Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ-ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


thessalonikia

Recommended Posts

πηγαινω και τα 2 παιδια μου στην ξανθακου ειναι πολυ καλη σε γνωσεις και σε αποτελεσματικοτητα αλλα μεχρι εκει.

Ειναι αποτομη (συμπεριφορα απαραδεκτη), για επειγοντα περιστατικα ξεχαστε την (βασιλικοτερη τους βασιλεως), δουλευει μονο με ωραριο (ε συγγνωμη σε ιατρειο θελω να παω οχι σε κομμωτηριο)

νομιζω οτι παω για αλλαγη γιατρου κι εγω , καμμια προταση για θεσσαλονικη? (ομοιοπαθητικη παιδιατρο)

 

Ρε παιδια διαβαζω εδω και αλλου στο ιντερνετ οτι η Ξανθακου ειναι αποτομη,απαραδεκτη απο συμεπριφορα,μαλιστα και η κοπελα που μου τη συστησε και μου την εκθειασε ως γιατρο αφου ελυσε θεμα βρογχιτιδας της 6χρονης κορης της αμεσα,με προειδοποιησε "ειναι αποτομη στο λεω" και απορω. Πηγα το παιδι μου μια επισκεψη και τωρα ξεκιναμε ομοιοπαθητικη.Δεν ηταν καθολου αποτομη η γυναικα,μαλιστα η επισκεψη κρατησε μια ολοκληρη ωρα,αυτο γιατι καποια κοπελα ανεφερε οτι την ξεπεταξε σε 20λεπτα...Το αντιθετο,μου εκλεισε ραντεβου 20μερες μετα γιατι για το πρωτο ραντεβου θελει να εχει μια ωρα διαθεσιμη ειπε. Μετα πηγα και για μενα επισης δεν ηταν περιεργη στη συμπεριφορα της. Για να το λενε ολοι ομως ανησυχω......τι θα ακολουθησει στη συνεχεια? Μπορει να μου πει καποιος πελατης της τι ακριβως εννοει αποτομη και απαραδεκτη να ειμαι προετοιμασμενη?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλησπερα κ απο εμενα?

Παμε στη Ξανθακου εδω κ λιγοθς μηνες.Οι θεραπειες της μας εχοθν βοηθησει αρκετα κ με τις ωτιτιδες που παθενε η κορη μου, τωρα τριων αλλα κ με τις βρογχιολιτιδες που παθαινει ο γιος μου, τωρα εντεκα μηνων.ολο το χειμωνα ενω παθαμε αρκετες γορες ευτυχως δεν πηραμε ουτε μασκα, ουτε εισπνοες, ουτε κπρτιζονη.

Το ιατρειο της εχεινδυο αιθουσες πραγμα πολυ βολικο οταν εχεις βρεφακι.

Οσες φορες εχουμε αρεωστησει εκτατα παντα μας δεχεται κ χωρις καθυστερηση κ ειναι παντα πού καλη με τα παιδια στην διαρκεια της εξετασης, ουτε τα ζοριζει ουτε τα πιεζει παντα τα αφηνει να παρουν τον χεονο τους να ηρεμισουν για να εξεταστουν κ πολλες φορες δεν τα αφηνω απο την αγκαλια μου κ τα θηλαζω κιολας για να ειναι πιο ηρεμα.

Δεν την εχω βρει αποτομη ισως λιγο απολυτη σε καποια θεματα αλλα εμενα προσωπικα δεν μου δημιουργει καποιο προβλημα.

Για εμενα τα μον αρνητικα ειναι οτι μενω δυτικα κ πρεπει να τρεχω εκει κατω κ επισης οτι ειναι δυσκολο το παρκαρισμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παραπανω ειχα αναρωτηθει γιατι οοοοοοοοοοοολοι λενε οτι η Ξανθακου ειναι αποτομη παραξενη κλπ. Δυστυχως το διαπιστωσα με το χειροτερο τροπο. Ειχαμε ενα εξαιρετικα τραυματικο επεισοδο κακιστης συμπεριφορα απο μερους της απεναντι στο παιδι μου και ενα μηνα μετα οταν παιρναμε απο την Ολγας μου ζηταει εντονα να στριψουμε στο υψος που ειναι το ιατρειο της γιατι φοβαται μην την ξαναπαω. Οταν το διηγουμαι ολοι μου λενε οτι θα την πλακωναν επιτοπου.... Ως γιατρος τωρα ειχε πολυ καλα αποτελεσματα αλλα απο συμπεριφορα ειναι απιστευτη η γυναικα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα

εμείς τελικά αλλάξαμε, και είμαστε πολύ ευχαριστημένοι από τον κο Πετσάνη (κέντρο Θεσσαλονίκης). Δεν είναι παιδίατρος, όμως ο μικρός μου γιος ξεκίνησε με αυτόν αγωγή από 8 μηνών για αλλεργική ρινίτιδα, με άμεσα αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...