Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γνωρίζει κάποια αυτούς τους γιατρούς ή κάποιον να μου προτείνετε?


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα.Είμαι σε αναζήτηση νέου γυναικολόγου, καθώς απογοητεύτηκα από τον προηγούμενο και ας έτρεχα μέχρι το Αιγάλεω.Εδώ στα Βριλήσσια έχω δει ότι υπάρχουν οι παρακάτω γιατροί.Μήπως κάποια κοπέλα γνωρίζει κάτι για κάποιον?

Καίλας Νικόλαος

Μπούγος Κωνσταντίνος

Τριπολιτσιώτης Σωτήρης

Πολίτης Γεώργιος

 

Ή αν έχετε κάποιον να μου προτείνετε εδώ γύρω Βριλήσσια,Χαλάνδρι, Μελίσσια, Μαρούσι,Ψυχικό έστω μέχρι Αμπελόκηπους μπας και γλιτώσω το τρέξιμο (που βέβαια αν ο γιατρός είναι αστέρι πάω και πιο μακρυά εννοείται).Αν κάποια μανούλα έχει εμπειρία κύησης και γέννας με κάποιον γιατρό και οικονομικά αν γνωρίζει κάτι θα με βοηθούσε πολύ.Έχω κάποιο γυναικολογικό θέμα και θέλω να το κοιτάξω πριν προχωρήσουμε σε επόμενη εγκυμοσύνη και θα προτιμούσα να πάω κάπου συστημένα παρά έτσι στο άσχετο.:)

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα ο δικός μου ονομάζεται Λαζανάκης Κώστας κ είναι επί της Πατησίων αλλα χαμηλά... Κοντα στον ηλεκτρικό... Για μένα ειναι απλά ΚΟΡΥΦΑΊΟΣ... Το μόνο αρνητικό είναι ότι περιμένεις αρκετά αν δεν πας νωρίς γιατί έχει πολυ κόσμο ( σημάδι του ότι είναι καλός νομίζω) . Δεν παίρνει χρήματα επίσκεψης κ υπερηχων σε περίπτωση εγκυμοσύνης. Είναι όλα στο τελικό πόσο που θα σου πει...είναι πολυ υπεύθυνος, χαλαρος, δεν σε αγχωνει κ πολυ γλυκός σαν ΆΝΘΡΩΠΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο δικός μου ονομάζεται Λαζανάκης Κώστας κ είναι επί της Πατησίων αλλα χαμηλά... Κοντα στον ηλεκτρικό... Για μένα ειναι απλά ΚΟΡΥΦΑΊΟΣ... Το μόνο αρνητικό είναι ότι περιμένεις αρκετά αν δεν πας νωρίς γιατί έχει πολυ κόσμο ( σημάδι του ότι είναι καλός νομίζω) . Δεν παίρνει χρήματα επίσκεψης κ υπερηχων σε περίπτωση εγκυμοσύνης. Είναι όλα στο τελικό πόσο που θα σου πει...είναι πολυ υπεύθυνος, χαλαρος, δεν σε αγχωνει κ πολυ γλυκός σαν ΆΝΘΡΩΠΟΣ.

 

Σε ευχαριστώ πολύ!Θα το έχω υπ'όψιν:)

Καμιά μανούλα μήπως ξέρει τίποτα κάποιον άλλο?

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και από εδώ τα κορίτσια που μου έστειλαν πμ.

Καμιά μανούλα δεν ξέρει αυτούς στα βριλήσσια?Τον Γκούμα στο Χαλάνδρι ίσως?

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα εγω δεν ξερω καποιους απο αυτους αλλα εχει η κουμπαρα μου γυναικα γυναικολογο που εχει ιατρειο πισω απο το αλεξανδρας και ειναι στο λητω αν σε ενδιαφερει πες μου να τη ρωτησω.....

Link to comment
Share on other sites

Ολοι οι γιατροι ειναι καλοι..μεχρι να χρειαστει ν αντιμετωπισουν ενα σοβαρο περιστατικο... οσες δυσαρεστηθηκαν καποια στιγμη μ ενα γιατρο..πριν πιστευαν οτι ηταν καλος...

Οποτε καλο θα ηταν περα απ το να συστηνουν ενα γιατρο απλα...να μας λενε και μια εμπειρια που ειχαν (που δειχνει οτι οντως ειναι ενας αξιολογος γιατρος)

 

Εχει τυχει ν ακουσω καλα λογια απο κοπελα για γιατρο..που ειχε κανει τρομερα λαθη σε εγκ σ αλλη κοπελα... αλλα η πρωτη δεν ειχε εμπειρια..απλα πηγαινε...

 

Το οτι ενα ιατρειο ειναι γεματο απλα δεν ειναι ενδειξη για τιποτα...για μενα παντα

Link to comment
Share on other sites

Αφροδίτη συμφωνώ με αυτό που λες και εγώ μέχρι πριν από λίγο καιρό θεωρούσα τον γιατρό μου καλό(βέβαια γενικώς δεν συστήνω).Για αυτό ρωτάω κιόλας αν κάποια είχε εμπειρία κύησης και γέννας.Βέβαια ποτέ δεν είσαι σίγουρη για τίποτα και για κανέναν, απλά ρωτάω έστω μήπως τους γνωρίζει κάποια ή ξέρει κάποιον εδώ γύρω.Αλήθεια εσύ είσαι εδώ κοντά?

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εγω δεν ξερω καποιους απο αυτους αλλα εχει η κουμπαρα μου γυναικα γυναικολογο που εχει ιατρειο πισω απο το αλεξανδρας και ειναι στο λητω αν σε ενδιαφερει πες μου να τη ρωτησω.....

 

Σε ευχαριστώ για την απάντηση, απλά κοίταγα μήπως βρω κάποιον πιο κοντά μου:)

Γιώργος 21/10/2008 - Αλέξης 09/09/2010

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αφροδίτη συμφωνώ με αυτό που λες και εγώ μέχρι πριν από λίγο καιρό θεωρούσα τον γιατρό μου καλό(βέβαια γενικώς δεν συστήνω).Για αυτό ρωτάω κιόλας αν κάποια είχε εμπειρία κύησης και γέννας.Βέβαια ποτέ δεν είσαι σίγουρη για τίποτα και για κανέναν, απλά ρωτάω έστω μήπως τους γνωρίζει κάποια ή ξέρει κάποιον εδώ γύρω.Αλήθεια εσύ είσαι εδώ κοντά?

 

 

Οχι δεν ειμαι κοντα σου ..καθολου ομως :)...

Βεβαια οι περισσοτεροι γιατροι συνηθως ειναι κεντρικα...

Κι εγω παντως γι αυτο το λεω...να προσεχεις... γιατι μια γεννα που πηγε τελεια (γιατι ηταν τελεια) δεν μας λεει κατι... το θεμα ειναι σε υψηλου κινδυνου να σου πουν κοριτσια και τι εκανα και πως ;)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...