Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Δενδρινός Σπύρος,Κυριάκος Μητσάκος,Νικολουδάκης


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες,

έχω πρόβλημα με αποβολές και είμαι στην διαδικασία αλλαγής γιατρού, θα ήθελα αν κάποια από εσάς έχει καλή ή κακή εμπειρία απο κάποιον απο τους παραπάνω γιατρούς να μας την πεί ή να μου στείλει πμ, θα με βοηθούσε σε μια φαση της ζωης μου που είμαι οχι μονο ταλαιπωρημένη σωματικά και ψυχικα (4 αποβολές) αλλα και απελπισμένη. Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες σας,

Σας ευχαριστώ,

dimela

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοπελα μου ,αρχικα σου ευχομαι καλη αναρρωση σωματικη μα πανω απο ολα ψυχικη!!δεν θελω να απογοητευεσαι αλλα να προσπαθεις για το μεγαλυτερο θαυμα της φυσης..την μητροτητα.ειμαι σιγουρη οτι οταν με το καλο γινεις μανουλα ολα αυτα περι αποβολων θα ειναι μια κακη αναμνηση!θελω με την σειρα μου να σου πω οτι για τους δυο πρωτους γιατρους δεν εχω αποψη,αλλα για τον κυριο νικολουδακη θα ηθελα με πολυ ειλικρινια να σου πω καταρχην οτι μιλαμε για εναν εξαιρετο ανθρωπο πανω απο ολα και μετα για εναν εξαιρετο επισης επιστημονα.ειναι ενας νεος(μονο στην εμφανιση)γιατρος μα οχι και στην εμπειρια.εχει καταφερει παρα πολλες κοπελες που τον εχουν εμπιστευτει να τις βοηθησει και τελικα να κανουν το παιδακι που τοσο θελουν!εγω προσωπικα τον γνωρισα τυχαια απο καποια φιλη μου που με εστειλε εκει για να μου πει τις γονιμες μερες μου,επειδη μετα απο επισκεψη που ειχα κανει με τον συζυγο μου σε αλλο γιατρο πολυ γνωστο μας ειχε απογοητευσει λεγοντας μας οτι βλεποντας το σπερμοδιαγραμμα του αντρα μου ,οτι υπαρχει προβλημα,σας βεβαιωνω οτι ο κ.νικολουδακης μολις το ειδε μου εκανε την εξης ερωτηση που ο αλλος "καθηγητης"δεν σκεφτηκε ως πιθανη αιτια σκοτωμενων σπερματωζωαριων.την αποχη απο το σεξ πανω απο 5 μερες!!!τσαμπα μας δημιουργησε προβλημα.πηγαμε λοιπον στον κ.νικολουδακη ,ο οποιος μου εδωσε μια ημερομηνια συλληψης και με την πρωτη φορα εμεινα εγκυος!!εχει ξεγεννησει και τα δυο μου παιδια τωρα πια 2,5 και 4,5 ετων και θελω να τον εχει καλα ο θεος,γιατι πανω απο ολα ξερει αριστα την δουλεια του ,και ειναι φανταστικος ανθρωπος,ανετος ,μοντερνος ,απλος αλλα και αυστηρως σε αυτα που σου προτινει.εγω ξερω πολλες κοπελες με τις οποιες μιλαγε στο ιατρειο του οταν περιμενα στις οποιες καταφερε οτι αλλοι δεν μπορεσαν!!να κρατησουν ενα παιδακι μεχρι το τελος..στον συνηστω ανεπιφαλακτα.κανε μια επισκεψη και ειμαι σιγουρη οτι θα σε κερδισει αμεσως.φιλια και καλη επιτυχια κοπελα μου!!ολα να σου πανε καλα.

:D
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοπελια μου να πας στον δενδρινο χαρη σε αυτον εχω το παιδι μου. βαζω το χερι μου στην φωτια για τον συγκεκριμενο. και εγω εχω καει απο αλλους. ειναι στην σκουφα 11 στο κολωνακι . τηλεφωνο 3640220. ξερω κοπελα που εκανε παιδι σε αυτον με 7 αποβολες. συγγνωμη που δεν ειδα το μηνυμα σου εχωνα μπω στο parents παρα πολυ καιρο...

αngelina

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα τρομερο προβλημα με αποβολες και μπορω να σου πω ...και τι δεν ειχα...μην το βαζεις κατω ξερω πως νιωθεις ...δε θα πας αλλου ...εκει θα πας ειδικευεται στις αποβολες και μονο βαριες περιπτωσεις εχει...αποβολων....πηγαινε τωρα....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!και στειλε μου φωτογραφια σε εννια μηνες με το μωρο οκ????καλη επιτυχια αν και ειμαι σιγουρη οτι θα την εχεις ...μιλαμε για τοπ γιατρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εξακριβωμενα....

αngelina

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 9 months later...
Καλησπέρα σε όλες,

έχω πρόβλημα με αποβολές και είμαι στην διαδικασία αλλαγής γιατρού, θα ήθελα αν κάποια από εσάς έχει καλή ή κακή εμπειρία απο κάποιον απο τους παραπάνω γιατρούς να μας την πεί ή να μου στείλει πμ, θα με βοηθούσε σε μια φαση της ζωης μου που είμαι οχι μονο ταλαιπωρημένη σωματικά και ψυχικα (4 αποβολές) αλλα και απελπισμένη. Ευχομαι τα καλύτερα σε όλες σας,

Σας ευχαριστώ,

dimela

 

Εγώ σου προτείνω να πας στον ΜΗΤΣΑΚΟ ΚΥΡΙΑΚΟ.

Είναι στο ΡΕΑ.

Είναι πάρα πολύ καλός γιατρός!

Ήμουν στη θέση σου και όταν πήρα την απόφαση να αλλάξω γυναικολόγο και να πάω στον ΜΗΤΣΑΚΟ, άλλαξε η ζωή μου γιατί μέσα σε λίγους μήνες έμεινα έγκυος.Μου βρήκε το πρόβλημα που υπήρχε, το λύσαμε και κατάφερα να μείνω έγκυος φυσιολογικά.

Σου τον συστήνω ανεπιφύλακτα και είμαι σίγουρη οτι σύντομα θα μας πεις τα χαρμόσυνα νέα σου!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
κοπελια μου να πας στον δενδρινο χαρη σε αυτον εχω το παιδι μου. βαζω το χερι μου στην φωτια για τον συγκεκριμενο. και εγω εχω καει απο αλλους. ειναι στην σκουφα 11 στο κολωνακι . τηλεφωνο 3640220. ξερω κοπελα που εκανε παιδι σε αυτον με 7 αποβολες. συγγνωμη που δεν ειδα το μηνυμα σου εχωνα μπω στο parents παρα πολυ καιρο...

 

καλος γιατρος ο δενδρινος,αλλα σε βλεπει καθαρα σαν πελατη και πορτοφολι.

TBlYp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
διαφωνω οτι ο δενδρινος σε βλεπει σαν πορτοφολι. δεν εχω την ιδια γνωμη.εγω ειχα καλη εμπειρια. ειναι κορυφαιος.

 

Η κάθε μια από εμάς ζητάει διαφορετικά πράγματα από τον γυναικολόγο της-δεν αμφιβάλω ότι είναι καλός γιατρός'το ότι παίρνει 2000? είτε γεννήσεις στο στο αρεταίειο είτε Στο μητέρα. . . Και χρεώνει κάθε επίσκεψη 50? μαύρα. . . Τι να πω;και λατρεύει τον προγραμματισμένο τοκετό καθώς και την καισαρική!εγώ προσωπικά τα θεωρώ τραγικά όλα αυτά!

TBlYp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Εγώ σου προτείνω να πας στον ΜΗΤΣΑΚΟ ΚΥΡΙΑΚΟ.

Είναι στο ΡΕΑ.

Είναι πάρα πολύ καλός γιατρός!

Ήμουν στη θέση σου και όταν πήρα την απόφαση να αλλάξω γυναικολόγο και να πάω στον ΜΗΤΣΑΚΟ, άλλαξε η ζωή μου γιατί μέσα σε λίγους μήνες έμεινα έγκυος.Μου βρήκε το πρόβλημα που υπήρχε, το λύσαμε και κατάφερα να μείνω έγκυος φυσιολογικά.

Σου τον συστήνω ανεπιφύλακτα και είμαι σίγουρη οτι σύντομα θα μας πεις τα χαρμόσυνα νέα σου!

 

Συμφωνω απολυτα με Souelen ο Μητσακος ειναι επιστημονας. Καλη επιτυχια :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα κορίτσια!

Θα κλείσω ραντεβού στον Δενδρινό, αλλά το τηλέφωνο που μου έδωσε για να κλείσω δεν είναι στο Αρεταίειο (μιας και εκεί δεν το σηκώνει κανείς μέρες που προσπαθώ) αλλά στο ιατρείο του στο Κολωνάκι.

Αυτό σημαίνει οτι θα μας χρεώσει μπόλικα; Πόσα περίπου; Δεν περνάνε τα βιβλιάριά μας εκεί;

 

Πείτε μου όποια ξέρει, γιατί το πορτοφόλι μας όλο γκρινιάζει τελευταία! Είναι και το ταξίδι, μιας και δε μένουμε Αθήνα!

JX77p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...