρει κι αναλογα τα οικονομικα του του ζητατε κατι που θελετε!!Εγω κατα τον 6ο μηνα που εκανα τις ερευνες αγορας είχα τρελαθει κι ελεγα θεε μου πόσα λεφτα χρειαζόμαστε για όλα αυτά!!!Κ τελικα απο τον 7ο μήνα και μετα σιγα σιγα όλο και κάποιοι προσφερονταν να μας παρουν κατι!!Τελικα εμεις το μονο που πήραμε είναι τα ρουχαλακια, μπιμπερο, πανακια, μπουρνουζια και τετοια.Βεβαια το τζαμπο το καναμε πλουσιο και μονο με τα ψιλοπραγματα...παθαίνεις αγορομανια και τα θες όλα για το μπεμπε σου!!!Οι αγορες πάντως ήταν ένα απο τα πιο ωραία συναίσθηματα στην εγκυμοσύνη μου!Πάντα αγόραζα δωρακια για άλλους!Τωρα είναι για το δικό μου μπεμπε!!!!

 

Πελαγια να σου ζησει το μπεμπε. Είναι γλυκα!!!!!

 

ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΒΑΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ(ΚΟΥΝΙΑ,ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ....)ΘΑ ΜΟΥ ΤΑ ΔΩΣΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ...ΣΤΑ JUMBO ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΑ ΞΕΣΗΚΩΘΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΘΕΛΩ ΟΛΑ...ΑΠΟ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΠΟΛΛΑ,ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΕ ΦΑΝΕΛΑΚΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι, θα γεννήσω σε ιδιωτική κλινική εδώ ή στο ΟΛΥΜΠΙΟΝ στην Πάτρα..

Και στα 2 αυτά ξεγεννάει η γυναικολόγος μου..

Θα κάνεις επισκληρίδιο;

Από Αθήνα είσαι, είπαμε;

 

NADINAKI ΜΟΥ ΕΠΙΣΚΛΙΡΙΔΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΠΕΡ ΣΕ ΑΥΤΟ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ..ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΤΡΩΣ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ(ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ)..ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ.....ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ

dev200prs__.png
Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΠΕΛΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ..ΑΝΤΕ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ..ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ... :wink::wink: ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΙΔΑΡΟ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ... :lol::lol:

 

Αχ σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου , να σε καλα και σενα με το καλο , εμενα πιστευω οτι ειναι θεμα ημερων να των εχω κοντα μου αφου εχουμε αρχισει με πονους και τετοια ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...