Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αποτελέσματα κληρώσεως Σεπ-Οκτ 2009


Recommended Posts

1. Art4Fun ένα κύκλο 4 συναντήσεων εργαστήρι δημιουργικό παιχνίδι ή κατασκευές κλπ (για κάτοικους Αθηνών Χαλανδρίου Αγ.Παρασκευής και περιχώρων). Θα κληρωθούν 2 κύκλοι δηλ 2 μέλη-νικητές.

MARIA1(515)

elita (436)

 

2. Χοροκίνηση 1 μήνας για ενήλικα & 1 μήνας για παιδάκι 4-6 ετών Κάτοικοι Αθηνών

anjelica (427)

 

3. Βabynatural παιχνίδι ξύλινο πυραμίδα για παιδάκι 1 έτους

mamaemy(101)

 

4. Εισαγωγική εταιρεία Δημήτριος Ράπτης χαλί disney της επιλογής σας

stellas(5)

 

5. Siem – Cd rom Μελέτη περιβάλλοντος παιδιά Δ΄δημοτικού.

eirinilagadas(44)

 

6. Siem – Cd rom Θεοί παιδιά σχολικής ηλικίας (4-12 ετών).

Rou(554)

 

7. Καλλιτεχνούπολη συμμετοχή 1 μήνας σε δημιουργικό εργαστήρι για παιδάκι απο 3-5,5 ετών (για κατοίκους Αθηνών-Νότια Προάστια)

ζιζελ(151)

 

8. Καλλιτεχνούπολη συμμετοχή 1 μήνας σε δημιουργικό εργαστήρι για παιδάκι απο 5,5 ετών (για κατοίκους Αθηνών-Νότια Προάστια)

BEAUTIFULL(294)

 

9. Αστεράκι Slings - ένας μάρσιππος αγκαλιάς - Sling για γονείς παιδιών μέχρι 2 ετών

kornilia(424)

Τα μέλη θα ειδοποιηθούν και πμ και με email !.

 

Συγχαρητήρια σε όλους !:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις

Πρώτη φορά κέρδισα ..Ευχαριστώ πάρα πολύ.

Φαντάζομαι πως θα με ενημερώσουν για την όλη διαδικασία(πως δηλ.θα επικοινωνήσω με την δραστηριότητα που κέρδισα).

Είμαι πολύ χαρούμενη.Ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα παρέλαβα το δωράκι μου. Συγχαρητήρια στις κερδισμένες και οι υπόλοιπες σύντομα να κερδίσετε και εσείς!!!!! Ευχαριστώ πολύ !!!!!!

Ειμαι παντα η ιδια και στο φορουμ και στο ριαλ λαιφ... δεν μπορω να κρυψω τι ή ποια ειμαι....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...