Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Απαράδεκτη συμπεριφορά Παίδων Αγ. Σοφία


Recommended Posts

για το Αγλαια εχω ακουσει τα καλυτερα και ειμαι ευτυχισμενη που οταν χρειαστηκε η μικρη να κανει μια μικρη επεμβαση στο στομαχακι της {ηταν τοτε ακριβως 2 μηνων} ...με το που μπηκαμε για να την δουν τα μεσανυχτα νοσηλευτηκαμε και με το που νοσηλευτηκαμε ξεκινησαν ολες οι εξετασεις... στο αιμα {επειδη εγω λιποθυμαω ευκολα} ηταν ο αντρας μ και στο σωληνακι στην μυτουλα που της εβαλαν εκεινος της κραταγε το κεφαλακι.. εμενα με κοιταξε ο χειρουργος με ειδε ασπρη με ρωτησε εαν αισθανομαι καλα και με πηρε μια νοσοκομα και με εβαλε να κατσω ημουν λιγο πριν την λιποθυμια... ποναγα δνε μπορουσα να βλεπω το κοριτσακι μου να σπαρταραει απο το κλαμα... στο μονο σημειο που νευριασα υπερβολικα ηταν οταν θελανε να της παρουν αιμα και να της βαλουν την πεταλουδα που απο το πολυ το κλαμα οι φλεβιτσες της κρυβοντουσαν κι ετσι την ανεβασαμε στους αναισθησιολογους στα χειρουργεια να της παρουν αιμα το οποιο το πηραν απο κεντρικη αρτηρια αναμεσα στα ποδαρακια της και την πεταλουδα... ε αυτοι ξερουν ακομα πιο καλα που ειναι οι φλεβες ;)..γενικοτερα ολες τις μερες που κατσαμε οι συμπεριφορα τους ηταν αψογη...

οσο τωρα για ωτιτιδα που κι εμεις το περασαμε περσυ οταν ηταν 10 μηνων ...την πηγα εκτακτος στο μετροπολιταν κοντα στο σπιτι μου γιατι το αυτακι της ειχε καλυφτει απο ενα κιτρινο υγρο ενω κοιμοταν και μολις το ειπα στην παιδιατρο μου ειπε να παω αμεσως μην γινει ρηξη τυμπανου .. με το που το καθαρισε ο γιατρος ανεβασε πυρετο 39 κρατησε 3 μερες και με την αντιβιωση ηρεμησαμε..δοξα το θεο φετος ειχαμε ελαφριες ωτιτιδες... που περναγανε χωρις να τις κατραλαβουμε...

 

πηγαινε και μια βολτα απο το αγλαια

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...