Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ


SiaK

Recommended Posts

Είμαι σε αναζήτηση παιδιάτρου σε Βριλήσσια (και γύρω περιοχές) και μου έχουν συστήσει τη Θεοδότα Λιακοπούλου - Τσιτσιπή.

 

Έχεις κάποιος προσωπική εμπειρία;

 

Σας ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα! Τη συγκεκριμένη παιδίατρο τη έχουν οι ανηψιές μου. Θεωρείται κορυφαία καθώς είναι και διευθύντρια στο Ιασώ. Να ξέρεις όμως ότι είναι μια φτασμένη και μεγάλη γυναίκα που αναλαμβάνει νέα περιστατικά μόνο αν έχουν σταλεί συστημένα. Όταν γέννησα την κόρη μου αυτή η παιδίατρος ήταν μία επιλογή, όμως τελικά δεν την επέλεξα διότι παρότι είναι καταπληκτική γιατρός, δεν θα αισθανόμουν άνετα να την ενοχλώ συνέχεια όποτε έχω πρόβλημα. Επίσης λείπει πολύ συχνά σε συνέδρια και αν χρειαστείς κάτι σε στέλνει στο Ιασώ να σε δει ο εφημερεύων παιδίατρος. Η δική μου παιδίατρος είναι στην Αγία Παρασκευή. Είναι νέα κοπέλα, πολύ διαβασμένη και ψαγμένη αλλά και πολύ άνετη. Αν σε ενδιαφέρει μπορώ να σου στείλω πμ με τα στοιχεία της!

 

 

Link to comment
Share on other sites

CME2205 σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.

 

Ακριβώς τους ίδιους προβληματισμούς εχω και εγω καθώς δεν αμφισβητώ τις ιατρικές της ικανότητες και γνωρίζω την επαγγελματική της πορεία. Φοβάμαι όμως οτι δε θα αισθάνομαι άνετα να ενοχλώ για οτι θέμα προκύπτει. Τους γιατρούς του ΙΑΣΩ έτσι και αλλιώς τους επισκεπτόμαστε καθώς η παιδιάτρός μας είναι μακρυά και είναι ευκολότερη η πρόσβαση εκεί. Συνεπώς θέλω κάτι διαφορετικό και γι'αυτό αναζητώ κάποιο γιατρό κοντά μας.

 

Σε παρακαλώ στείλε μου τα στοιχεία της δικής σας.

 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...