Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

μια βοήθεια...


Recommended Posts

Γεια σας και καλημερα σας...Θελω να σας πω για ενα θεμα που με εχει αποσχολησει και δεν ξερω που να απευθυνθω.....Η κορη μου ειναι 14 χρονων...Με το ποδοσφαιρο δεν ασχολειται ιδιαιτερα...(οπως καθε κοριτσι ;) ) Οταν ομως εμαθε για το μουντιαλ φετος πεταξε απο την χαρα της...ειδικα οταν μπηκαμε στους 16....οταν ομως χασαμε οχι μονο εβαλε τσ κλαματα αλλα αρνειται να μας μιλησει....τι να πω ρε παιδια και εγω στεναχωρηθηκα αλλα οχι κι ετσι..μηπως να επικεφτουμε ψυχολογο? Δεν ξεερω τι να κανω..:mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συγνωμη Ioanna456789 ηθελα να σε ρωτησω κατι.σε προηγουμενα post σου και συγκεκριμενα στο πρωτο θεμα που ανοιξες πριν εναν χρονο εγραφες οτι εισαι 13 χρονων και ζητουσες βοηθεια που δεν σου εχει ερθει περιοδος και μετα εγραφες σε αλλα ποστ ως μητερα.δεν το παιζω ουτε ντεντεκτιβ ουτε τιποτα απλα να ξερεις οτι εδω οι κοπελες δεν αναλωνονται χωρις λογο αλλα αφιερωνουν χρονο και δειχνουν πραγματικο ενδιαφερον στις απαντησεις τους.αμα θες διευκρινησε το,αλλα αν εγω δεν ειδα καλα ή εκανα λαθος σου ζητω συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εσύ θέλεις ψυχολόγο!

Πως είναι δυνατόν τη μια να αναφερεις πως είσαι 13 χρονων και τώρα να εχεις παιδι!Χμμμμμ!Όχι πλάκες σε τέτοια forum καλό μου!

0QVLp2.pngkdBmp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια μηπως τοτε εγραφε η κορη στο φορουμ κ τωρα γραφει η μανα???? Γιατι οι ηλικιες κολλανε..τοτε ηταν 13 μας ειχε πει..τωρα μας λεει ειναι 14 η κορη της.. Τι να πω ελπιζω να συμβαινει κατι τετοιο κ να μην ασχολουμαστε με "ψευτικους"ανθρωπους-λογαριασμους..

Link to comment
Share on other sites

γιαννα! και εγω το παρατηρησα χτες αυτο με τις ηλικιες και μου περασε απ το μυαλο.γι αυτον τον λογο ημουν επιφυλακτικη και ειπα αμα θελει να το διευκρινησει αλλα λιγο μετα αφου ανεβασα το μηνυμα μου,βγηκε offline.τελοσπαντων......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γιαννα! και εγω το παρατηρησα χτες αυτο με τις ηλικιες και μου περασε απ το μυαλο.γι αυτον τον λογο ημουν επιφυλακτικη και ειπα αμα θελει να το διευκρινησει αλλα λιγο μετα αφου ανεβασα το μηνυμα μου,βγηκε offline.τελοσπαντων......

 

Xaxaxa... όλοι την ίδια σκέψη..

 

Αλλά δεν είναι λίγο κουλό μάνα και κόρη να μοιράζονται τον ίδιο λογαριασμό..?

Θα έχουν και τον ίδιο κωδικό..?

"Σήμερα θα μπεις εσύ ή εγώ?"... :confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Ή είναι σπαμ που είναι το πιθανότερο, ή είναι όντως 14 χρ. και μιλάει σε τρίτο πρόσωπο γιατί μπορεί να ντρέπεται να ρωτήσει κάτι τέτοιο για τον εαυτό της.

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ή είναι σπαμ που είναι το πιθανότερο, ή είναι όντως 14 χρ. και μιλάει σε τρίτο πρόσωπο γιατί μπορεί να ντρέπεται να ρωτήσει κάτι τέτοιο για τον εαυτό της.

 

Τι είναι το "σπαμ"?

 

Και γιατί να μπαίνει στη διαδικασία να δίνει και συμβουλές σε άλλους?

 

Τι γίνεται?:shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Αλέξια μου, παλιότερα ηταν πολύ συχνό φαινόμενο εδώ μέσα. Τα τελευταία χρόνια έχουν αλλάξει τα πράγματα προς το καλύτερο. Έφτιαχναν λογαριασμό διάφοροι και άνοιγαν θέματα φτιάχνοντας δραματικές ιστορίες. Όλες οι κοπέλες σπεύδαμε να συμπαρασταθούμε ή να δώσουμε συμβουλή ώσπου ανακαλύπταμε οτι είναι σπαμ.

Σπαμ=ανεπιθύμητο, ψεύτικο

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αλέξια μου, παλιότερα ηταν πολύ συχνό φαινόμενο εδώ μέσα. Τα τελευταία χρόνια έχουν αλλάξει τα πράγματα προς το καλύτερο. Έφτιαχναν λογαριασμό διάφοροι και άνοιγαν θέματα φτιάχνοντας δραματικές ιστορίες. Όλες οι κοπέλες σπεύδαμε να συμπαρασταθούμε ή να δώσουμε συμβουλή ώσπου ανακαλύπταμε οτι είναι σπαμ.

Σπαμ=ανεπιθύμητο, ψεύτικο

Δεν καταλαβαίνω, ειλικρινά για ποιο λόγο κάποιος να χάσει το χρόνο του κάνοντας κάτι τέτοιο...

 

Σίγουρα θα έχει και κάτι καλύτερο να κάνει..!

 

Πω πω! Και πώς ξέρουμε ότι δεν είναι κι άλλα "σπαμ"??:shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και καλημερα σας...Θελω να σας πω για ενα θεμα που με εχει αποσχολησει και δεν ξερω που να απευθυνθω.....Η κορη μου ειναι 14 χρονων...Με το ποδοσφαιρο δεν ασχολειται ιδιαιτερα...(οπως καθε κοριτσι ;) ) Οταν ομως εμαθε για το μουντιαλ φετος πεταξε απο την χαρα της...ειδικα οταν μπηκαμε στους 16....οταν ομως χασαμε οχι μονο εβαλε τσ κλαματα αλλα αρνειται να μας μιλησει....τι να πω ρε παιδια και εγω στεναχωρηθηκα αλλα οχι κι ετσι..μηπως να επικεφτουμε ψυχολογο? Δεν ξεερω τι να κανω..:mad:

 

Εγώ με ολη τη σοβαρότητα που με διακατέχει-δεν είναι και πολλη μη φαντάζεσαι θα έλεγα να πάτε αρχικά σε έναν ψυχολόγο ολοι μαζί οικογένειακως όμως μετα σε νευρολόγο για τα νευράκια και μετα σίγουρα σε διατροφολογο γιατί μέχρι και νευρική ανορεξία θα φτάσει το παιδί είναι κι επικίνδυνη ηλικία μετα δες τους καθηγητές του παιδιού σίγουρα θσυ έχει επιπτώσεις στη νεα σχολική χρονιά δεν το δυχητω εύχομαι καλή δύναμη. ..τι να πω κορίτσι μου ολα τσ δύσκολα σε σενα πια...

26/10/10 Ήρθε η kisha junior και είναι όντως γκαυ.....τσα!

Ο μικρός μου είναι κέβλαρρ  ! 20/02/12

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με ολη τη σοβαρότητα που με διακατέχει-δεν είναι και πολλη μη φαντάζεσαι θα έλεγα να πάτε αρχικά σε έναν ψυχολόγο ολοι μαζί οικογένειακως όμως μετα σε νευρολόγο για τα νευράκια και μετα σίγουρα σε διατροφολογο γιατί μέχρι και νευρική ανορεξία θα φτάσει το παιδί είναι κι επικίνδυνη ηλικία μετα δες τους καθηγητές του παιδιού σίγουρα θσυ έχει επιπτώσεις στη νεα σχολική χρονιά δεν το δυχητω εύχομαι καλή δύναμη. ..τι να πω κορίτσι μου ολα τσ δύσκολα σε σενα πια...

 

!!!!!!!!!!!!!

Μ' έστειλες για ακόμα μια φορά.....:shock::shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...