Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

εκτακτη ανακοινωση ζητητε το μελος fokion & gergon


Recommended Posts

ζητητε το μελος fokion & gergon για εκτακτη μη προκαθορησμενη συναντηση με το μελος aria146....

παρακαλω τα μελη που θα τους δουν να περιφεροντε στο foroum αλλα και τα τους ιδιους να επικοινωνησουν μαζι μου με πμ ... η με οποιο αλλο τροπο ...(ιμειλ τηλ)

 

η συνατηση ειναι κλειστη

θα πραγαμτοποιηθει σε μερος και σε ωρα που θα τα ιδια τα μελη θα καθωρησουν ....

παρακαλω το παρον μυνημα να μην αγνωηθει ...!

μερσι μπολικα!

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:lol::lol::lol: Tι τους θές ε? Αμα πέις μπορεί και να τους πήρε το μάτι μου :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Το χα καταλαβει ...οτι τους κρατατε αλυσοδομενενους σε υπογεια και σε καταγογια,.....τους βασανιζετε. με μαστηγια.... γκλοπ με πεστετες.... και τετοια αλλα.....

:lol::lol::lol::lol:

που ειναι λεμεεεεεεεεε.......??????

λεφτερια στο gergon & fokion.....

Tωρα!

θα οργανωσω πορια διαμαρτυριας για την απελευθερωσης τους σας το λεω ε.....!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:lol::lol::lol: Μη τολμήσεις να εμφανιστείς με τπτ μολότωφ εσύ ταραξία...οκ? :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: Όχι εσύ έισαι φιλήσυχος πολίτης.Την άρια λέω :lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ GERGON & TO FOKION.....

φιλων του ειδους.....

στις 31/12/2008

κλειστε τα φωτα στις 12:55 και αναψετατ παλι στις 1:01 φιληστε οποιον ειναι διπλα σας..... και μετα διασκεδαστε..θα πουμε οχι στη παρανομη κρατηση τους με αυτον τον ευχαριστω και ειρηνηκο τροπο....

να ειστε ολοι εκει...!

Link to comment
Share on other sites

TI ΓΙΝΕΤΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!???? ΓΙΑΤΙ ΣΠΡΩΧΝΕΣΤΕ????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

ΣΑΣ ΓΛΕΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ................

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ GERGON & TO FOKION.....

φιλων του ειδους.....

στις 31/12/2008

κλειστε τα φωτα στις 12:55 και αναψετατ παλι στις 1:01 φιληστε οποιον ειναι διπλα σας..... και μετα διασκεδαστε..θα πουμε οχι στη παρανομη κρατηση τους με αυτον τον ευχαριστω και ειρηνηκο τροπο....

να ειστε ολοι εκει...!

Είσαι φοβερή... :D

Χρήστο γιέ μου είσαι αυτός που με κρατά στην ζωή28895neov1jnyq0.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι μας θες Άρια παιδί μου; Να το κανονίσουμε πάντως. Πες πότε που και να κανονίσουμε με τον Φωκ.

βρεθηκε ο ενααααααααααααααςςςςς......

οκ θα μιλησουμε

μου φτανει που βρεθηκες.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κλειστε τα φωτα στις 12:55 και αναψετατ παλι στις 1:01 φιληστε οποιον ειναι διπλα σας..... και μετα διασκεδαστε....!

Πρός Θεού!!! Μη κλέισετε τα φώτα σας ..υπάρχει σοβαρό ένδεχόμενο να: σκοντάψετε ,γλιστρήσετε ,πέσετε,φιλήσετε ανεπθύμητο άτομο που έχει τοποθετεηθεί εντέχνως την ώρα της συσκότισης (πχ.Το αδέσποτο που μάζεψε η aria146 απο το δρόμο).

Μήηηηηητσοοοο Γλιέπεις??? :lol::lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Τι μας θες Άρια παιδί μου; Να το κανονίσουμε πάντως. Πες πότε που και να κανονίσουμε με τον Φωκ.

 

Ωραία........ συνεννόηση μεταξύ gerkon, φωκ και ΑΡΙΑΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

και οκ μεταξύ των δύο (δλδ gerkon, φωκ) θα γίνει σε ανθρώπινο επίπεδο (αν και με τον Φωκ κρατάω τις επιφυλάξεις μου), με την ΑΡΙΑ σε ποια γλώσσα θα συνεννοηθείτε.......την νοηματική!!!!???

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

gavriaaaaaaaaaaaaaaassssssss τι να δω παιδί μου!!!!! Που είμαι σε μια τέτοια φάση............. 1285964qv1am0bdf2.jpg

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

κλειστε τα φωτα στις 12:55 και αναψετατ παλι στις 1:01 φιληστε οποιον ειναι διπλα σας..... και μετα διασκεδαστε....!

Πρός Θεού!!! Μη κλέισετε τα φώτα σας ..υπάρχει σοβαρό ένδεχόμενο να: σκοντάψετε ,γλιστρήσετε ,πέσετε,φιλήσετε ανεπθύμητο άτομο που έχει τοποθετεηθεί εντέχνως την ώρα της συσκότισης (πχ.Το αδέσποτο που μάζεψε η aria146 απο το δρόμο).

Μήηηηηητσοοοο Γλιέπεις??? :lol::lol::lol::lol:

 

Την προειδοποίηση αυτή να την πάρετε στα σοβαρα :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εξακολουθω και διαβαλομαι ....

δεν πειραζει , δεν πειραζει..... :lol::lol:

η σιωπη μου ειναι πραξη δυναμης .....

(ενας καθηγητης μου ειχε πει ....διοτι αρια146 παιδι μου η μονη αληθεια ειναι η σιωπη ) :lol::lol:

(καλα μιλαμε εχω επιπεδο οχι αστεια χαχαχαχαχχχαχαχαχχα)

Link to comment
Share on other sites

Aria σημειώνω ότι το nick μου είναι gerkon ουχί gergon

 

ΕΙΝΑΙ "ΜΟΥΡΑΣΜΕΝΗ" ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΛΑ.............!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

Aria σημειώνω ότι το nick μου είναι gerkon ουχί gergon

νατα

νατα.....

αρχησαμεεεεεεεε.....κοιτα να θες να διαπληκτηστουμε δημοσια για να μου το σκασεις...ξεχασε το !!!!

ΧΑΛΟΟΥΥΥΥΥΥΥ...

ΔΥΣΛΕΞΙΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΒΡΗΚΕς ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΟΡΘΩΣΕΙς.....?

ωρες χρονια μερες μηνες...δε φτανουν να με διορθενετε (και το κακο ειναι οτι δεν μπορω να βελτιοθω ρε γμτ.....) :lol::lol::lol::lol::lol: μεχρι τοτε συμφορουμιστες, συμφορουμιστριες ...Υ Π Ο Μ Ο Ν Η και συγχαρητηρια που τουλαχιστον την παλευετε να με διαβασετε!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Θέλετε να εμφανιστεί ο ΦΩΚ?????

 

 

ΜΙΣΟ.............

 

ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΙΤΑ........ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ?????? ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ 1 ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΑΨΙ!!!!!!!!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στη ζωή υπάρχουν πάντα δύο "δρόμοι"! Στο χέρι σου είναι ποιόν θα διαβείς....(το θέμα είναι..... εχεις "μυαλό" να ξεχωρίσεις???.....)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...