Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

frisolac-frisolac comfort


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα,

 

Εχω διδυμα 3.5 μηνων που πινουν frisolac και frisolac comfort.Επειδη εχουμε ξεφραγγιαστει μηπως ξερετε κανενα site που να τα πουλαει φθηνοτερα?

 

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ σίλα, και εμείς αυτό το συνδυασμό πίναμε μέχρι 6 μηνών...

 

η πιο χαμηλή τιμή που βρήκα εγω ήταν από συνάδελφο που μου έφερε απο βουλγαρία, (σχεδόν μισή τιμή) εκεί νομίζω το λενε vom και είναι πάλι πράσινο, τα υπόλοιπα ήταν λίγο πάνω λίγο κάτω...

 

δες στο θέμα με τις αγορές μέσω ιντερνετ, μήπως εκεί τα κορίτσια που το κατέχουν το σπορ ξέρουν να σου πουν κανένα link...

 

s-age.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει θεμα γαλα πρωτης βρεφικης ηλικιας μεσω ιντερνετ. ο τιτλος μπορει να μην εινια ακριβως αυτος αλλα υπαρχει σιγουρα θεμα και οι κοπελες δινουν νομιζω και σαιτ και κανουν παραπομπες.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα σας,

μηπως ξερει κανεις καποιο site σε Ελλαδα ή εξωτερικο για τα εν λογω γαλατα που να πωλουνται φθηνοτερα? γιατι εχω διδυμα και εχω ξεφραγγιαστει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 3 months later...

KOΡΙΤΣΙΑ.. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ EXEI ΔΩΣΕΙ ΤΟ FRISOLAC ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ !!! ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΤΟ COMFORT!!! ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ΠΟΛΥ TO ZOYZOYNAKI MOY !!!!

Link to comment
Share on other sites

KOΡΙΤΣΙΑ.. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΥ EXEI ΔΩΣΕΙ ΤΟ FRISOLAC ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΕ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ !!! ΤΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΤΟ COMFORT!!! ΔΥΣΚΟΛΕΥΕΤΑΙ ΠΟΛΥ TO ZOYZOYNAKI MOY !!!!

εαν το μωρακι σου ειναι πολυ μικρο ακομα κ δεν εχεις καιρο που αποθηλασες να ξερεις οτι μπορεις να προσπαθησεις να ξαναεπαναφερεις το γαλα σου.΄.μπες στην ενοτητα του θηλασμου κ τα κοριτσια εκει θα σε βοηθησουν

Xc60p3.png ghL0p3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...