Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ευχαριστίες


Recommended Posts

Κι εγώ με τη σειρά μου ευχαριστώ τον υπέροχο γυναικολόγο μου Κωνσταντίνο Στεργιόπουλο, του εύχομαι να είναι πάντα γερός και να προσφέρει μόνο χαρές στις γυναίκες που τον εμπιστεύονται και στον παιδίατρο της κορούλας μου, Κωνσταντίνο Κοσκινά, τον πιο γλυκό κι ευαίσθητο παιδίατρο που υπάρχει!

 

Πάνω από όλα όμως ευχαριστώ τον άντρα μου, Κωνσταντίνο (3 στους 3 Κωνσταντίνοι) τον συνδημιουργό του θαύματος "Μαρία" που με αγαπάει, που με στηρίζει, που με σέβεται, που είναι πάντα κοντά μου κι ας μας χωρίζουν για λίγο καιρό πολλά χιλιόμετρα!

 

Και τώρα που μας χωρίζουν τα παλιοχιλιόμετρα ευχαριστώ τους γονείς μου που με στηρίζουν, που με βοηθούν με τη φροντίδα της μπουμπούς μου, που είναι οι καλύτεροι γονείς του κόσμου, που συγχώρεσαν λάθη μου, που στηρίζουν και τις πιο χαζές αποφάσεις μου αλλά στο τέλος με κάνουν και καταλαβαίνω τη χαζομάρα και με βοηθούν να επανορθώσω!

 

Ευχαριστώ τα πεθερικά μου για τον γιο που ανέθρεψαν και διαπαιδαγώγησαν και στέκεται τώρα στο πλευρό μου, καλύτερος και από ότι περίμενα ή φανταζόμουν!

 

Τους ευχαριστώ όλους και τρέφω απέραντη ευγνωμοσύνη!

Να σε ξυπνάει ότι ονειρεύεσαι...

8pvzp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα ήθελα κι εγώ με τη σειρά μου να ευχαριστήσω τον αγαπημένο μου γιατρούλη (γυναικολόγο) Μαραγκουδάκη Αντώνη και την μαία του Πένυ Ηλιάδη. Και στις δύο γέννες μου (καισαρικές) ήταν ΤΕΛΕΙΟΙ !!!

Ευχαριστώ

 

Καλησπερα Μαριλενα,

 

Ειμαι η Μαρια,

 

πηρα το θαρρος να σου μιλησω γιατι ειδα σε καποιο post σου οτι εχει γιατρο τον ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΗ οπου θα ηθελα κι εγω να επισκεφτω για πρωτη φορα!

 

Θα ηθελα αν εχεις την ορεξη να μο πεισ λιγα λογια γι αυτον γιατι θα παω πρωτη φορα.

 

Σ ευχαριστω πολυ.:) αν θες ακομα και σε προσωπικο μυνημα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Μετά από 9 χρονια προσπαθειών με αγωνίες, φόβους, κλάματα απογοήτευση...

 

Θέλω ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ από καρδιάς

ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΠΑΝΤΟ ΚΩΝ/ΝΟ στο Γενεσις Αθηνων που μας έδωσε τριπλή χαρά και θα φέρω σε λίγους μήνες τρία πλασματάκια!!!!

bsglp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Θέλω και εγώ με τη σειρά μου να πω ενα πολύ μεγάλο ευχαριστώ στο γυναικολόγο μου κ. ΧΑΡΗ ΚΑΡΠΟΥΖΗ που από το πρώτο κιόλας ραντεβού με έκανε να τον εμπιστευτω που έκανε το όνειρό μου για παιδί να μου φαίνεται πιο εύκολο. Ήταν κ είναι δίπλα μου. Από την αρχή της εξωσωματικής μέχρι κ τη γέννα με έκανε να νοιωθω ήρεμη κ σιγουριά όποιο πρόβλημα κ αν υπηρχε... Μου είναι δύσκολο να εκφράσω με λόγια την ευγνωμοσύνη μου. Νοιωθω τυχερή που οι δρόμοι μας ενώθηκαν κ έγινε το όνειρό μου για παιδιά πραγματικότητα.... Να τον έχεις ο Θεός πάντα καλά αυτόν κ την οικογένειά του. Κ να χαρίσει πολλά χαμόγελα κ σε άλλες υποψήφιες μανουλες....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Είμαστε νέοι γονείς και αποκτήσαμε δύο υπέροχα κοριτσάκια και νιώθουμε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε δημόσια την ΜΕΝΝ του Γαία καθώς και όλο το προσωπικό, νοσηλευτές και παιδιάτρους διότι μας φιλοξένησαν για 25 ημέρες και ήταν όλοι τους υπέροχοι και φρόντισαν να βγούμε καλά και υγιείς!! Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ , ίσως να είναι λίγο, στην κα.Ελένη Καραναστάση απο το ΠΡΟΓΕΝΕΣΙΣ όπου ήταν άψογη σε κάθε μας υπέρηχο και τέλος τον σωματοφύλακα μας, γυναικολόγο, εκπληκτικό επιστήμονα και υπέροχο άνθρωπο κο.Χαράλαμπο Σπυριδάκη που φρόντισε για όλα απο την αρχή μέχρι το τέλος. Θα τον έχουμε μέσα στην καρδιά μας για όλη μας την ζωή!!!!

Ευχαριστούμε,

Πέτρος,Ιωάννα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...