Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

έναν καλό οφθαλμίατρο (Δυτικά προαστια)


Recommended Posts

έναν καλό οφθαλμίατρο να μου προτείνετε :shock:

γιατί αυτός που είχα σταμάτησε να δουλεύει (λόγω θεμάτων υγείας)

στις περιοχές νίκαια, κορυδαλλό, αιγάλεω, χαϊδάρι...

 

ευχαριστώ!

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα, η Μαλάμου είναι καταπληκτική οφθαλμίατρος, πηγαίνω τουλάχιστον 15 χρόνια σε αυτήν. Επειδή είχα ραντεβού προχτές και έχω ξανά στις 06.04 (λόγω χαλαζίου) δεν νομίζω οτι είναι συμβεμβλημένη με όλα τα ταμεία, εγώ έχω ικα αλλά όλες μου τις επισκέψεις τις πληρώνω, παλαιότερα θυμάμαι οτι ήταν συμβεβλημένη με το ΤΕΒΕ τώρα δεν ξέρω. Όπως και να έχει οι επισκέψεις δεν κοστίζουν ιδιαίτερα και αυτό που θα σου πει είναι σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα, η Μαλάμου είναι καταπληκτική οφθαλμίατρος, πηγαίνω τουλάχιστον 15 χρόνια σε αυτήν. Επειδή είχα ραντεβού προχτές και έχω ξανά στις 06.04 (λόγω χαλαζίου) δεν νομίζω οτι είναι συμβεμβλημένη με όλα τα ταμεία, εγώ έχω ικα αλλά όλες μου τις επισκέψεις τις πληρώνω, παλαιότερα θυμάμαι οτι ήταν συμβεβλημένη με το ΤΕΒΕ τώρα δεν ξέρω. Όπως και να έχει οι επισκέψεις δεν κοστίζουν ιδιαίτερα και αυτό που θα σου πει είναι σίγουρο.

 

Α οκ,δεν το ήξερα,γιατί κι εγώ ικα έχω.

Εμένα με βλέπει από 10 χρονών και τώρα είμαι 27 και μόνο τα καλύτερα έχω να πω.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ doraki και chamsof17 !!!!

 

και εγώ στον δικό μου οφθαλμίατρο πήγαινα από μικρή (πολλά χρόνια)

και τώρα που σταμάτησε ... ξέμεινα :(:(

 

έχετε κάποιο τηλέφωνο της δικιάς σας ?

 

ΤΙΓΡΑΚΙ για εμένα τον θέλω τον οφθαλμίατρο!

ευχαριστώ πολύ πάντως για το ενδιαφέρον!!

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, :D

 

εγώ πηγαίνω σ' έναν πολύ καλό οφθαλμίατρο στο Κερατσίνι χρόνια τώρα, λέγεται Πρίνος Νικόλαος κ είναι στην Ελ.Βενιζέλου 174, το τηλ. του είναι: 2104634374!

 

Θα μείνεις ευχαριστημένη

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, :D

 

εγώ πηγαίνω σ' έναν πολύ καλό οφθαλμίατρο στο Κερατσίνι χρόνια τώρα, λέγεται Πρίνος Νικόλαος κ είναι στην Ελ.Βενιζέλου 174, το τηλ. του είναι: 2104634374!

 

Θα μείνεις ευχαριστημένη

 

σε ευχαριστώ πολυ jesgk!!:D

 

απ' ότι βλέπω μένεις αιγάλεω??

ο οφθαλμίατρός που πήγαινα ήταν στην ιερά οδό

γιατί πριν παντρευτώ έμενα και εγώ αιγάλεω!!!:lol:

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites

Elenita έχω και εγώ ένα καλό οφθαλμίατρο στο Αιγάλεω!!!!!!

Διονύσης Βάκρος

Χειρούργος οφθαλμίατρος

Ιερά οδό 288 & Θηβών

Τηλ 2105988075

 

Τον έχω από πιτσιρίκα και πριν από κάποια χρονάκια έκανα laser για την μυωπία με 100% επιτυχία ;)

Θέλω να βαρεθώ και δεν προλαβαίνω…

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαλάμου Χαρούλα: Αθηνάς και Μαλαγαρδή 30 (πρώην Ρούσβελτ) είναι κάθετος στην Αθηνάς.

Και εγώ εκεί πηγαίνω την μικρή μου 5 χρόνια... Με ταμείο Δημόσιο!!!

Αλήθεια πόσο παίρνει ιδιωτικά? Δεν έχω ρωτήσει να πω την αληθεια....περίεργο για εμένα που τρέχω από εδώ και από εκεί...χιχι...

Στον Βάκρο πήγαινα πολυ παλαιότερα για εμένα, αλλά και τους δικούς μου,αλλά θυμάμαι ότι ηταν πολύ ακριβός....αν θυμάμαι καλά 60 ευρώ (πριν χρόνια επαναλαμβάνω)πολύ σοβαρός μετρημένος και πολλά πολλά μηχανήματα θυμάμαι είχε.

Στον Πρίνο είχα πάει ο.κ. άνετος ο τύπος οικονομικός απ΄ότι θυμάμαι... (είχα δώσει 40 ευρώ)

Σε όλους έχω πάει...τρομάρα μου...

Επεξεργάστηκαν by barbie2000
να προσθέσω τις εμπειρίες μου...χιχι...
Link to comment
Share on other sites

:-D:grin:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΓΛΥΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!:-D:grin:

να σας ζήσουν τα παιδάκια σας!!

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites

Μαλάμου Χαρούλα: Αθηνάς και Μαλαγαρδή 30 (πρώην Ρούσβελτ) είναι κάθετος στην Αθηνάς.

Και εγώ εκεί πηγαίνω την μικρή μου 5 χρόνια... Με ταμείο Δημόσιο!!!

Αλήθεια πόσο παίρνει ιδιωτικά? Δεν έχω ρωτήσει να πω την αληθεια....περίεργο για εμένα που τρέχω από εδώ και από εκεί...χιχι...

Στον Βάκρο πήγαινα πολυ παλαιότερα για εμένα, αλλά και τους δικούς μου,αλλά θυμάμαι ότι ηταν πολύ ακριβός....αν θυμάμαι καλά 60 ευρώ (πριν χρόνια επαναλαμβάνω)πολύ σοβαρός μετρημένος και πολλά πολλά μηχανήματα θυμάμαι είχε.

Στον Πρίνο είχα πάει ο.κ. άνετος ο τύπος οικονομικός απ΄ότι θυμάμαι... (είχα δώσει 40 ευρώ)

Σε όλους έχω πάει...τρομάρα μου...

 

Μπράβο barbie βρε σε όλους έχεις πάει πια??:rolleyes::shock:

πόσο μυωπία έχεις???:P:p

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites

Elenita έχω και εγώ ένα καλό οφθαλμίατρο στο Αιγάλεω!!!!!!

Διονύσης Βάκρος

Χειρούργος οφθαλμίατρος

Ιερά οδό 288 & Θηβών

Τηλ 2105988075

 

Τον έχω από πιτσιρίκα και πριν από κάποια χρονάκια έκανα laser για την μυωπία με 100% επιτυχία ;)

 

Το laser που έκανες πριν χρόνια με πόσους βαθμούς μυωπία??

Δείχνει ενδιαφέρον!!

το αστεράκι μου (3/5/2007)

τα αγοράκια μου (23/12/2009)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Link to comment
Share on other sites

Μαλάμου Χαρούλα: Αθηνάς και Μαλαγαρδή 30 (πρώην Ρούσβελτ) είναι κάθετος στην Αθηνάς.

Και εγώ εκεί πηγαίνω την μικρή μου 5 χρόνια... Με ταμείο Δημόσιο!!!

Αλήθεια πόσο παίρνει ιδιωτικά? Δεν έχω ρωτήσει να πω την αληθεια....περίεργο για εμένα που τρέχω από εδώ και από εκεί...χιχι...

Στον Βάκρο πήγαινα πολυ παλαιότερα για εμένα, αλλά και τους δικούς μου,αλλά θυμάμαι ότι ηταν πολύ ακριβός....αν θυμάμαι καλά 60 ευρώ (πριν χρόνια επαναλαμβάνω)πολύ σοβαρός μετρημένος και πολλά πολλά μηχανήματα θυμάμαι είχε.

Στον Πρίνο είχα πάει ο.κ. άνετος ο τύπος οικονομικός απ΄ότι θυμάμαι... (είχα δώσει 40 ευρώ)

Σε όλους έχω πάει...τρομάρα μου...

 

Πλάκα έχεις Barbie χιχιχι.....

Έχεις δίκιο ο Βάκρος είναι ακριβός 80 η επίσκεψη!!!! Αλλά δεν τον αλλάζω του έχω εμπιστοσύνη :)

Θέλω να βαρεθώ και δεν προλαβαίνω…

Link to comment
Share on other sites

Το laser που έκανες πριν χρόνια με πόσους βαθμούς μυωπία??

Δείχνει ενδιαφέρον!!

 

4,5 βαθμούς στο δεξί και 5 στο αριστερό (+ αστιγματισμό παρακαλώ) και τώρα βλέπω τέλεια…. Υπόψη ότι το laser το έκανα πριν από τις γέννες. 2 παιδάκια με φυσιολογικό τοκετό και χωρίς πρόβλημα στα ματάκια μου!!!!!!!! ;)

Θέλω να βαρεθώ και δεν προλαβαίνω…

Link to comment
Share on other sites

Έχω τώρα 3 και 3,5 , όμως εμένα μου φαίνεται πολυ και δεν μου είναι εύκολο που φοράω γυαλιά,γι'αυτό ,φίλη μου τρέχω από εδώ και από εκεί...χιχι...

Εμφανίστηκε η μυωπία μου γύρω στα 25 και συνεχώς ανεβαίνει...όπως καταλαβαίνετε δεν μπορώ να συνηθίσω τα γυαλιά.

Η κόρη μου έχει ήδη 4 και είναι μόλις 10,5 χρονών....και την πάω στην Μαλάμου...

Εγώ -πλέον- πηγαίνω στο Νοσοκομείο Γεννηματάς που έχει πολύ καλο οφθαλμολογικό.

Ναι,όντως,ο Βάκρος είναι πολύ πολύ καλός...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...