Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!!CATERING


rena-bebis

Recommended Posts


Διαφημίσεις


Κλείσαμε για Μάιο, σε catering από Δυτική Αττική, από το οποίο έχουμε φάει σε πολλές και κάθε είδους συνεστιάσεις και έχουμε μείνει super ευχαριστημένοι.

Θα πάθεις πλάκα!!!!

Έξω από εκκλησία souvlaki party με πίτες, χοιρινό γύρο, κοτόπουλο καλαμάκι, κεμπάπ, διάφορες φλογέρες, stick τυριού τηγανησμένα με σουσάμι (φοβερή γεύση), μπίρες κρασιά αναψυκτικά και γλυκά.....κρατήσου ....10?/άτομο.

Η παρουσίασή του είναι άψογη, άκρως επαγγελματική και κάθε φορά έχουμε μείνει super ευχαριστημένοι.

Όλοι στην περιοχή χρησιμοποιούμε το συγκεκριμένο.

Αν θες πληροφορίες στείλε μύνημα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κλείσαμε για Μάιο, σε catering από Δυτική Αττική, από το οποίο έχουμε φάει σε πολλές και κάθε είδους συνεστιάσεις και έχουμε μείνει super ευχαριστημένοι.

Θα πάθεις πλάκα!!!!

Έξω από εκκλησία souvlaki party με πίτες, χοιρινό γύρο, κοτόπουλο καλαμάκι, κεμπάπ, διάφορες φλογέρες, stick τυριού τηγανησμένα με σουσάμι (φοβερή γεύση), μπίρες κρασιά αναψυκτικά και γλυκά.....κρατήσου ....10?/άτομο.

Η παρουσίασή του είναι άψογη, άκρως επαγγελματική και κάθε φορά έχουμε μείνει super ευχαριστημένοι.

Όλοι στην περιοχή χρησιμοποιούμε το συγκεκριμένο.

Αν θες πληροφορίες στείλε μύνημα...

 

Ενδιαφέρομαι κι εγώ γι αυτό το catering!Στείλε μου σε παρακαλώ σε πμ τα στοιχεία.Στην τιμή αυτή συμπεριλαμβάνονται πιάτα, ποτήρια, μαχαιροπήρουνα και τραπέζια για τον μπουφέ?

Link to comment
Share on other sites

Είναι όλα μέσα!

Κάνει φοβερή παρουσίαση με άσπρα τραπεζομάντηλα και γάζες στο χρώμα του φύλου του παιδιού.

Εμείς τον χρησιμοποιούμε σε κάθε εκδήλωση καθώς και όλοι οι φίλοι μας έχουν κάνει γάμο-βάφτιση-γενέθλια-πάρτυ.

Δεν έχω κανένα παράπονο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα,

 

θα βαπτίσουμε τη μικρή μας τον Ιούνιο και ψάχνω για catering στο χώρο της εκκλησίας..θα μπορούσες να μου στείλεις τα στοιχεία σε pm?

 

Ευχαριστώωωωω

Λία

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Είναι όλα μέσα!

Κάνει φοβερή παρουσίαση με άσπρα τραπεζομάντηλα και γάζες στο χρώμα του φύλου του παιδιού.

Εμείς τον χρησιμοποιούμε σε κάθε εκδήλωση καθώς και όλοι οι φίλοι μας έχουν κάνει γάμο-βάφτιση-γενέθλια-πάρτυ.

Δεν έχω κανένα παράπονο.

 

Μήπως θα μπορούσες να μου πεις ποιο είναι αυτό το catering; Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...