Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χαμηλή ΑΜΗ 0.2 και 43 χρόνων, ποιος έχει τους καλύτερους εμβρυολογους στην Αθήνα;


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα σας! Όπως θα είδατε και από τον τίτλο ειμαι 43 ετών με πολύ χαμηλή ΑΜΗ. Θελουμε να πάμε για εξωσωματική μέσα στο Πάσχα, θα έρθουμε από εξωτερικό βλέπετε και δεν έχουμε την πολυτέλεια να την κάνουμε εκτος διακοπών. Δεν έχουμε ιδέα από γιατρούς και ιατρεία πέρα από αυτά που έχω βρει στο Ίντερνετ. Έχω καταλήξει πως μάλλον ψάχνουμε για καλούς εμβρυολογους πάνω από όλα λόγο της περίπτωσης μου! Ξέχασα να πω πως έχουμε ήδη ένα παιδάκι που συνέλαβα φυσιολογικά! Στην δεύτερη μας προσπάθεια όμως το χάσαμε το μικρούλι μας από προβληματα χρωμοσωματικα με κανονική γεννα κιολας :( επειδή τα ωάρια μου είναι χαμηλής ποιότητας λόγο ηλικίας... Οποίες κοπελες εχουν υπ’οψην ποιες κλινικές έχουν τους καλύτερους εμβρυολογους θα το εκτιμούσα πολύ πολύ να μου το γράψουν!!!! Χρειάζομαι βοήθεια! Σας ευχαριστω από την καρδιά μου εκ των προτέρων!!!!! Ευχομαι όσες το ποθούν να αποκτήσουν ένα παιδάκι! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Lovesummer

Καλώς ήρθες

 

Είμαι κ εγώ με χαμηλή AMH,  κοντά στην ηλικία σου.  Πόσο FSH έχεις?   Μπήκα στην διαδικασία εξωσωματικής για να κάνω προεμφυτευτικό έλεγχο κ φαντάζομαι λόγω ηλικίας να έχεις υπ'όψιν να κάνεις κ εσύ.

Εχω ψάξει τα κέντρα, θα έλεγα αρκετά.

Επίσης πρέπει να έχεις υπ'όψιν ότι κλείνουν κ για Πάσχα κάποιες μέρες οπότε ίσως να μην σε βολέψουν οι ημερομηνίες.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...