Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

και καταγγέλω την Aφροδίτη D


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και εδω θα καρφωσω την Αφρο και θα πω ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΓΛΥΚΟ (το οποιο και ετσακησα...)

κι εγω με την σειρα μου την καταγγελω γιατι με καλομαθε...(τα κανε ολα αυτη.... φαγητα μπειμπισιτινγκ , με πηγαινε για μπανιο ....κλπ κλπ)

αφροδυτη σε καταγγελω για ασταματητη αδιακρητη και πλουσια φιλοξενια και ελπίζω συντομα να σε πανε φυλακη !!!!

(ο δε Χαραλαμπος ΕΝΑ ΘΕΪΚΟ ΠΑΙΔΙ...και ο συζηγος ....πολυ ισσοροπημενος ρε παιιδι μου για μια τοσο τρελη σαν την αφρο !!!!)

αυτα ειχα να δηλωσω.

 

ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΩ:

Φραουλογλυκο δεν ειχε φτιαξει και για αυτο την καταγγελω κι εγω ....

Link to comment
Share on other sites

Xαίρομαι για την υπεράσπιση......Ραντεβού στην Ευελπίδων!

Λοιπον ακου αγορευση :

αγαπητοι δικαστε...η Αφρο ευθαρσος αποδεδηγμενα και αμετακλειτα ειναι μια ΚΑΛΗ ΣΥΖΗΓΟς ΚΑΛΗ ΜΑΝΑ ΑΛΛΑ εδω ελενχουμε το ΖΗΤΗΜΑ ΤΗς ΜΑΓΕΙΡΗΚΗς ΤΗς...

και ερωτω:

που βρισκει το κουραγιο να τα κανει (ναι ναι ναι...) ολα τελεια ..ποιο το μυστικο?

απο που πηγαζει ολη αυτη η ενεργεια και το ταλεντο της ?

τα ερωτημα δεν ειναι φιλοσοφικα αγαπητο ακροατηριο ....ΟΟΟΟΟΟΟΧΙ

ειναι πραγματακια ...

εν καιρο κατηγορησε την συμφορουμουστρια aria146 οτι παιρνει ¨ολο το λιγμενο κουτι¨αλλα η αληθεια βρισκετε στον καθρευτη της κυριες και κυριοι...

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ

αυτη παιρνει ολο το ληγμενο κουτι με τα αναβολικα ...και δεν ντρεπομαι που το λεω (εχω στοιχεια....αναβολικα = αγαπη, ερωτα για την οικογενεια της , ερωτα για την ζωη) ναι ναι ναι...

 

ΚΑΙ ΑΛΟΟ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΡΟς ΕΞΕΤΑΣΗ:

Γιατι ειναι τοοοοοοοσο φιλοξενη?

γιατι ειναι τοσο προσχαρη?????

γιατι ενω κοιματε λιγες ωρες εργαζετε μεγαλωνει παιδι συντηρει σπιτι μαγειρευει και αλλα πολλα....δεν αγγομαχα....

η απαντηση ειναι αυτη...: γιατι ΑΥΤΗ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΛΙΓΜΕΝΟ ΚΟΥΤΙ !!!!!!!!!!!!

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπητή υπεράσπιση με έχετε αφήσει άφωνη! Τι καταπληκτική αγόρευση ήταν αυτή....

 

Όμως κυρίες και κύριοι μετά από όλο αυτό δεν θα έπρεπε να είχε φτάσει στο σπίτι μου με courier τουλάχιστον μία φραουλο...τέτοια (δεν θυμάμαι πως λέγεται το γλυκό της)... όχι κυρία μου μας βάζετε συνέχεια φωτογραφίες και μεις να μένουμε με τη γλύκα......είσαστε ασυγχώρητη

 

Επισης πρέπει να καταγγείλουμε (δεν γνωρίζω αν συμφωνεί η υπεράσπιση) και την κα gavrias που έχει πάει τόσες μέρες διακοπές και δεν λέει να γυρίσει και μας λείπει πολυ..... η κα Ρούλα που και που η καημένη εμφανίζεταιι.....είναι καλό κορίτσι!

Link to comment
Share on other sites

φιλαττη pam αλλξτε τον τιτλο του ποστ..

ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΥΜΕ ...ΝΑΙ ΝΑΙ ...ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΥΜΕ ΛΕΓΩ...

τους αθλιους φιλους μας ...που ευθαρσος ανυπολογιστος, και αμετακλυτως ΕΓΓΑΤΑΛΕΙΠΟΥΝ...ναι ναι ...εγγαταλειπουν λεγω ...τις φιλες τους μεσηστης καλοκαιριου και θασσαλοδερνονται .....ακομα και αν λεγω ...η ηλικια τους δεν το επιτρεπει (και ναι ....εχω στοιχεια αναφερομαι ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΡΟΥΛΑ και στον ΣΑΝ αντμινολουλου και στην ΑΘΛΙΑ και σε ΑΛΛΟΥς ...ονοματα δε λεγω οικογενειες δεν θηγω....)

που εγγαταλειπουν λεγωωωωωωωωω....(ουφ κουραστηκα)

pam ..... κοριτσακι μου ..του χρονου θα παμε διακοπες παρεα στην ΑΛΒΑΝΙΑ ακουσα ειναι φτυνα .... και θα μαστε με βαδιες γιατι δεν βλεπω την αφρο να μας ξαναδεχετε (χαχαχχαχαχαχαχχαχαχ) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

αναφερομαι ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΡΟΥΛΑ και στον ΣΑΝ αντμινολουλου και στην ΑΘΛΙΑ και σε ΑΛΛΟΥς ...ονοματα δε λεγω οικογενειες δεν θηγω....)

που εγγαταλειπουν λεγωωωωωωωωω....(ουφ κουραστηκα)

pam ..... κοριτσακι μου ..του χρονου θα παμε διακοπες παρεα στην ΑΛΒΑΝΙΑ ακουσα ειναι φτυνα .... και θα μαστε με βαδιες γιατι δεν βλεπω την αφρο να μας ξαναδεχετε (χαχαχχαχαχαχαχχαχαχ) :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

καλά έχω πεθάνει στα γέλια..... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μμμμμμμμμμμμμ....................... και μετά σου λέει φίλες !!!!!!!!!! :mad::mad::mad::mad::mad:

 

Φτούσας !!!!!!!!!!!!!

 

Ενα βράδυ είπα να μην μπώ ... και άντε ....

δεν προλαβαίνω εχω κ δουλεια γμτ...

αλλα δεν μου την γλυτώνετε Pamariasam....

υπομονή .... πές και για το κοτόπουλο με τα μήλα Κα Αρια ... πες ,πες !!!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εαν χρειαστεί θα έρθω κι εγώ μάρτυρας στο δικαστήριο υπέρ σας pamariasam! Εχω κι εγώ ράμματα για τη γούνα της! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Φεύγω τώρα, πάω παραλία

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

Αντε να γυρίζουμε σιγά σιγά..... τουλάχιστον έχεις το σθένος να μας γράψεις με μικροσκοπικά γράμματα ότι πας παραλία!

 

Και μια βουτιά για μας....!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Βρε λυσσάρες γιατί μας τα χώνετε?????? εεεεεεεε?????? :lol::lol: αντε σε 3 μέρες επιστρέφουμε να δούμε τι θα καταλάβατε!!! Μου λείψατε ρεμάλια φιλάκια πολλάααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τις είδες Ρουλα τις ξενδιάντροπες ;;;; :lol::lol::lol:

αντε και εσείς το βράσατε πιά !!!! come back !!!!

 

Λοιπόν εγω εχω να δηλώσω :

Η Αρια146789..... είναι τόσο ενθουσιασμένη και τα βλέπει όλααααααααααα τελειά γιατι πολύ απλά :

Πρώτη φορά είδε Θάλασσα

Πρώτη φορά έφαγε φαγάκι & γλυκάκι σπιτικό (τοσο καιρό στα χάπια...)

Πρώτη φορά είδε κανονικό άντρα :lol:

Πρώτη φορά είδε κανονικό παιδάκι :lol:

Εκέι που ζεί & αναπνεύει είναι ΟΛΟΙ Αριανοί !!!!!

 

Εδώ είναι το μοναδικό κομμάτι που συμφωνώ .... :cool::lol::cool:

...και ο συζηγος ....πολυ ισσοροπημενος ρε παιιδι μου για μια τοσο τρελη σαν την αφρο !!!!

 

*Αρια146789 εμείς σε ευχαριστούμε που πέρασαμε μαζί με εσένα & και το καταπλικτικό Αριανόπαιδάκι σου ενα υπέροχο 3ημερο!!! :D:D:D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ααααα!!!!! και ξέχασα να πώ .....

 

ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΜΟΥ ΠΙΣΩ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχχα

αει μαρη που θες και το κουτι ...δολοπλοκα...παραπλανουσες ΑΔΙΚΑ τοσο κοσμο και εκανες κι αντιπερησπασμο!!!!!

ΚΩΣΤΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ βοηθεια σου ...προσευχησου καλε μου για να λυθει το μυστηριο....α....

και αν πας για ψαρεμα θελω ΣΚΑΡΩ!!!! Πες στον αλλο τον ψαρα να σου πει τι ειναι ο σκαρος κι αν τον βεις σφηρα μου!!!!!

αφροοοοοοοοοοοοοοο

εξακολουθω απο συμπαρασταση και μονο

να σε καταγγειλω

ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ

(ΚΙ Ας ΜΕ ΕΙΠΕ ςΟΥΦΟ .....(ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ))

ΠΑΙΔΙΑ ειπε οτι εκει που ζω και αναπνεω ειναι μονο αριανοι ...αρα ΑΥΤΟ ΤΗ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΦΡΟ????ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕς ΜΑΖΙ ΤΗς?

Ε?

(ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΑΤΓΗ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΕΝΤΑΞΗ?)

 

(ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΟ ΜΣΝ ΠΑΑΑΑΑΑΑΛΙ ....αν δεν ερθει η αθλια χαιδι δεν θα δω)

Link to comment
Share on other sites

Η συνταγή της Αριανής σουπερ !!!! παρεπιπτόντως... :D

 

και τωρα πέσμας Αρια146 πως κόβουν το Καρπούζι ;

(πρέπει να ζητησουμε απο τους αντιμ ...να μεταφέρουν το τοπικ ...) :roll::lol:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Καταγγελίες... Αγορεύσεις... Ευελπίδων... Τί έγινε εδώ! Τροχονόμος δεν υπάρχει?????????? :lol:

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

αυτό το κουτί μήπως να το στείλετε σε εμένα για να μην τσακώνεστε :roll::roll:

 

μη με βλέπετε ευγενική αν δεν το στείλετε θα δείτε να ξεφυτρώνει καινούρια καταγγελία :lol::lol:

Το δικαίωμά σας να ομιλείτε,δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: Τι να σας κάνουνε και τα ληγμένα με την τρέλα που κουβαλάτε?ε?

Τσάμπα τα πήρα τα βουνά???? :lol::lol::lol:

ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΑΙΔΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΩΡΑ ΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ

Ρατσιστής δεν γεννιέσαι … γίνεσαι

Link to comment
Share on other sites

Τώρα " έδεσε "το γλυκο ! άλλη τρελή για δέσιμο.... :lol::lol::lol::lol:

 

Καλώς μας επέστρεψες παλιο τρελό μου ! :D

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Καλά που επέστρεψες ξανθούτσικο γιατί είχες πολλές απουσίες και θα σε αφήναμε μετεξεταστέα! :P

Όταν παίρνω...γεμίζουν τα χέρια μου. Όταν δίνω, γεμίζει η ψυχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...