Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αναζητηση παιδοοδοντιατρου Αττικη


mamyb

Recommended Posts

μετα απο αυτα που επαθε η Αντιγονη μας κι επιδη νομιζω ειναι καιρος να γηνει η πρωτη της επισκεψη σε οδοντιατρο σκευτηκα (αν δεν υπαρχει καποια απαντηση σε αλλο ποστ ....σορι, αν υπαρχει δε το εχω δει ....)

να μου πειτε αν ξερετε κανενα καλο σαν αυτον που λεγε η katrin με dvd στο ταβανι και με δωρακι και ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ....τωρα αν ειναι ομοιπαθητικος ακομα καλυτερα

το ζητουμενο τεσπα ειναι να ειναι ανθρωπος να ξερει την δουλεια του και να μην ειναι χασαπης ..... εχουμε κακο ιστορικο (γονιδιακο και ο γεννητορας κι εγω με τα δοντια ) και θελω να προλαβω καταστασεις ...

σας ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εάν θυμάμαι καλά η angela περιέγραψε ένα παιδ-οδοντίατρο που πήγε τον μικρό Νεκτάριο στην Γλυφάδα με τα καλύτερα λόγια.

Δεν θυμάμαι να έβαλε δ/νση, δεν την ρωτάς?

Link to comment
Share on other sites

Εάν ψάχνεις ακόμα παιδοδοντιατρο μπορώ να σου συστήσω έναν είναι παιδοδοντιατρος στην Αθηνά κολωνάκι. Είναι πολύ καλός και με υπομονή ασχολείτο και με παιδιά με ειδικές ανάγκες από εκεί μπορείς να καταλάβεις την υπομονή του και έχει τρόπο να κάνει φίλους τα παιδιά πρώτα και μετά ασθενείς. :D:D

Πες μου αν σε ενδιαφέρει και θα σου πω που είναι!!!!

i97Sp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εάν θυμάμαι καλά η angela περιέγραψε ένα παιδ-οδοντίατρο που πήγε τον μικρό Νεκτάριο στην Γλυφάδα με τα καλύτερα λόγια.

Δεν θυμάμαι να έβαλε δ/νση, δεν την ρωτάς?

 

κι εγώ αυτό θυμάμαι Αρία, μάλιστα με συγκίνησε και η περίγραφή της!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι παιδια θα την δω την angela και θα μου δωσει τις απαραιτητες πληροφοριες που θελω , οπως επισης και η eleni26 της οποια εστειλα και πμ για λεπτομεριες....

σας ευχαριστω πολυ ....!

Daf παιδι μου καλα εισαι ?

:lol:

και παλι ευχαριστω !

εχω και καλες info για καποιον αλλον .... μια χαρα ακρη θα βρω ΑΡΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΣΑΣ!!!!

:lol: (στα καναλια θα ημουν ....) :lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου εστειλε η αδερφη μου (που μενει εξωτερικο παρεπιπτοντως) με youtube μια διαφημηση ....που ειναι ενας καραφλουλης ψιλοχαλια και παει και καθετε διπλα σε μια κοπελα στο αεροπλανο και η τυπησα (κορμαρα) λεει ...μηπως ξερετε πως συνδεω το λαπτοπ με την φωτογραφικη για να περασω καποιες φωτογραφιες ....? αυτος δεν ξερει και λεει ...ααααααααα δεν καθομαι εδω ...να ...συνδεσεις τα ψιψινια και τα κοκοψοψαρα και ...δεν ειναι τιποτα ....

ε και εσκασα στα γελια και το βαλα .... ειμεθα ρε παιδι μου σε αλλο κοσμο ...( δεν θυμαμαι τι διαφημιζει παντως :lol::lol::lol::lol: τα ψιψινια και κοκοψοψαρα θυμαμαι .... ΕΙΔΕς ΡΕ ΓΜΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΒΙ ολα τελευταιες τα μαθαινουμε ......) :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Στραβώθηκα κοπελιά!!!! :lol: είμαι και γυαλάκιας :lol::lol::lol:

 

πες μου όμως πώς γίνεται, μιας και δεν έχουμε τβ, να είμαστε και καλύτερα ενημερωμένες για το τι παίζει γύρω μας..ε;;; :wink:

 

από παιδοδοντίατρο ξεκινήσαμε, συζήτηση για την τβ θα κάνουμε :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μικρη θυμαμαι ηθελα να γηνω ψυχολογος και ειχα μαθει οτι υπαρχει η βιομηχανικη ψυχολογια....ειναι λεει ψυχολογοι που ασχολουνται με με την βιομηχανια και την διαφημηση .....

ολα τα λεφτα !!! περνανε μυνηματα (θυμησου τους πρωτους τους ειχε προσλαβει η γνωστη εταιρια αναψυχκτικων που σε καποια καρε καποιων ταινιων στον κινηματργαφω εχοναι το logo της και στο διαλυμα ολοι πηγαιναν διψασμενοι για το εν λογο αναψυκτηκο ..... )

τωρα φαντασου ετσι ειναι ΠΑΝΤΟΥ ...!

ξεφυγαμε!

Link to comment
Share on other sites

μου εστειλε η αδερφη μου (που μενει εξωτερικο παρεπιπτοντως) με youtube μια διαφημηση ....που ειναι ενας καραφλουλης ψιλοχαλια και παει και καθετε διπλα σε μια κοπελα στο αεροπλανο και η τυπησα (κορμαρα) λεει ...μηπως ξερετε πως συνδεω το λαπτοπ με την φωτογραφικη για να περασω καποιες φωτογραφιες ....? αυτος δεν ξερει και λεει ...ααααααααα δεν καθομαι εδω ...να ...συνδεσεις τα ψιψινια και τα κοκοψοψαρα και ...δεν ειναι τιποτα ....

ε και εσκασα στα γελια και το βαλα .... ειμεθα ρε παιδι μου σε αλλο κοσμο ...( δεν θυμαμαι τι διαφημιζει παντως :lol::lol::lol::lol: τα ψιψινια και κοκοψοψαρα θυμαμαι .... ΕΙΔΕς ΡΕ ΓΜΤ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΒΙ ολα τελευταιες τα μαθαινουμε ......) :lol::lol::lol:

διαφημιση για τον ΓΕΡΜΑΝΟ ειναι.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...