Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗ Ή ΔΑΦΝΗ


ΛΗΤΩ

Recommended Posts

..περιοχές Δάφνη, Ν.Κόσμος, Ν.Σμύρνη,Ηλιούπολη,Ν.Ελβετία....

Αν διαβάσετε το post μου "Αντιβίωση για 2η φορά" θα καταλάβετε γιατί ψάχνω από την αρχή για παιδίατρο όσο και αν με στεναχωρεί αυτό...

Ο κος Βουδούρης που πήγα χτες (Ηλιούπολη) ήταν πολύ καλός και πολύ τρυφερός με το παιδάκι αλλά είχε υπερβολικά πολύ κόσμο...περίμενα σχεδόν 3 ώρες για να μας δεί....θα ήθελα πριν καταλήξω τελικά εκεί να εξετάσω και άλλες εναλλακτικές λύσεις.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Γεια χαρά. Η κόρη μου θα γίνει 4 ετών. Μέχρι τώρα έχω αλλάξει 3 παιδίατρους για λάθος διαγνώσεις. Γνωρίζετε κάποιον καλό παιδίατρο Ν. σμύρνη και γύρω περιοχές που να έχετε εμπειρία με τα παιδιά σας?

 

σας ευχαριστώ θερμά

Link to comment
Share on other sites

Η δική μου παιδίατρος είναι στην Καλλιθέα - εκεί μένω. Ο γιος μου είναι 2 ετών και ως τώρα είμαι αρκετά ευχαριστημένη. Δεν έχω αλλάξει για να κρίνω, αλλά δεν μπορώ να πω για προβλήματα με λάθος διαγνώσεις κλπ. Αν θέλεις να σου στείλω τα στοιχεία της, στείλε μου πμ.

ZS95p3.png  hcT0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

 

Εμεις με το καλο θα γεννησουμε προς τα τελη Μαιου και αφου εχουμε λυσει το θεμα ενος 'καλου' μαιευτηρα-γυναικολογου που θα μας ξεγεννησει τωρα ημαστε στην φαση εξευρεσης ενος καλου παιδιατρου.

 

Το καλος βεβαια ξερω οτι ειναι σχετικο... Αυτο που πανω απο ολα θελουμε ειναι να ειναι ανθρωπος και να μην εχει το 'εμποριο' πανω απο ολα στο μυαλο του! Κατα δευτερο λογο να ειναι συμβεβλημενος με το ΙΚΑ για τις διαφορες εξετασεις!

 

Μηπως εχετε τιποτα κατα νου στα περιξ της Νεα Σμυρνης?

 

Σας ευχαριστουμε πολυ.

.png

v3ywp3.png

Link to comment
Share on other sites

"cover" καλημέρα και με το καλό το μωράκι σου εύχομαι,

 

Παιδίατρος συμβεβλημένη με το ΙΚΑ δεν υπάρχει. Ή θα πας στο ΙΚΑ δωρεάν, ή και του ΙΚΑ γιατρός να είναι το απόγευμα στο ιατρείο πληρώνεις κανονικά.

 

Εμείς πάμε στην παιδίατρο στη Νέα σμύρνη επί της Ελευθερίου Βενιζέλου λέγεται Φωτιά Σοφία πολύ καλή γιατρός και ΑΝΘΡΩΠΟΣ πάνω από όλα.

Σου γράφω και το τηλ:2109326111.

 

Πάντα τη βρίσκω στο τηλ μου λύνει όλες τις απορίες και έχει πολύ υπομονή με το παιδί.Είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πανωραια καλημερα!

 

σε ευχαριστω για τον κοπο να μου δωσεις το τηλ της παιδιατρου σου!

 

το οτι ειναι ανθρωπος αυτο ειναι μεγαααααλη δουλεια! επισης να σε ρωτησω και κατι αλλο?

οτι εξετασεις χρειαστουμε, εχει την δυνατοτητα να τις γραψει για να γινουν μεσω ΙΚΑ ή θα πρεπει να τρεχουμε και να παρακαλαμε τον εκαστοτε παιδιατρο του ΙΚΑ?

 

Σε ευχαριστω και παλι,

Πανος

.png

v3ywp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάνο καλημέρα και πάλι,

 

ο γιατρός του ΙΚΑ γράφει εξετάσεις για το ΙΚΑ.Δηλαδή ΔΕΝ υπάρχει γιατρός ΕΚΤΌΣ του ΙΚΑ που θα σου γράψει εξετάσεις και δεν θα χρειαστεί να ξαναπάς στο ΙΚΑ να περιμένεις να σου ξαναγράψουν τισ εξετάσεις και να τις κάνει το παιδί ΜΟΝΟ στο ΙΚΑ. Αυτό ειναι το σύστημα........

Από την άλλη και γιατρό του ΙΚΑ να έχεις, στο ιατρείο του θα πας στο επείγον περιστατικό ή όταν θέλεις να ρωτήσεις κάτι απλό θα πάρεις εκεί τηλέφωνο γιατί στο ΙΚΑ δεν απαντά κανείς!!!!!!!!!Αρα μην περιμένεις και πολλά απο ΙΚΑ. Βρες έναν καλό γιατρό και για εξετάσεις και επείγον πας Παίδων που δεν πληρώνεις τίποτα.

Ευχομαι πάντως να μην σας χρειαστεί ποτέ.

Ρέα.

Link to comment
Share on other sites

Θεοδωρος Ευσταθοπουλος κωνσταντινουπολεως νεα σμυρνη 210 9343053, ειναι νεογνολογος παιδιατρος με χρονια πειρα στο Αλεξανδρα και τωρα ειναι στην εντατικη του ιασω.

Προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενη μαζι του.

k9Tap3.png

Link to comment
Share on other sites

Η δικιά μου γιατρός λέγεται Καχριμανίδου Γεσθημανή και το ιατρείο της βρίσκεται στην Ελ.Βενιζέλου στη Νέα Σμύρνη τηλ 210 9354941

Την γνωρίζω από τότε που γέννησα τη μεγάλη μου κόρη (8,5 χρόνια) και παρακολουθεί και τα δύο μικρότερα... Ξέρω ότι είναι και στο ΙΚΑ

Link to comment
Share on other sites

Ο δικος μου εχει ιατρειο στη νεα σμυρνη, ειναι νεογνολογος παιδιατρος στο ιασω και ειμαι πολυ ευχαριστημενη. Λεγεται Θεοδ. Ευσταθοπουλος, 210 9343053 στην Κωνσταντινουπολεως.

k9Tap3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μενω ν.σμυρνη και η παιδιατρος μου ειναι η χριστινα μαντα την θεωρω πολυ καλη δεν ξερω αν την ξερεις αν θελεις μπορω να στου δωσω το τηλεφωνο της

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 χρόνια μετά...

Καλημερα.Μήπως γνωρίζετε τον κ. Κεχαγιά Γεώργιο παιδίατρο στη Ν΄Σμύρνη?

6H9Vp2.pngT5mwp2.png

-When you love someone all saved up wishes start coming true-

 

-Όταν γίνεται μανούλα η καρδιά σου χτυπάει για πάντα έξω από το σώμα σου..-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 10 months later...
feravgia είπε:
Καλημέρα, υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει την Συκιώτου (Ν. Σμύρνη) ή την Ζώτου (Δάφνη) να μου πει γνώμη/εντυπώσεις (με πμ)

 

ευχαριστώ πολύ

 

Για την Ζωτου δες ενα παλιότερο μνμ μου.

 

02/6/07 γίναμε ένα

16/6/08 πρώτο θαυματακι 30/4/10 δεύτερο θαυματακι

Καληνύχτα Ελλάδα,ο τόπος που γέννησε την Δημοκρατία κατάντησε να σκοτώνει την ελευθερία της έκφρασης. Καλό ταξίδι Σωκράτη 19.7.2010

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Και εγω για την Μαντα, Συκιώτου και Φωτιά εχω ακουσει καλα πραγματα!

Ειδικα για την Μαντά όμως την προτεινουν όλοι!

 

 

καλησπέρα!!!!θα μπρούσατε να μου δώσετε περισσότερες πληροφορίες για την κυρία Μαντά?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...