Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σαν σήμερα...


KatFON

Recommended Posts

...πριν ένα χρόνο γεννήθηκαν τα μωρά μου 34εβδ3ημ! Απίστευτο πόσο γρήγορα πέρασε ένας χρόνος!!! Ήταν μια σταλιά, 1680gr η Ναυσικά και 1780 ο Ορφέας και τώρα τα έχω εδώ στο χαλί του καθιστικού, η Ναυσικά περπατάει από 10,5 μηνών και ο Ορφέας από 11μηνών και μίας εβδομάδας και έχουμε μάθει να κάνουμε παλαμάκια, γειά σου, κουπε πε, λέμε μπαμπά, μαμά, μαμ και αμπούλα (μπου) :shock: , χε,χε πώς φαίνεται ότι περάσαμε πολλές ιώσεις!!!

Κατά τα άλλα, παραμένουμε μια σταλιά :) , τα γονίδια γαρ.

Είμαι συγκινημένη...πολύ...

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι καλα!! :D

 

σου ευχομαι να τα δεις μεγαλα τα παιδακια σου, με οικογενειες, και συ χαζογιαγια!! να εχεις εγγονακια στο χαλι σου να παιζουν, και να μας γραφεις τα κατορθωματα τους!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαρούμενα γενέθλια στην Ναυσικά και τον Ορφέα !

 

Να τα χαίρεσαι τα καμαρια σου Κατερίνα , πάντα γερά κ ευτυχισμένα :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Να τα εκατοστήσετε Ναυσικά και Ορφέα!!!!

 

Κατέρινα να τα χαίρεσαι τα ζουζουνάκια σου!

 

Και τα δικά μου έτσι είναι δυό μικρές σταλίτσες λόγω γονιδίων :wink: και ιώσεων :wink:

 

Κατά τα άλλα τρέχουμε, φωνάζουμε, μιλάμε και τίποτα δε μας σταματά :P:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για τις ευχές. Μόλις σήμερα μπόρεσα να απαντήσω, λόγω πολλής δουλειάς τις τελευταίες μέρες και ιώσεων στο σπίτι (για μία ακόμη φορά).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...