Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ


Recommended Posts

Gia sas!

Mipos kserete kalo ginekologo i maia stin Kriti.

Mia gnosti mou einai egios me didima kai tin theloun na kanoun kaisariki stin 36-37 eudomades sto PEPAGNI kai xoris kanena logo. Kai tis eipan oti tha taisoun ta mora apo mpoukali. Oute gena oute thilasmo den prokete na eina endaksi :(

Euxaristo gia plirofories!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Euxaristo, koritsia.

Paxakis eksigise oti den prepei na paei i gineka sto xirourgio toso noris kai ama o iatros tis den simfonei mporei na tin anolavei o idios. Alla iatros tis Ioanis Mataliotakis simfoneise na perimenei apla tin evale sto nosokomeio gia epivlepsi ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Και εγω τον Παπαδακη ειχα...Φοβερος γιατρος και φοβερος ανθρωπος..Τον συνιστω ανεπιφυλακτα..ΕΙναι ο καλυτερος

 

Γνωστός και ώς "Χουάν" ε;;; :)

..."Μη παροργίζετε τα τέκνα υμών, αλλ' εκτρέφετε αυτά εν παιδεία και νουθεσία Κυρίου" ...(Εφ. 6,1-4).

Link to comment
Share on other sites

Ναι Χουαν τον φωναζουν λογω το οτι γεννηθηκε στο Πορτο Ρικο νομιζω..Και εσενα αυτον ηταν ο γυναοκολογος σου?Δεν νομιζω να βρεθει καποιος να πει πως δεν ειναι ευχαριστημενος απο αυτον τον γιατρο.Ηταν διπλα μου απο τις πρωτες ωρες ωδινων μεχρι το τελος και με ενθαρρυνε.Γεννησα μετα απο 11 ωρες.Ολο αυτο το διαστημα διπλα μου...παρολο που ειχα πολυ δυσκολο τοκετο με βοηθησε παρα πολυ και εκανε οτι καλυτερο μπορουσε.Πραγματικα τον ευχαριστω για ολα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

παπαδάκης ε? που ξεγεννάει ρε παιδιά? εγώ τώρα μετακομίζω ρεθυμνο και δεν εχω ιδεά απο γυναικολόγους κρήτης??

εγώ είχα κάνει καισαρική στο πρώτο μου παιδί. αυτός κάνει καισαρικές??

που έχει ιατρείο?

να πάω για κάν τεστ παπ να τον γνωρίσω...

Link to comment
Share on other sites

παπαδάκης ε? που ξεγεννάει ρε παιδιά? εγώ τώρα μετακομίζω ρεθυμνο και δεν εχω ιδεά απο γυναικολόγους κρήτης??

εγώ είχα κάνει καισαρική στο πρώτο μου παιδί. αυτός κάνει καισαρικές??

που έχει ιατρείο?

να πάω για κάν τεστ παπ να τον γνωρίσω...

 

Είναι γιατρός στο Βενιζέλειο..

 

age.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Κοριτσια μπορειτε να μου πειτε ενα γυναικολογο καλο που να ξεγενναει στο "Μητερα" στο Ηρακλειο?? Απο δικη σας προσωπικη εμπειρια. Δε θα ηθελα να γεννησω στο Βενιζελειο η Πεπαγνη

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι απο μένα. Όποια από εσάς θέλει πληροφορίες για μαιευτήρα-γυναικολόγο στο Ηράκλειο Κρήτης μπορώ να της δώσω.

mandra γεια σου, μπορεις να μου στειλεις σε πμ, σ'ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Γεια σας, θα ήθελα να μου πείτε ο Παπαδάκης σε ποιο νοσοκομείο είναι στο Βενιζέλειο? και επίσης αν μείνατε ευχαριστημένη από το Βενιζέλειο.Μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος και δεν γνωρίζω πως να βρω γιατρό και ποιο νοσοκομείο είναι προτιμότερο

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κι απο μένα. Όποια από εσάς θέλει πληροφορίες για μαιευτήρα-γυναικολόγο στο Ηράκλειο Κρήτης μπορώ να της δώσω.

θα ήθελα πληροφορίες για γυναικολόγο στο Ηράκλειο.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 8 months later...

Γεια σας κοριτσια,

 

Θα ήθελα να σας κάνω μια ερώτηση. Μετακομίζω στο Ηρακλειο και θα ήθελα τα φώτα σας για γυναικολόγο. Ξέρετε αν υπάρχει κάποιος γυναικολόγος που να γνωρίζει όμως και απο αυτοάνοσα νοσήματα? Όπως καταλαβαίνετε είμαι ιδιαίτερη περίπτωση!

 

 

Ευχαριστώ πολύ

zl9Up2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Είναι γιατρός στο Βενιζέλειο..

 

Ο Γιάννης Παπαδάκης (ο Χουάν) είναι πλέον στο ΜΗΤΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ.. Είναι γλυκύτατος και σούπερ γιατρός.. Ζητήστε τον στο τηλέφωνο 2810-396700.. Κλείστε ένα ραντεβού μαζί του και θα διαπιστώσετε ότι επιτέλους βρέθηκε ένας γιατρός που νοιάζεται για την ασθενή/έγκυο σα να είναι δικός του άνθρωπος.. συγγενής, φίλη.. Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!

Link to comment
Share on other sites

Είχα τον Γιάννη Παπαδάκη ως γιατρό στο ΜΗΤΕΡΑ Κρήτης και τον εμπιστεύονται απόλυτα. Δεν θα πήγαινα σε κανέναν άλλο. Με έκανε να αισθάνομαι πολύ ήρεμη κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου αν και είχα κάποια προβλήματα και έχω ακούσει το ίδιο και από άλλους.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

 

ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ? ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...