Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μη ντρεπεστε .. φωναξτε το .............


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

οντως ο σακης ειναι ενα ποιημα.εγω ειχα παει μικρη σε μια συναυλια εδω στη μυτιληνη που ειχε ερθει.απλα τελειος.ηταν ακομα στα πρωτα βηματα.τον ειχα βγαλει και φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου κάνει ούτε κρύο ούτε ζέστη.

Οτι είναι ωραίος,είναι αλλά δεν τρελένομαι.

Περισσότερο του αρέσει του άντρα μου.

Σαν καλλιτέχνης ε? :lol:

716217ybmeeuyfgz.gif

Μανόλης:9/9/95_Νίκος:8/12/06

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου κάνει ούτε κρύο ούτε ζέστη.

Οτι είναι ωραίος,είναι αλλά δεν τρελένομαι.

Περισσότερο του αρέσει του άντρα μου.

Σαν καλλιτέχνης ε? :lol:

 

 

Τυχερη εισαι εσυ....τουλαχιστον ο αντρας σου ειναι αντικειμενικος ρε παιδι μου!

Εμενα ο δικος μου καθε φορα που με βλεπει να αναστεναζω βλεποντας Σακη,μου τον παρομοιαζει με καποιον νεαρο συγχωριανο του (Σακης μαιμου,μονο στο υφακι και καλα) για να μου σπασει τα νευρα.

Τωρα πως γινεται να εχω παει τοσες φορες στο χωριο του και να μην το εχω προσεξει....δεν ξερω πως γινεται!!!!

FWusp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ,ΠΕΣ ΑΛΕΥΡΙ.Ο ΧΑΡΗ ΠΟΤΤΕΡ ΣΕ ΓΥΡΕΥΕΙ.....

 

Καταρχην να διυκρινησω πως υποστηριζω Σακη στην γιουροβιζιον ως Ελληνιδα και επισης επειδη μου ειναι συμπαθης ως φυσιογνωμια.Αντικειμενικα,ειναι οντως πολυ ομορφος,αλλα εμενα η τοση τελειοτητα μου κανει κατι,με χαλαει (οπως με χαλαγε και ο Νικος Παπαδακης οταν ειχε παρει τον τιτλο του ομορφοτερου αντρα του κοσμου,οταν εγω ημουν μικρη).

 

ΟΜΩΣ.................

 

Ειχα ακουσει οτι το τραγουδι της Νορβηγιας ηταν απιστευτο και τα εχει ολα και σημερα το ειδα.....Το τραγουδαει ο πρωταγωνιστης του "Χαρυ Ποττερ".

Σαν τραγουδι ειναι απιστευτο..........Και ο πιτσιρικας κολασηηηηη :!: .

Σαν τον Σακη ομορφος δεν ειναι,εχει ομως κατι,ιδεα δεν εχω τι,ειναι ολα τα λεφτα.Σε ενα σημειο ειδικα που επαιζε βιολι και εβγαλε ετσι παιχνιδιαρικα την γλωσσα του,μου ηρθε να μπω μεσα στην τηλεοραση.

 

Παρακαλω πολυ,εαν καποιος γνωριζει την ηλικια του και ειναι κατω των 20,να ερθει να με μαζεψει.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

 

Παρακαλω πολυ,εαν καποιος γνωριζει την ηλικια του και ειναι κατω των 20,να ερθει να με μαζεψει.

 

 

 

17 ειναι....μαζεψου.Επειδη ομως βρε σε καταλαβαινω δες εδω και μαζεψου μετα.

Με αγαπη:

http://www.forthnet.gr/templates/_includes/showPic.aspx?p=192997&index=3

FWusp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΦΤΟΥΥΥΥΥΥ,ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ.

ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΗΤΑΝ ΚΛΑΣΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΟΣ.ΣΝΙΦ :!::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: .

 

 

ΔΕΙΤΕ ΛΑΜΠΙΡΗ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ :!::!::!: .

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

δεν ημουν αλλα εγινα,πριν 4 χρονια που σε μια πτηση ημασταν ολη την ημερα μαζι.θελετε λεπτομερειες?

 

Αντε καλέ δεν θα πεις???? :lol::lol::lol:

 

ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!ΠΕΣ!

FWusp3.png
Link to comment
Share on other sites

Angi,ειναι 20 χρονων λενε στην τηλεοραση.

Αν και μου το ισοπεδωσες ηδη...

Πριν σκεφτομουν"Come to mama,baby"

την ωρα που μου απαντησες σκεφτομαι "Να σε χαιρεται η μανουλα σου,παιδακι μου". :cry::cry::cry:

 

 

ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΑΤΑΡΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ

 

http://www.youtube.com/watch?v=wtVDRha4PIA

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα πάντως για άντρα δεν με πείθει... :roll:

 

Ναι,βρε Αντιγονουλα μου,δικιο εχεις κι'εγω τωρα που το κατεβασα απο το you tube και τον ειδα 5-6 φορες,ειναι μωρο ακομα....Τι μωρο,το τρισεγγονο μου ειναι.

 

Δεν πειραζει,οταν θα φτασω στην ηλικια που ο αντρας μου θα κυνηγαει πιπινια θα εχει φτιαξει,για να παρω κι'εγω την εκδικηση μου.Ελπιζω να του αρεσουν οι γριες κοτες :lol::lol::lol::lol::lol: .

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΟΣ Ο ΣΑΚΗΣ!!!!

:shock: ΑΛΛΑ.... ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΜΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΑΛΛΗ... Ε :cry: ΕΞΙ σελίδες και καμιά ΣΑΣ δεν ανέφερε τίποτα για την ΚΑΤΙΑ.

ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΒΟΛΤΑ ΣΤΙΣ ΒΙΤΡΙΝΕΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΤΗΝΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ. :cry:

Dwnjp2.png

O ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 4/4/09

Link to comment
Share on other sites

 

Παρακαλω πολυ,εαν καποιος γνωριζει την ηλικια του και ειναι κατω των 20,να ερθει να με μαζεψει.

 

 

 

17 ειναι....μαζεψου.Επειδη ομως βρε σε καταλαβαινω δες εδω και μαζεψου μετα.

Με αγαπη:

http://www.forthnet.gr/templates/_includes/showPic.aspx?p=192997&index=3

 

ποπο καθολου ωραιος δεν ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου αρεσει,Χριστινουλα μου :?: .

Ε,καλα,απο μενα μην περιμενεις να ακουσεις για αντρες τυπου Ρουβα.Αφου θεωρω τον Κοργιαλα πολυ πιο ομορφο απο τον Ρουβα,φαντασου.....

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια αυτος της Νορβηγιας δεν ειναι ο ηθοποιος που παιζει στην ταινια ειναι και καλα ενας που του μοιαζει,o Alexander Rybak. Cristianna sorry,αλλα θα διαφωνησω!! Ε οχι και ωραιος ο Κοργιαλας και ποσο μαλλον με το eye liner :lol: Εδω μιλαμε για τον 13ο Θεο!! Τον Σακη!!!

Τεσπα γουστα ειναι αυτα...Τουλαχιστον δεν θα μαλλιοτραβηχτουμε ποτε αν τυχει και μας την πεσει...Αφου δεν σου αρεσει θα μου τον πλασαρεις ε??? :lol::lol:

Α ρε Σακη,σαν το παλιο καλο κρασι....Οσο πας και γινεσαι καλυτερος!!!

Σακη ζουμε για να σ'ακουμε :lol:...Ακομα εχω τις αφισες του απο το δωματιο μου ετσι??? Ειχα και μια life size πανω απο το κρεβατι μου και του εδινα καθε βραδυ φιλι...Αχ...Σακη Σακη Σακη....

Link to comment
Share on other sites

Diana Dee, κοριτσακι μου και ο,τι σκεφτομουν να διευκρινησω...ΚΟΡΓΙΑΛΑΣ ΘΕΟΣ,ΜΟΝΟ ΜΕ EYE LINER :!::!::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

 

Αν μου την πεσει ο Ρουβας (χαχαχαχαχαχαχαχχα :lol::lol::lol::lol::lol: ),χαρισμα σου,κουκλα μου,αληθεια,θα χαλασουμε τις καρδιες μας τωρα :?: .

 

Ενταξει,παραδεχομαι οτι εχω λιγο παραξενα γουστα.

Σε εναν αντρα εχω πετυχει μονο.Στον αντρα μου,τον κουκλο μου.

 

Επισης,δωστε μου ελαφρυντικα,μ'αρεσει και ο Brad Pitt.Το εσωσα :?::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

 

Κουκλιτσα μου και'συ Ρουβιτσα :?: .Να σου στειλω την Σοφουλα μου να κανετε παρεα,μιας και εισαι κοντα :?: .Να ησυχασω λιγο Ρουβοαλλεργια θα παθω.

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

Ο Σάκης ήταν ο πρώτος καλλιτέχνης που έμαθα στην μικρή να φωνάζει:

 

Σαααααααααααακηηηηηηηηηηηηηηηηη

 

στην μάνα της για να την νευριάζει :)

 

θα τα πω ολα στην γυναίκα σου.........! :P

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...