Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

δελτιο καιρου


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ναι.... πέραση στους άντρες .............................

άντε μην το ανοίξω... άντε.....

 

Χαζευε ο αντρας μου τηλ χτες και το εβλεπε, εγω περνουσα μπροστα απο την τηλ και εμεινα ετσι :shock::shock: ... Του λεω φαντασου να εχεις γιο και αυριο-μεθαυριο να στου φερει καμια τετοια με σοβαρο σκοπο :lol::lol: .. Και μου λεει γιατι ασχημα θα ηταν, ειναι και ωραια γυναικα :roll::roll:

 

Απο φωνη κορμαρα που λενε :lol::lol:

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Πείτε μου ότι δεν βγάζει παραπάνω από μένα, πείτε το μου ΤΩΩΩΩΩΩΩΡΑ!!!!!!! (κάτι παραπάνω απ τον βασικό δηλαδή)

 

Oταν ηταν στην εκπομπη του Παπανωτα,επαιρνε 5000 τον μηνα (ετσι ειχε δηλωσει).Και τα μισα να παιρνει τωρα,ε,την ψιλοβολευει την κατασταση... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: .

Την κακομοιρα την χτυπησε η οικονομικη κριση...

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

ΕΙΜΑΙ Η ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΦΥΣΤΙΚΙ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΚΛΑΣΑ!!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

"Τα μεγάλα πνεύματα έχουν να κάνουν πάντα με τη βίαιη αντίδραση του μέσου όρου. Οι τελευταίοι δεν μπορούν να καταλάβουν όταν ένας άνθρωπος δε συμμορφώνεται χωρίς σκέψη με τις κληρονομικές προκαταλήψεις και χρησιμοποιεί θαρραλέα τη νοημοσύνη του."

 

Αλβερτος Αινσταιν

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:

Είδα το συγκεκριμένο δελτίο καιρού χωρίς να 'εχω ιδέα περί τίνος πρόκειται...

Παει ο μικρός να αλλάξει κανάλι και του λέω άστο θέλω να δω τον καιρό.

Τι το θελα η έρημη η μανα????

-Γιατί μιλάει έτσι???ρωτάει το παιδί

-εεεεε,ξέρεις,μερικές κοπέλες μιλάνε έτσι που και που.λέω εγώ

-Σαν μωρό κάνει.δηλώνει με απέχθεια το παιδί.

-εεεεεε,ναι,νάζι το λένε.λέω χαζά

-Και γιατί κάνει νάζι???ξαναρωτάει

-α!,ξέρεις γιατί?(κερδίζω χρόνο)σε κάποιους αρέσουν τα νάζια.(τι λέω θεέ μου στο παιδί?)δεν βάζεις αντ1 τελικά?

-εμένα δεν μου αρέσουν.Αλλάζει κανάλι.Α! μαμά και εδώ έχει καιρό και αυτός ο κυριουλης δεν κάνει νάζια.

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φαντάζεσαι να έκανε και ο κυριούλης του ΑΝΤ1 νάζια?

:lol:

 

ε.... ψιλοναζιαρης ειναι κι αυτος...... :lol: ενας μεγαλουλης σε ηλικια με μουστακια.... αυτος δεν ειναι?? ενας χαρωπος!

Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστός και η μάνα του! :shock::shock:

Τί 'ν τούτο;;

Μωρέ καλά κάνω και δεν έχω Nova...μη χειρότερα...(και το'χω πεί, πρέπει να βάλουμε κι ένα emoticon που να σταυροκοπιέται...)

fUvDp2.png
Link to comment
Share on other sites

Στην Ολλανδια ειναι η μανδαμ βρε Fistikaki...για να δει star θελει nova!!!! Σε πειραξε η Τυραμισου που δεν εφαγες!! :lol::lol:

 

ναι ρε...... τωρα το ειδα....... σορρυ κοπελια...... γκαβομαρα μου... μ εχει πιασει ο ρημαδης ο υπογλυκαιμιας μου ,παλι............

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην Ολλανδια ειναι η μανδαμ βρε Fistikaki...για να δει star θελει nova!!!! Σε πειραξε η Τυραμισου που δεν εφαγες!! :lol::lol:

 

Ε, όχι και μανδαμ, καλέ κορούα μου! Στο άνθος της ηλικίας μου είμαι, γιαβρί μου! :lol::lol:

fUvDp2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ....ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΕΝΕ Μ@Κ@ΚΙΕΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ!!! ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ...ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΟΥΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΙΣ ΚΟΨΟΥΝ? ΑΠΟΡΩ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΙ ΛΕΝΕ?

.png
Link to comment
Share on other sites

ελεος..τι άλλο θα δούμε;;;;

 

Είδα χτες στο ράδιο αρβύλα που την κοροιδεύανε...

Λέω στον άντρα μου: "Τι είναι αυτό, μοντάζ κάνουνε και πειράζουνε την κοπελιά αυτήν (την Πετρούλα, τέλως πάντων, την μόλις τελείωσα)" και μετά βλέπω το σήμα του star. Βάζω λοιπόν και εγώ το βράδυ να δω το δελτίο καιρού και δυστυχώς διαπίστωσα ότι δεν ήταν μοντάζ αλλά δυστυχώς η ζοφερή πραγματικότητα...

Τι βλέπουμε και τι έχουμε να δούμε ακόμα στον βωμό της θεματικότητας.. :shock::shock::shock::shock:

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έχει έναν ήλιο πάλι στη Θεσσαλονίκηηη.. τώρα άρχισε να βγαίνει...

 

Άντε Άνοιξη!

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...