Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

νοσοκομείο Παίδων Αγία Σοφία


Recommended Posts

Σήμερα είχαμε την ατυχία να το επισκεφτούμε καθώτι εφημέρευε.Τι πανικός γινόταν.Να έρχονται συνέχεια παιδάκια με πυρετο διάροιες και βήχα.που λέτε και εμείς είμαστε στην ίδια κατάσταση.πήγαμε απο της 2το μεσσημέρι και ήρθαμε σπίτι στης 9το βράδυ.η μικρή μου ήταν απο την Παρασκευή με πυρετό .καταλήξαμε απο χθες με αντιβίωση και ο πυρετός να υποχωρει στο 6ωρο.αλλα εκει που ανυσηχήσαμε ήταν που σταμάτησε να τρώει και να πίνει μόνο νερό αλλα και αυτό λίγο.και σήμερα να κοιμαται όλη την μέρα και να μην ξυπνά με τίποτα.έτσι καταλήξαμε στο Αγία Σοφία.ευτυχως δόξα το θεό μετα απο σειρά εξετάσεων η μικρή είναι καλά .φοβόντουσαν για στρεπτοκοκκο.ολα πήγαν καλά.εύχομαι περαστικά σε όλα τα παιδάκια.και υπομονή αν βρεθεί κανείς εκεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


περαστικα σας...αντιβιωση γιατι δωσατε; και ο Μαριος απο την παρασκευη ειχε 39-40 μεχρι χθες αλλα δεν πηρε τιποτα.

Σε τετοιες περιπτωσεις να προτιματε το παιδων της πεντελης,ειναι συνηθως αδειο μπροστα στα αλλα.

Link to comment
Share on other sites

αντιβίωση μας την έδωσε ο παιδίατρος γιατί τα λαιμά της ήταν κόκκινα και τα αυτιά της.και στο παιδων μας είπαν να την συνεχίσουμε για προστασία

Link to comment
Share on other sites

Ναι ενταξει αν δεν εχεις αυτοκινητο δυσκολο αλλα και να περιμενεις τοσες ωρες.κυριακες νομιζω εχει εφημεριες.

Παντως αυτο με τις αντιβιωσεις δεν τοκαταλαβαινω...δινουν αβερτα...ακου για προστασια! :evil: πολυ κακο για το τιποτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι ολες τις Κυριακες.... εχουν περιεργο προγραμμα...

 

και μη νομιζεις οτι αναλλογικά γι τον κοσμο που μπορει να εξυπηρετησει στα εξωτερικα δεν εχει "περιμενε"....

Link to comment
Share on other sites

Ναντια να σου ευχηθω περαστικα με την σειρα μου! Το προβλημα με το παιδων ειναι οτι πολλοι γονεις πηγαινουν εκει για οχι τοσο σημαντικους λογους και θα μπορουσαν να επισκεφτουν τον παιδιατρο τους την επομενη ημερα.

Εχω επισκεφτει τα εξωτερικα ιατρεια μια φορα πριν δεκα χρονια οταν ο πυρετος επεμενε και ηταν το τριημερο του Αγιου Πνευματος οποτε οι παιδιατροι ολοι ελειπαν σε συνεδριο.

Συναντησα γονεα εκει που ειχε παει με το παιδι του γιατι ειχε κοκκινο σπυρακι το οποιο τελικα ηταν απο κουνουπι.

Η αναμονη ηταν κατι παραπανω απο 5 ωρες.

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα σας να ευχηθω και εγω.Αντε κοριτσια και τον φαγαμε τον Χειμωνα!Το Σαββατο αλλαζει η ωρα!! :P:P:P

Εμενα να δειτε πως μου φανηκε που αλλες χρονιες ξεχειμωνιαζαμε τα Σαββατοκυριακα στα βουνα για σκι και 4χ4 εξορμησεις!!!Οχι μωρε..δεν παραπονιεμαι!Το παιδακι μου να ειναι καλα και ας μην ξαναδω βουνο.

FWusp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...