Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αιμα κατα την διαρκεια της επαφης!


Recommended Posts

γεια σας! ειμαι 26 χρονων και εχω πολυκυστικες ωοθηκες και αστατη περιοδο και την αντιμετωπιζω με χαπακια primolut nor καθε 14η μερα του κυκλου για 10 μερες 1 το πρωι και 1 το βραδυ.το προβλημα ειναι οτι καποιες φορες κατα την διαρκεια της σεξουαλικης επαφης βγαζω πολυ αιμα κατι σαν αιμοραγια που μετα σταματαει.αυτο μου εχει σπασει τα νευρα και νιωθω πολυ ασχημα! σας εχει τυχει? τι μπορει να συμβαινει? το εχει πει στη γυναικολογο η οποια με ψαχνει για τυχον μικροβια αλλα πιστευω ειναι ορμονικο το θεμα...:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


λες?? δεν ξερω ... την πεμπτη θα παω να κανω εξεταση παλι αν και εχω κανει και παλιοτερα.. εχει να μου συμβει παρα πολυ καιρο αυτο γιατι το ειχα παθει κ αλλες φορες.... επισης μου ειχαν βρει καποια στιγμη και τραχιλιτιδα....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...