Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΤΗΝ " ΝΕΑ"


Recommended Posts

Κορίτσια ψυχραιμία.

1) Πατήστε πάνω στο δικό μου ticker και θα σας βγάλει στη σελίδα που μπορείτε να φτιάξετε τα δικά σας ticker.

2) Φτιάξτε τα ticker σας και πατήστε το create my ticker and get the code.

3) Αντιγράψτε τον κώδικα bbcode κι όχι τα link ή τον html κώδικα.

4) Επικολλήστε τον bbcode στην υπογραφή σας.

5) Πατήστε υποβολή και έτοιμο το ticker σας.

 

Δοκιμάστε... :D

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΤΗ ΤΗΝ supermama ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ :lol:

 

Για κάνε μια δοκιμή με τον τρόπο που σου έγραψα πριν. Είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις.

*

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΝΩ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΤΗ ΤΗΝ supermama ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ :lol:

 

Για κάνε μια δοκιμή με τον τρόπο που σου έγραψα πριν. Είμαι σίγουρη πως θα τα καταφέρεις.

 

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΗ ΑΚΟΜΑ.ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΩΝ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΕΠΙΚΟΛΛΗΣΗ ΒΓΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΦΙΛΙΑ anna

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έτσι πρέπει να σου βγάζει γράμματα και όταν πατάς υποβολή

τότε θα βγάζει εικόνες!!!

 

H Γιωτούλα έχει δίκιο.

 

Ευχαριστώ για τις ευχές. Κι εσύ να χαίρεσαι τα ζουζούνια σου.

 

440661fd1i5ezs05.gif

*

Link to comment
Share on other sites

θέλεις να βάλεις εικονίτσα να φαίνεται εδώ που γράφουμε ή στην υπογραφή σου...δηλαδή να μπαίνει κάθε φορά σε όλα σου τα ποστ;

τι ακριβώς θες να βάλεις; εικονίτσα ή τίκερ με γεννέθλια ζουζουνιών κτλ;

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια θελω να βαλω αυτα που δειχνουν τα γενεθλια των ζουζουνιων στην υπογραφη- μπαινω κανονικα και τα βρισκω ολα αλλα δεν μπορω να τα κανω αντιγραφη και επικολληση οχι οτι δεν τα ξερω απλα δεν τα δεχεται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οπωσ βλεπετε στην υπογραφη μου βγαζει την διευθυνση απο αυτα που κανω αντιγραφη και οχι την εικονα.μηπως δεν εχω ενεργοποιηση κατι λεω μηπως? :P

Link to comment
Share on other sites

Στο προφίλ σου πρέπει να είναι ενεργό το bbcode και αφού φτιάξεις τα ticker πρέπει να επιλέξεις το bbcode και τίποτα άλλο πρόσεξε γιατί έχει και διάφορα άλλα πραγματάκια (link και html). Εσύ να επιλέξεις αυτά που είναι στο προτελευταίο κουτί (bbcode).

Aλλιώς πες μου τι θέλεις να σου τα φτιάξω εγώ και να σου στείλω έτοιμο το bbcode για να το επικολλήσεις στην υπογραφή σου.

*

Link to comment
Share on other sites

οπωσ βλεπετε στην υπογραφη μου βγαζει την διευθυνση απο αυτα που κανω αντιγραφη και οχι την εικονα.μηπως δεν εχω ενεργοποιηση κατι λεω μηπως? :P

α.πρέπει να σβήσεις τα γράμματα που έχεις γράψει εσύ ή αν βάλεις και εικονίτσα να έχουν κενό ανάμεσά τους...

και β.πρέπει να έχεις κάνει λάθος αντιγραφή το λίνκ

ξαναφτιάξε στην σελίδα που θες τον χάρακά σου ή τις εικόνες σου και αντέγραψε την σωστά..πρόσεχε μην την κολλήσεις μαζί με ότι έχεις γράψει εσύ...δηλαδη Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝhttp://HTTP:////

ΑΛΛΆ....Ο ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΗΝΩΝ http://HTTP:////

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ελένη αν πας στην υπογραφή της και αντιγράψεις το κείμενο από το σημείο που αρχίζει η url ανοίγει ένα ticker

http://ticker.7910.org/an1cn-u0g410000MDAwMDEyanwwMDAwMTExZGF8eW91ciB0ZXh0.gif

 

Για δες...

*

Link to comment
Share on other sites

Στο προφίλ σου πρέπει να είναι ενεργό το bbcode και αφού φτιάξεις τα ticker πρέπει να επιλέξεις το bbcode και τίποτα άλλο πρόσεξε γιατί έχει και διάφορα άλλα πραγματάκια (link και html). Εσύ να επιλέξεις αυτά που είναι στο προτελευταίο κουτί (bbcode).

Aλλιώς πες μου τι θέλεις να σου τα φτιάξω εγώ και να σου στείλω έτοιμο το bbcode για να το επικολλήσεις στην υπογραφή σου.

 

 

να σαι καλα αλλα πρεπει να το κανω γιατι θα σκασω.θα βαλω τα ζουζουνια μου για υπνο και θα ασχοληθω πιο αναλυτικα και με την ηρεμια μου μπα και τα καταφερω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Στο προφίλ σου πρέπει να είναι ενεργό το bbcode και αφού φτιάξεις τα ticker πρέπει να επιλέξεις το bbcode και τίποτα άλλο πρόσεξε γιατί έχει και διάφορα άλλα πραγματάκια (link και html). Εσύ να επιλέξεις αυτά που είναι στο προτελευταίο κουτί (bbcode).

Aλλιώς πες μου τι θέλεις να σου τα φτιάξω εγώ και να σου στείλω έτοιμο το bbcode για να το επικολλήσεις στην υπογραφή σου.

.

 

να σαι καλα αλλα πρεπει να το κανω γιατι θα σκασω.θα βαλω τα ζουζουνια μου για υπνο και θα ασχοληθω πιο αναλυτικα και με την ηρεμια μου μπα και τα καταφερω :lol:

 

Εντάξει δοκίμασε με την ησυχία σου και αν χρειαστείς κάτι εδώ είμαστε εμείς. Το απόγευμα που θα ξαναμπώ (γιατί σε λίγο θα ξυπνήσει και η μικρή) θα δω το ticker σου

*

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΛΑ ΜΕ ΔΥΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΦΙΛΙΑ0002006E.gif

Link to comment
Share on other sites

Ζένια προφανώς ο αριθμός των χαρακτήρων που έχει κώδικας υπερβαίνει τον μέγιστο επιτρεπόμενο όριο (255) και γι'αυτο δε γίνεται δεκτός. Σβήσε όποιο κείμενο έχεις γράψει κι άφησε μόνο τους κωδικούς για τα τικεράκια.

Για δοκίμασε...

*

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...