Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

prp ωοθηκών (νέα μέθοδος αναζωογόνησης ωοθηκών)


mujer

Recommended Posts

Γειά σας @gioel   - η πρακτική αυτή δεν έχει ακόμα επιβεβαιωθεί αν έχει αποτέλεσμα,  επίσης γνωρίζουμε αν έχει ολοκληρωθεί / ανακοινωθεί η κλινική έρευνα που είχε προγραμματιστεί να γίνει πριν από κάποιο καιρό. Θα θέλαμε να σημειώσουμε ότι γραπτές μαρτυρίες στο διαδίκτυο, σε οποιοδήποτε μέσο, δεν μπορούν να αποτελέσουν ένδειξη αποτελεσματικότητας μιας ιατρικής πρακτικής καθώς δεν αποτελούν επαρκές στατιστικό δείγμα. Ευχαριστούμε! 

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Διαφημίσεις


On 2/14/2018 at 12:02 PM, nikollettapap said:

Κ εγω εχω κανει κ το θαυμα εγινε.

Σε διαφορετικη περιπτωση θα επρεπε να παω με δανεικα.

Καλησπέρα! 

 

Σε ρωτάω 2 χρόνια μετά το post  αλλά πόσο καιρό μετά το prp έμεινες έγκυος ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 8/8/2019 at 5:32 PM, Soso ako said:

Γεια σας κορίτσια. Είμαι 41 ετών και έχω χαμηλά αποθέματα ωαρίων.Εχω κάνει 5 εξωσωματικές εδώ στην νέα Υόρκη που ζω.Εχω κάνει και εγώ αναζωογόνηση ωοθηκών με τον κύριο Σφακιανουδη στο γενεσις.Εδω εκτός του ότι το προτείνουν ανεπιφύλακτα στοιχίζει 4000$-6000$.Τεραστια διαφορά στο οικονομικό μέροςαν σκεφτείς ότι πλήρωσα στην Ελλάδα για το ίδιο ακριβώς 1800ευρω.Τωρα περιμένω να δω αποτελέσματα αν και σκέφτομαι να έρθω στην Ελλάδα τώρα πάλι για δεύτερο prp.Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος ανησυχίας για την συγκεκριμένη μέθοδο. Γιατί να φοβάμαι το ίδιο μου το αίμα όταν έχω πάρει ενέσιμα φάρμακα και τοσα αλλά επι 5 μήνες συνεχόμενους?Ευχομαι να έχουμε το επιθυμητό αποτέλεσμα όλες μας.Οποια κοπέλα έχει εξελίξεις ας με κάνει mention για να το διαβάσω. Ευχαριστω

Μεινατε ευχαριστημένη με την θεραπεία? Ειχατε καλό αποτέλεσμα; Ο Γιατρός καλός?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...