Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

πονος απο φτετνισματα και κινδυνος


Recommended Posts

φταρνιζομαι τουλαχιστον 5 . 6 φορες την ημερα...μερικες φορες νιωθω κατι στιγμιαια τσιμπηματα την ωρα που φταρνιζομαι...ειπα στη γιατρο και μου λεει...τι να σου πω να μη φταρνιζεσαι ;; δεν το επιασα...υπαρχει περιπτωση να εχω παθει η να παθω αποκολληση απο φτερνισμα ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


φταρνιζομαι τουλαχιστον 5 . 6 φορες την ημερα...μερικες φορες νιωθω κατι στιγμιαια τσιμπηματα την ωρα που φταρνιζομαι...ειπα στη γιατρο και μου λεει...τι να σου πω να μη φταρνιζεσαι ;; δεν το επιασα...υπαρχει περιπτωση να εχω παθει η να παθω αποκολληση απο φτερνισμα ;;

 

οχι κοριτσι μου μην ανησυχεις !! κι εγω ειχα πολυ φτερνισμα στην εγκυμοσηνη.... απλα μην το κρατας γιατι μπορει να πονεσεις !! εμενα ο γιατρος μου ειχε πει : καμια εγκυμοσυνη δεν χαθηκε απο φτερνισμα!! μην ανησυχεις φταρνισου ελευθερα !! χιχιχι

Link to comment
Share on other sites

μιλαμε τα εχω παιξει.....γτερνιζομαι και κλαιω λεω παει το εχασα....ειμαι στη 14 εβδομαδα.....απλα νιωθω αυτο το καψιμο τσιμπημα να το πω....γενικα ξαπλωνω πολυ δεν κανω δουλειες....προσεχω...τι να πω...σε ευχαριστω πολυ....να μη αγχωνομαι δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

φταρνιζομαι τουλαχιστον 5 . 6 φορες την ημερα...μερικες φορες νιωθω κατι στιγμιαια τσιμπηματα την ωρα που φταρνιζομαι...ειπα στη γιατρο και μου λεει...τι να σου πω να μη φταρνιζεσαι ;; δεν το επιασα...υπαρχει περιπτωση να εχω παθει η να παθω αποκολληση απο φτερνισμα ;;

Είμαι στην 19η εβδομάδα τώρα αλλα αυτά τα φτερνίσματα τα έχω απο την αρχή της εγκυμοσύνης και πονουσα και εγώ κάθε φορά,όσο θα μεγαλώνει το μωράκι δεν θα σε πονάει τόσο..και εγώ φοβόμουν και το είπα στο γιατρό και μου είπε να μη ανησυχώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ εγω και στις δυο εγκυμοσυνες βηχω τρελα, φτερνιζομαι και ξερναω σαν γατι. Ωρες ωρες νομιζω θα μου βγει το μωρο απο το στομα. Αν ηταν να χανονται τα μωρα ετσι, ζητω που καηκαμε :mrgreen:

..μαμα τωρα ξερω..

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά σας ευχαριστώ......πάλι σηκώθηκα φτερνίστηκα δεν πόνεσα αλλά πονάω λίγο τώρα στα γυναικολογικά αλλά ειναι ας μυθικό σαν τράβηγμα....τι να πω....εχω πάθει υστερία...νομίζω ότι σε κάθε λακκούβα και φτερνισμα θα παύω αποκόλληση ότι θα το χάσω....ότι το έχασα.....εσείς έχετε φόβους ...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...