Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αναζητηση παιδοτοπου καματερο,ιλιον,πετρουπολη


Recommended Posts

καλησπερα... ειμαι καινουρια στο φορουμ και ψαχνω για ιδεες για οικονομικο παρτυ σε παιδοτοπο.. ο μικρος μου κλεινει τα 4 τον αλλο μηνα και αν κανω το παρτυ του σπιτι, θα τραβαω παλι τα μαλλια μου με το χαος που θα δημιουργηθει! διαβασα πιο παλια θεματα και ανεφεραν καποιους παιδοτοπους οι οποιοι οι μισοι εχουν κλεισει και οι υπολοιποι μισοι ειναι ή πανακριβοι ή καθολου ωραιοι! καμια ιδεα εχουν οι συντοπιτησσες? :?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα... ειμαι καινουρια στο φορουμ και ψαχνω για ιδεες για οικονομικο παρτυ σε παιδοτοπο.. ο μικρος μου κλεινει τα 4 τον αλλο μηνα και αν κανω το παρτυ του σπιτι, θα τραβαω παλι τα μαλλια μου με το χαος που θα δημιουργηθει! διαβασα πιο παλια θεματα και ανεφεραν καποιους παιδοτοπους οι οποιοι οι μισοι εχουν κλεισει και οι υπολοιποι μισοι ειναι ή πανακριβοι ή καθολου ωραιοι! καμια ιδεα εχουν οι συντοπιτησσες? :?

 

Τα Ζαβολάκια (Ιλιον) είναι πολύ καλός παιδότοπος!!! Μεγάλος & καλό φαγάκι είχαν...τώρα ποσο πλήρωσαν δεν ξέρω ...καλεσμένοι είμασταν??? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

ζαβολιες ηταν το πιο προσφατο που πηγα. Τιμες δεν ξερω αλλα ηταν ομορφα. Ειχα παει και σε εναν κοντα στην Πετρουπολεως που δεν θυμαμαι ονομα (κοντα στην πλατεια στην παραλληλη της Πετρουπολεως ανεβαινοντας αριστερα) που οι γονεις ειχαν επιλεξει τις πιτσες στο μενου και πληρωσαν τα παιδακια και τα ροφηματα μονο. Μου αρεσε ιδιαιτερα το οτι ειχε εντελως ξεχωριστο χωρο για καπνιστηριο.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites

τελικα κοριτσια βρηκα ενα καλο παιδοτοπο στο ιλιον (πισω απο την εκκλησια του αγιου νικολαου). 3 γουρουνακια λεγεται και κατα την δικη μου αποψη ειναι πολυ καλος. οι ζαβολιες ειναι ωραιος παιδοτοπος, μεγαλος αλλα.. πρωτον παρα πολυ ακριβος, δευτερον οι κοπελες απλα κοιτανε τα παιδια χωρις να παιζουν μαζι τους και γενικα εμενα δε μου αρεσε. ηταν το κλιμα λιγο ψυχρο. εκει που μαλλον θα κλεισω τελικα ειναι ωραιος παιδοτοπος με καλη κατασκευη, φουσκωτο και χωρο ελευθερου παιχνιδιου και οι κοπελες ασχολουνται και παιζουν ΜΑΖΙ με τα παιδια και γινονται ολοι μαζι μια παρεα... εν τω μεταξυ ετυχε να παω σε μερα που ειχε καποιο παρτυ και ολη η διαδικασια ηταν πολυ καλη και τους ειδα ολους ικανοποιημενους. παρενθεση ο μικρος μου ξετρελαθηκε οταν καποια στιγμη εσβησαν τα φωτο και ξεπροβαλανε κατι ντισκομπαλες και χορευαν ολα μαζι τα πιτσιρικια μεσα! χωρος καπνιστων ξεχωριστα δεν υπαρχει αλλα εχει τραπεζακια εξω και ειναι ανοιχτα γυρω γυρω οποτε καπνιζεις ενω καθεσαι κανονικα στο τραπεζι σου και χωρις να ενοχλεις τουε μη καπνιστες και τα παιδια εννοειται, εχεις και οπτικη των παιδιων που παιζουν μεσα. απο τιμες τωρα ειναι αρκετα καλες σε σχεση με αλλους. εχει βγαλει και κατι προσφορες.. πχ εμενα για 30 ατομα μικροι μεγαλοι μου παει γυρω στα 150 ευρω. αλλα γενικα ο ιδιοκτητης ηταν αρκετα συζητησιμος μας βρει λυση και να γινει οσο το δυνατον πιο κοντα σε αυτο που φανταζασταν.. αυτα... τι να πω.. ελπιζω να πανε ολα καλα. σε 10 μερες που θα γινει το παρτυ θα σας πω εντυπωσεις...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπερααα.... λογω τρεχαματων (2 παιδια καταλαβαινετε) δεν ειχα καθολου χρονο να μπω!!! λοιπον το παρτυ πηγε πολυ καλα... ο μικρος και τα υπολοιπα πιτσιρικια το ευχαριστηθηκαν παρα πολυ και αυτο ειχε τη μεγαλυτερη σημασια... βασικα ενοιωσα σαν να ειμαι σπιτι μου και να κανω το παρτυ αλλα χωρις να κουραστω εγω καθολου :cool::cool::cool: ! ο δε κλοουν (που βαλαμε τελικα με μια επιβαρυνση) ηταν ολα τα λεφτα... οταν τελειωσε με τα παιδια μεσα στον παιδοτοπο βγηκε εξω και εκανε διαφορα τρικ στους γονεις και ριξαμε πολυ γελιο :mrgreen:! το φαι ηταν επισης καλο. πηραμε σαντουιτσακι για τα παιδια και κλαμπ για τους μεγαλους και θεωρω οτι ολοι ηταν ευχαριστημενοι.., σε γενικα πλαισια ηταν ενα παρα πολυ ωραιο παρτυ και ο λογαρισμος στο τελος ακομα πιο ωραιος :shock::shock:.. απο εκεινη τη μερα εχω ξαναπαει 1,2 φορες και λογικα και του μεγαλου (κλεινει τα 7) το παρτυ, εκει θα το κανω σε λιγους μηνες.. τον συνιστω ανεπιφυλακτα..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου καιτη... για το σπιτι δε το σκεφτομαι καθολου διοτι εχω πολυ μικρο σπιτι :-(:-( και πολυ μικρο παιδικο δωματιο! συν οτι η κουραση οσες φορες εχω κανει εκει ειναι απιστευτη... και τα εξοδα επισης! ως κορη της μαμας μου μεγαλωμενη με ηθη και εθιμα :mrgreen: δε γινεται να κανεις παρτυ (οοολο το σοι) και να μη φτιαξεις τα απειρα φαγητα, γλυκα κτλ κτλ!!! επισης δε γινεται να κανεις γιορτη σπιτι και να μη καλεσεις και τη θεια τη ¨Μαρικα¨και ας μην εχει παιδι!!! "ειναι η αδερφη του κουμπαρου του καλυτερου φιλου του μπαμπα σου!!!" :!::!: για να μην υπαρχουν λοιπον αυτα..... η λυση ειναι ΕΞΩ!:-P:-P ετσι το βλεπω εγω δηλαδη!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...