Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΙΑΣΩ;


Recommended Posts

Μάλλον θα πάμε για επισκληρίδιο και είμαι λιγάκι δύσκολη περίπτωση, μου είπε ο γιατρός μου ότι μπορώ να επιλέξω αναισθησιολόγο...

Εχετε να μου προτείνετε κάποιον; Η΄ να μου υποδείξετε (εστω με πμ) έναν προς αποφυγήν; Θα ήταν πολύ χρήσιμο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σου στελνω pm. Ημουν δυσκολη περιπτωση και δεν νομιζω να με αναλαμβανε αλλος. Συγκεκριμενα εχω σπονδυλοδεσια με μοσχευμα και λαμα στην σπονδυλικη. Εχω μονο 3 σπονδυλους ελευθερους συν σκωλιωση στους ελευθερους σπονδυλους και ηταν εξαιρετικα δυσκολη περιπτωση.

 

Στην εγχειρηση δεν καταλαβα τιποτα, αρα επιασε πολυ καλα. Επισης δεν πονεσα οταν εβαζα την επισκληριδιο.Τωρα στην ανανηψη πονουσα πολυ και δεν ανακουφιζομουν με την επισκληριδιο παρα μονο με ενεσιμα παυσιπονα. Δεν ξερω αν δεν επιασε επιασε καλα λογω δυσκολιας αλλα αυτο που μετραει ηταν οτι τελικα ημουν ξυπνια στην καισαρικη και ειδα τα πρωτα δευτερολοεπτα του μωρου μου.

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα και γω το συζητησα το θεμα αυτο με το γιατρο μου και ειπε οτι θα το πει στην πιο πανω των αναισθησιολογων δε ξερω πως την ονομασε.Γιατι στην προυγουμενη εγκυμοσυνη μετα απο τους πονους για φυσιολογικο τοκετο οταν τελικα πηγαμε για επισκληριδιο για καισαρικη αυτη που ητανν τοτε αναισθησιολογος δε μπορουσε να βρει το σημειο το σωστο για την βελονα αλλαξε 100 βελονες με τρυπησε ενα σωρο φορες και τιποτα .. ελεγε οτι δε λυγιζα σωστα.. δε ξερω... παιζουν ρολο τα κιλα?ξερετε?

*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

 

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...