Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Καλος παθολογος στην Ραφηνα


Recommended Posts

Μήπως κάποια γνωρίζει τον παθολόγο Μαργαρίτη Γεώργιο στη Ραφήνα ?

είμαστε στη φάση που αφήνουμε τον παιδίατρο και ψάχνω εναν καλό παθολόγο για το παιδι..... βέβαια άκουσα θετικά σχόλια, είναι στο ΟΑΕΕ, αλλά υπάρχει κανένας που να τον εχει επισκεφτει ώστε να έχω μια εικονα ?

ευχαριστω.......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μήπως κάποια γνωρίζει τον παθολόγο Μαργαρίτη Γεώργιο στη Ραφήνα ?

είμαστε στη φάση που αφήνουμε τον παιδίατρο και ψάχνω εναν καλό παθολόγο για το παιδι..... βέβαια άκουσα θετικά σχόλια, είναι στο ΟΑΕΕ, αλλά υπάρχει κανένας που να τον εχει επισκεφτει ώστε να έχω μια εικονα ?

ευχαριστω.......

 

Μενω Ραφηνα αλλα ποτε δενε χω ακουσει το ονομα του συγκεκριμενου παθολογου. Πολυ καλος ειναι ο Κιορπελιδης Παθολογος-Πνευμονολογος, ειναι στο ΙΚΑ Ραφηνας και το απογευμα εχει ιατρειο και με ΟΑΕΕ απ οσο γνωριζω. ΑΠλα το ιατρειο του ειναι στην Μακρη

Link to comment
Share on other sites

Μενω Ραφηνα αλλα ποτε δενε χω ακουσει το ονομα του συγκεκριμενου παθολογου. Πολυ καλος ειναι ο Κιορπελιδης Παθολογος-Πνευμονολογος, ειναι στο ΙΚΑ Ραφηνας και το απογευμα εχει ιατρειο και με ΟΑΕΕ απ οσο γνωριζω. ΑΠλα το ιατρειο του ειναι στην Μακρη

 

Σ'ευχαριστώ πολυ για την απάντηση.... μάλλον ο Μαργαρίτης είναι νέος στην περιοχή γιατί έμαθα πως το ιατρείο του είναι στις καινούριες πολυκατοικίες στον δρόμο του everest..... ειναι στρατιωτικος γιατρος και ακουγεται πως είναι καλοι γιατροι..... οπότε μάλλον δεν θα τον γνωρίζουν και πολλοι..... ίσως πρέπει να δοκιμάσω μόνη μου.......

Ευχαριστώ για τον Κιορπελίδη, θα τον εχω υπόψη μου σίγουρα.......

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...