Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καροτσι για διδυμα


Recommended Posts

καλησπερα σε ολουσ θα ηθελα να ρωτησω εαν εχετε να μου προτεινετε καποιο καροτσι για διδυμακια εκτοσ τησ peg perego οπου η μια θεση ειναι μικροτερη. υπαρχει καποιο αλλο τησ peg perego και να ειναι για νεογενητα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και εμείς το twin techno της maclaren πήραμε για τον ίδιο λόγο. Επιπλέον είναι και αρκετά στενό ώστε να χωράει σε φυσιολογικού μεγέθους πόρτες και ασνσέρ και έυκολο στο χειρισμό!

Ελίνα, μαμά του Θάνου-22/8/2003, της Εύας και της Χριστίνας (ομοζυγωτικά δίδυμα)-15/6/2006!

 

Link to comment
Share on other sites

Εμείς προτιμήσαμε 2 μονά για λόγους ευκολίας (υπάρχει και ένας σύνδεσμος σε κάποιες μάρκες που τα ενώνει αν θέλεις) . Το διπλό καρότσι θέλει άπλα (σκάλες, ασανσέρ, πεζοδρόμια κτλ). Δεν το έχουμε μετανοιώσει.

line_m121_beg_xbliz43_time_1199768400_text_cbe7f4fe2026616d703b20cde9eafcebe1f220.gif
Link to comment
Share on other sites

Το αντιγράφω και εδώ για να το δουν περισσότερα μέλη.

Επαναφέρω το θέμα με καινούργια δεδομένα μιας και έχουμε καιρό να γράψουμε κάτι εδώ.

Όταν πέρσι το χειμώνα, έγκυος ακόμα άρχισα να ψάχνω το aria twin της perego, διαπίστωσα ότι το κλασσικό μοντέλο δεν κυκλοφορεί πια και έχει αντικατασταθεί από το aria twin 60/40, το οποίο μπορεί να χρησιμοποιηθεί για αδελφάκια διαφορετικής ηλικίας, έχει δηλαδή μια κανονική και μια πιο μικρή θέση.

Άρχισε λοιπόν η έρευνα αγοράς. Maclaren έδειχνε η μόνη επιλογη και δεν μου άρεσε γιατί δεν ήθελα χερούλια, αλλά μπάρα. Τελικά ήμουν τυχερή γιατί κυκλοφόρησε μοντέλο της εταιρείας xtreme baby που μοιάζει αρκετά με το παλιό aria twin.

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=10403&itmid=1271422

Το χρησιμοποιώ εδώ και τρεις μήνες και είμαι πολύ ευχαριστημένη!

kr3fp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα μου χάρισε μία φίλη μου ένα διπλό της graco το οποίο είναι πολύ βολικό γι ατη βόλτα αλλά δεν χωρούσε καλά στο αυτοκίνητό έτσι πήρα για δεύτερο το polka απο το mothercare αυτό κλείνει σαν ομπρέλα είναι σχετικά ελαφρύ και με έχει βολέψει πάρα πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...