Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Φιλιά στο στόμα στον παιδικό 3,5 ετών


Recommended Posts

Καλησπέρα! Θα μπω στο θέμα άμεσα γιατί μόλις το εμαθα και είμαι σαστισμένη! Πάνω σε κουβέντα με τον γιο μου 3,5 χρ που πηγαίνει παιδικό σταθμό, μου είπε γελώντας ότι ο κολλητός του τον φιλάει στο στόμα! Καταλαβαίνω ότι λόγω ηλικίας γίνεται ως παιχνίδι, αλλά ένα σοκ το έχω παθει! Το έχετε ξανακούσει;;; Πως αντιμετωπίζεται;;; Φυσικά θα το διασταύρωσω κ με το σχολείο τη Δευτέρα. Σας ευχαριστώ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γιατί να πάθει κάποιος ένα σοκ από το πώς παίζουν τρίχρονα; Η αντίδραση μου φαίνεται σοκαριστική, όχι το παιχνίδι. Απλά θα έκανα λόγω ιώσεων μία κουβέντα στο παιδί να αποφεύγει όλων των ειδών τα φιλιά και θα ζητούσα το ίδιο να γίνει από τη νηπιαγωγό στην τάξη.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...