Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γιατρός στο ΕΛΕΝΑ για τεστ παπ?


Recommended Posts

Καλημέρα :D

 

Να τα πω λιγο σύντομα γατι εχω τρελλη δουλεια.

 

Ψάχνω εναν γιατρό που να μου κανει το τεστ παπ το ετήσιο στο Ελενα, αλλα να το κανει ο ίδιος και οχι εκπαιδευόμενος και αν χρειαστεί να κανω και κανεναν υπερηχο να δουμε πως παει το σύστημα εκει κατω μετα απο την τελευταία γεννα το 2005.

 

Ως τώρα εκανα καθε χρόνο στον δικο μου, αλλα εχω βαρεθεί για εναν υπερηχο και ενα τες παπ να πληρωνω 150 ευρω :evil:

 

Εχετε να μου προτείνετε κάποιον? να μην παω στα τυφλα... και πώς ειναι τα διαδικαστικα? πόσο κοστίζει? θα μου τα κάνει λογικα στο Ελενα, γενικά όμως εχουν και δικο τους ιατρείο?

 

Ευχαριστώ :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


to pap kostizei peripou 14 euros & i episkepsi 60 euros. Kleinete prota rantevou sti grammatia apogevmatinon iatrion zitontas ton ko kanakaki.

pate ligo noritera sto rantevou, plironete sto tameio / grammatia kai me tis apodeikseis pate ston giatro. ta thlefona yparxoyn sto site toy Elena alla an thimamai kala einai to 6402397 (proines ores)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα σε όλη την παρέα,

 

 

Θέλω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τα εξωτερικά ιατρεία στο «Έλενα» - πληρώνεται η επίσκεψη και πόσο.

Κάνω απεγνωσμένες προσπάθειες για να μείνω έγγειος εδώ και 1 χρόνο – βρήκα μια πολύ καλή γυναικολόγο στο «Έλενα» η οποία με εκφράζει και σαν άνθρωπος αλλά και σαν γιατρός.

Σήμερα (Κυριακή) με φώναξε στα εξωτερικά ιατρεία για να κάνουμε ένα υπέρηχο και για να συζητήσουμε κάποια πράγματα γιατί πρόκειται να λείψω για ένα μήνα από την χώρα. Όλα καλά και ρόδινα μέχρι που ήρθε η ώρα να φύγω και μου ζήτησε 50 ? για τα οποία βέβαια δεν πήρα απόδειξη. Δεν σας κρύβω ότι με χάλασε κάπως………….Και επειδή δεν έχω και πολύ εμπειρία από νοσοκομεία πίστευα ότι αν πας στο Δημόσιο επίσκεψη στον ιατρό δεν πληρώνεις τίποτα ή έστω πληρώνεις μόνο το συνηθισμένο παράβολο των 3?.

Και αν είναι κάθε φόρα να πληρώνω 50 ? και να μην παίρνω απόδειξη καταλαβαίνεται ότι δεν θα μπορέσω να δικαιολογήσω τα έξοδα μου στην εφορεία και θα πληρώνω σαν το «μ…………….». Και στο κάτω-κάτω είναι θέμα αξιοπρέπειας………….

Ικετεύω όποιος γνωρίζει κάτι για το θέμα να κάνει ένα post, για να ξέρω τι κουβέντα θα ανοίξω την επόμενη φορά που θα πάω.

 

Σας ευχαριστώ πολύ

 

Εύχομαι σε όλη την παρέα ένα καλό και δροσερό καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...