Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φωτογραφιες από τα δωμάτια των ζουζουνιων


dora

Recommended Posts

αγαπητά μέλη, έγινε ξεκαθάρισμα του θέματος έτσι ώστε να μείνουν σε αυτές τις σελίδες ως επι το πλείστον μόνο οι φωτογραφίες των δωματίων.

Όλες τις δημοσιεύσεις που απομακρύνθηκαν θα τις βρείτε εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=95667

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 216
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Να & το δικό μας δωμάτιο....

 

Η ντουλάπα μας...

 

?ui=2&ik=b3cd110047&view=att&th=1317548f657195d2&attid=0.2&disp=inline&realattid=f_gqoyvxpc1&zw

 

ακόμη μια όψη & με τον τοίχο πάνω απ'το κρεβάτι

 

?ui=2&ik=b3cd110047&view=att&th=1317548f657195d2&attid=0.3&disp=inline&realattid=f_gqoyvxpm2&zw

 

το παράθυρο με την παιχνιδοραφιέρα

 

?ui=2&ik=b3cd110047&view=att&th=1317548f657195d2&attid=0.4&disp=inline&realattid=f_gqoyvxpt3&zw

 

το μικρό "σχολείο"...

 

?ui=2&ik=b3cd110047&view=att&th=1317548f657195d2&attid=0.5&disp=inline&realattid=f_gqoyvxq04&zw

 

& η κατασκευή της μαμάς γύρω από την πλαφονιέρα στο ταβάνι...

 

?ui=2&ik=b3cd110047&view=att&th=1317548f657195d2&attid=0.1&disp=inline&realattid=f_gqoyvxp30&zw

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Σας ευχαριστω πολυ!!!

Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενα να τα καταφερω αλλα ειπα ας δοκιμασω και οτι γινει.

Βρηκα τις εικονες στο ιντερνετ τις εκτυπωσα τις εκοψα και μετα τις ζωγραφισα με μολυβι στον τοιχο.

Το δυσκολο ηταν να τα βαψω γιατι ειχαν λεπτομεριες.Πηρα μικρα πινελακια και μετα απο ωρες τα καταφερα!!:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα συγχαρητήρια μου!!!έκανες φοβερή δουλεία!επειδή έχω κάνει και εγώ μια αναλογη τοιχογραφία, με τον winnie και την παρέα του, θα ήθελα να σου πω ένα μυστικό που μου είπε η ξαδέρφη μου που είναι νηπιαγωγός(το κάνουν στις τοιχογραφίες του νηπιαγωγείου..):τώρα που τέλειωσε..πάρε ανεξητιλο μαυρο μαρκαδόρο και φτιάξε το περιγραμα τους(όπως τα είχες ζωγραφίσει με το μολύβι αρχίκα)θα δεις πόσο πιο έντονα θα δείχνουν...

242904.png 2/8/2008 Η ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ! ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ! ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΠΟΛΥ - ΠΟΛΥ!
Link to comment
Share on other sites

τα συγχαρητήρια μου!!!έκανες φοβερή δουλεία!επειδή έχω κάνει και εγώ μια αναλογη τοιχογραφία, με τον winnie και την παρέα του, θα ήθελα να σου πω ένα μυστικό που μου είπε η ξαδέρφη μου που είναι νηπιαγωγός(το κάνουν στις τοιχογραφίες του νηπιαγωγείου..):τώρα που τέλειωσε..πάρε ανεξητιλο μαυρο μαρκαδόρο και φτιάξε το περιγραμα τους(όπως τα είχες ζωγραφίσει με το μολύβι αρχίκα)θα δεις πόσο πιο έντονα θα δείχνουν...

 

Οντως πολυ καλο κολπο αυτο!!Θα το δοκιμασω!!:D:D:D

Ιδιως σε κατι λεπτομεριες (φρυδια βλεφαριδες κτλ) που αναγκαστηκα να τα κανω με μολυβι.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
pc140708.th.jpg

 

pc140705.th.jpg

 

Αυτό είναι το δικό μας δωμάτιο όλο ζωγραφιστό για τη μπέμπα μας, όποια ενδιαφέρεται για κάτι αντίστοιχο σε αρκετά οικονομική τιμή ας μου στείλει ένα μήνυμα να της πω λεπτομέρειες.:-D:grin:

 

Ενδιαφέρομαι για τον εναν τοίχο με τον winnie.Παρακαλώ θα ήθελα να μάθω την τιμούλα!Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

dsc04611x.jpgdsc04613i.jpg

Καλησπέρα.Είμαι υποψήφια μαμά ενός μπέμπη που τον περιμένω τον Μάρτιο και θέλω να του φτιάξω το δωμάτιο με θέμα τον winnie baby.Μήπως θα μπορούσες να μου πεις πώς το έφτιαξες μόνη σου το σχέδιο?Ασχολείσαι επαγγελματικά ή είναι εύκολο και για κάποιον άσχετο σαν και εμένα???Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρομαι για τον εναν τοίχο με τον winnie.Παρακαλώ θα ήθελα να μάθω την τιμούλα!Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Κ ΕΓΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΑΝ ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΓΙΑ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΩ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

AgLcp3.png?k9ffPx4R
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...
Ελπίζω να καταφέρω να ανεβάσω κι εγώ φωτογραφίες απο το δωμάτιο της πριγκίπισσας μου! Δεν έχω κρεμάσει ακόμα τις κουρτίνες και η κούνια είναι στο δωμάτιο μας..

Ελπίζω να σας αρέσει.Το ζωγράφισα μόνη μου.

PICT0003-1.jpg

 

PICT0004.jpg

 

PICT0005.jpg

 

PICT0009.jpg

 

PICT0013.jpg

 

PICT0006.jpg

 

2-1.jpg

 

1.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

 

 

Είναι υπέροχο το δωμάτιό σας! Να το γεμίζεται χαμόγελα! Μήπως μπορείς να μου πείς τα σχέδια που ζωγράφισες αν τα είδες σε κάποιο παραμύθι. Θέλω να προσπαθήσω κ εγω να ζωγραφίσω της μπέμπας μου! Σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...