Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

γυναικολογοι , ποιος ειναι καλυτερος ? (Σαριτζογλου Πηνελοπη vs Γρηγορακης Γιωργος)


Recommended Posts

ειχα την Σαριτζογλου Πηνελοπη αλλα απεβαλα και τωρα δεν ξερω αν μπορω να ξαναπαω , σκεφτομαι να διαλεξω τον Γρηγορακακη Γεωργιο . υπαρχει καποιος που να ξερει εναν απο τους 2 ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμενα λεγεται Ολυμπια -Ελενη Παππα ειναι στο Ιασω το καλο με αυτην ειναι οτι ειναι και ο αντρας της γυναικολογος και ο κουμπαρος της εμβρυολογος εμενα και καποιες φιλες που της εστειλα μας βοηθησε πολυ με το θεμα υπογονιμοτητας!

Δεν μου χρειαστηκε τελικα γιατι εμεινα εγγυος με φυσικο τροπο αλλα ειδικευεται και σε θεματα εξωσωματικης και η η φιλεναδα μου που το προχωραει ετσι μου ειπε οτι εχει πολυ καλα ποσοστα!

Απο χρηματα ειναι οικονομικη και κανει και καλυτερες τιμες σε περιπτωσεις με οικονομικο προβλημα!

Αν θες πληροφοριες στειλε πμ

Link to comment
Share on other sites

ειχα την Σαριτζογλου Πηνελοπη αλλα απεβαλα και τωρα δεν ξερω αν μπορω να ξαναπαω , σκεφτομαι να διαλεξω τον Γρηγορακακη Γεωργιο . υπαρχει καποιος που να ξερει εναν απο τους 2 ...

 

Παντως σιγουρα ξερω οτι οπου και αν πας θα σου ζητησουν ιστολογικης της αποβολης να ξερεις τους χρειαζεται!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον , θελω να εχω οσες περισσοτερες επιλογες μπορω ... φοβαμαι τοσο πολυ !!!

με το καλο σε οσες περιμενουν και να σας ζησουν σε οσες εχουν .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων θα ήθελα να διευκρινίσω κάτι , εγώ δεν θέλω να θίξω κανέναν ούτε ως επιστήμονα ούτε ως άνθρωπο και όπως είπα λόγω φόβου και ανησυχίας θα θελα να έχω όσες πιο πολλές πληροφορίες μπορώ .

Δεν είχα κανένα παράπονο από την γιατρό μου , το αντίθετο μάλιστα και όπως είδα σε μια άλλη συνομιλία μια κοπέλα είπε ότι πάνω από όλα είναι άνθρωπος , απλά τα συναίσθημα μου για το γεγονός άσχετα με εκείνη με έκαναν να θέλω να δω αν κάποιος μπορούσε να μου δώσει μια 2η γνώμη . Δεν είπα ποτέ ότι είναι δικό της λάθος , αλίμονο ! Απλά ότι αυτά συμβαίνουν και ότι είναι φυσιολογικά και ότι δεν σημαίνουν τίποτα κλπ για έναν γιατρό που τα ζει καθημερινά είναι συνηθισμένα , απλά , εύκολα όχι όμως και για κάποιον που τα ακούει για 1η φορά !

Συγνώμη αν προσέβαλα κάποιον λοιπόν σίγουρα δεν είχα τέτοια πρόθεση .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόηση

απο την ομάδα moderators

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Προς αποφυγή παρεξηγήσεων θα ήθελα να διευκρινίσω κάτι , εγώ δεν θέλω να θίξω κανέναν ούτε ως επιστήμονα ούτε ως άνθρωπο και όπως είπα λόγω φόβου και ανησυχίας θα θελα να έχω όσες πιο πολλές πληροφορίες μπορώ .

Δεν είχα κανένα παράπονο από την γιατρό μου , το αντίθετο μάλιστα και όπως είδα σε μια άλλη συνομιλία μια κοπέλα είπε ότι πάνω από όλα είναι άνθρωπος , απλά τα συναίσθημα μου για το γεγονός άσχετα με εκείνη με έκαναν να θέλω να δω αν κάποιος μπορούσε να μου δώσει μια 2η γνώμη . Δεν είπα ποτέ ότι είναι δικό της λάθος , αλίμονο ! Απλά ότι αυτά συμβαίνουν και ότι είναι φυσιολογικά και ότι δεν σημαίνουν τίποτα κλπ για έναν γιατρό που τα ζει καθημερινά είναι συνηθισμένα , απλά , εύκολα όχι όμως και για κάποιον που τα ακούει για 1η φορά !

Συγνώμη αν προσέβαλα κάποιον λοιπόν σίγουρα δεν είχα τέτοια πρόθεση .

kalispera ..diavasa to mnn sou...tha ithela na se parakaleso na mou peis an mporeis ,poia itan i proti soy giatros.prin liges imeres exasa to moraki stin 29 evbomada...kai anarotieme ti pige strava..2 imeres noritera me eide i giatros kai ola itan kala...meta epo 1 imera den to akoysa...to apotelesma...tromvosi omfaliou lorou mou eipan......

konxri:confused:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...