Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ!!!!


casperαki

Recommended Posts

Pηρα την κρεμουλα σημερα ειμαι πολυ ευχαριστημενη.3 εκανα παραγγελια και σημερα 9 παρελαβα....6 μερες!!!χωρις μεταφορικα.Η κρεμα ηταν λανκομ και ειναι ιδια με αυτη που αγοραζα απο χοντος...μεγαλη διαφορα στην τιμη.Σιγουρα θα ξαναχρησιμοποιησω το σαιτ αυτο!!!Εχει κ επιπλεον εκπτωσεις στις μελλοντικες σου παραγγελιες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 619
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

λεω να παραγγειλω μια κρεμα της μαμας μου που εχω κουφαθει...

 

82 στο χοντο, 22 εδω... ειναι λογικο??? Λες να ειναι μουφα??

 

Είναι φθηνότερο σε κάποια είδη που τσέκαρα εγώ, ενώ σε άλλα περίπου στα ίδια. Τόσο μεγάλη διαφορά πάντως δεν παρατήρησα σε κάτι. Μήπως μπέρδεψες τα μεγέθη ή υπάρχει κάποια διαφορά που δεν πρόσεξες;

.....δε νομίζω τάκη....

Link to comment
Share on other sites

μουφα δεν ειναι εχω παραγγειλει στο παρελθον κι εγω και μαλιστα οσο περισσοτερες φορες παραγγειλεις τοσες μεγαλυτερες εκπτωσεις σου κανουν και παντα στελνουν καποιο δωρακι εκτος απο αυτο το site εχω παραγγειλει ακι απο αυτο

http://www.fragrancex.com/products/perfume_testers.aspx

το οποιο εκτος απο τα κανονικα αρωματα πουλαει και testers εχει μεταφορικα αλλα ειναι πολυ λιγα ειχα παρει ενα αρωμα της j. Parker στα hondos ειχε 80 και κατι και εγω το πηρα απο εδω 28$ με τα μεταφορικα απιστευτο

Y.Γ αυτη την εποχη εχουν δωρεαν τα μεταφορικα αν χρησιμοποιησεις το κουπονι free πριν την παραγγελεια στην δεξια πλευρα και μετα apply

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Να ρωτήσω τί διαφορά έχουν τα testers? Οι διαφορές είναι τεράστιες!!

Mariadrama, έχεις αγοράσει από αυτό το site και είναι κανονικές οι κολώνιες?

Συγνώμη που είμαι καχύποπτη, αλλά τόσα πολλά πληρώνουμε πια στην Ελλάδα????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μουφα δεν ειναι εχω παραγγειλει στο παρελθον κι εγω και μαλιστα οσο περισσοτερες φορες παραγγειλεις τοσες μεγαλυτερες εκπτωσεις σου κανουν και παντα στελνουν καποιο δωρακι εκτος απο αυτο το site εχω παραγγειλει ακι απο αυτο

http://www.fragrancex.com/products/perfume_testers.aspx

το οποιο εκτος απο τα κανονικα αρωματα πουλαει και testers εχει μεταφορικα αλλα ειναι πολυ λιγα ειχα παρει ενα αρωμα της j. Parker στα hondos ειχε 80 και κατι και εγω το πηρα απο εδω 28$ με τα μεταφορικα απιστευτο

Y.Γ αυτη την εποχη εχουν δωρεαν τα μεταφορικα αν χρησιμοποιησεις το κουπονι free πριν την παραγγελεια στην δεξια πλευρα και μετα apply

μπηκα τωρα ..αυτο ειναι ακομα πιο φτηνο απο το strwaberry.Σιγουρα δεν ειναι μουφα;;Ξερει καμια αλλη κοπελα;;

QJZup3.png

 

bxuCp3.png

Link to comment
Share on other sites

OK, τσίμπησα άγρια!!! Μόλις παρήγγειλα την Glow 100ml Eau de toilette tester μόλις 18,37 €

χωρίς έξοδα μεταφοράς! Θα την παραλάβω μέσα σε 7-12 εργάσιμες και θα σας ενημερώσω.

Τα tester , από ότι διάβασα στο fragranceX είναι χωρίς συσκευασία και ίσως και χωρίς καπάκι , αλλά δεν με νοιάζει.

Για να δούμε, ελπίζω να μην την πάτησα! ;)

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι μέσα και διαλέγω!!!

Να σε ρωτήσω xuito, πως χρησιμοποίησες το κουπόνι για τα δωρεάν μεταφορικά?

Πριν την παραγγελία πάω να το επιλέξώ αλλά δεν μου το δίνει επιλογή.....

Κάρτα χρησιμοποίησες φαντάζομαι εεεε?

Link to comment
Share on other sites

Είναι φθηνότερο σε κάποια είδη που τσέκαρα εγώ, ενώ σε άλλα περίπου στα ίδια. Τόσο μεγάλη διαφορά πάντως δεν παρατήρησα σε κάτι. Μήπως μπέρδεψες τα μεγέθη ή υπάρχει κάποια διαφορά που δεν πρόσεξες;

 

 

http://eu.strawberrynet.com/skincare/elizabeth-arden/visible-difference-refining-moisture/13478/#DETAIL

 

ELIZABETH ARDEN

 

- Visible Difference - Day Care

 

αυτη την κρεμα ακριβως, Την εχω γραμμενη στο χαρτακι. Μου ειπαν στο χοντο εχτες 92ευρω μειον 10%. Δηλαδη 82 και κατι..

 

και εδω 22..

 

τα 75 ml

 

 

 

παντως το casperaki που πηρε μια κρεμα της lancome ειπε οτι ειναι ιδια με αυτη που παιρνει χρονια τωρα!!!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

που ειναι το aplay ρε παιδια?δεν το βρισκω

 

Το βρήκα κορίτσια!

Κάνεις πρώτα εγγραφή στο "my account" δίνοντας μόνο όνομα και e-mail και μετά κατά την παραγγελία αντιγράφεις το "free" στο κουτάκι που λέει για τα κουπόνια.

Μετά πατάς apply και το δέχεται και μηδενίζει τα έξοδα αποστολής.

Καλά ψώνια κορίτσια!!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είμαι μέσα και διαλέγω!!!

Να σε ρωτήσω xuito, πως χρησιμοποίησες το κουπόνι για τα δωρεάν μεταφορικά?

Πριν την παραγγελία πάω να το επιλέξώ αλλά δεν μου το δίνει επιλογή.....

Κάρτα χρησιμοποίησες φαντάζομαι εεεε?

 

 

Ναι , χρησιμοποίησα τη visa μου, αλλά δεν έκανα εγγραφή. Την ΄ωρα που σου βγάζει σύνολο παραγγελίας , διαλέγεις τροπο αποστολής (εγώ πήρα το απλό ταχυδρομείο) και

αριστερά στην οθόνη έγραφε : κουπόνι ή gift certificate , εκεί πληκτρολόγησα τη λέξη

free και αμέσως διαγραφηκε το κόστος αποστολής.

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΤΟς ΑΠΟ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΟς ΤΡΟΠΟς ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙς?αυτο με το απλαι παλι δεν το καταλαβα .τελικα κανεις η δεν κανεις εγραφη>?

 

 

Εγώ δεν έκανα εγγραφή , μόλις διάλεξα το άρωμα πήγα ταμείο για πληρωμή.

Εκεί δίνοντας τα στοιχεία μου , μου ζήτησαν και το e-mail.

Μόλις ολοκληρώθηκε η παραγγελία μου ήρθε e-mail με την επιβεβαίωση και ένα κωδικός

για να μπαίνω στο site Και να με αναγνωρίζει σαν χρήστη , δηλαδή χρησιμοποίησαν τα στοιχεία που τους έδωσαν και έγινε μόνη της η εγγραφή.

 

Μόλις διαλέξεις τι θέλεις και στου βγάλει το σύνολο, στο αριστερό τμήμα της οθόνης

γράφει "Hava a coupon or gift certificate" και από κάτω έχει ένα κουτάκι.

Στο κουτάκι μέσα γράφεις τη λέξη free και πατάς το πλήκτρο apply που βρίσκεται

ακριβώς κάτω από το κουτάκι!!!

 

Εκτός από πιστωτική μπορείς να πληρώσεις με paypal , ταχυδρομική επιταγή , ένα πράγμα που λέγεται "bill me later" (δεν ασχολήθηκα) και υπάρχει και μία επιλογή "by phone or fax"

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ SITE ΠΟΥ ΔΩΣΑΤΕ!ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΕΙΚΑΤΕ!ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΝ Κ.....Ο ΤΑ HONDOS ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ....ΑΝΤΙΟ HONDOS....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΕΧΩ ΜΠΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ SITE ΠΟΥ ΔΩΣΑΤΕ!ΕΙΣΤΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΕΙΚΑΤΕ!ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΤΟΝ Κ.....Ο ΤΑ HONDOS ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΑΙΜΑ ΜΑΣ ΠΙΣΩ....ΑΝΤΙΟ HONDOS....

 

Πέστα κορίτσια μου!!! Τον ένα όροφο στο Appolonia μόνη μου τον έχω χτίσει!!!!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρήγγειλα και εγώ!

Κολώνια & κρέμα για μένα, κολώνια για τον άντρα μου, κολώνιες (3!!) για συναδέλφους και όλα αυτά με ? 124.

Ας δούμε όταν τα παραλάβουμε (κάποια στιγμή σκέφτηκα μήπως μπλέξουμε με τελωνεία, αλλά δεν το είδα να αναφέρεται πουθενά, άρα ελπίζω όχι)

Το μόνο έκανα λάθος με τον τρόπο πληρωμής και ενώ ήθελα credit card, τίκαρα το κουτάκι που λέει ταχυδρομική επιταγή και τώρα τους έχω στείλει μαιλ για να διορθώσω το λάθος μου.

Θα σας πω εντυπώσεις όταν παραλάβω.

Και πάλι ευχαριστούμε τα κορίτσια που βρήκαν αυτά τα site και κυρίως τα δοκίμασαν πριν τα προτείνουν.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μυρωδάτα εχει παραλάβει καμια τιποτα ακομα;;;

Για γράψτε νεωτερα παρακαλω να δουμε μηπως κουνισω και εγω μαντήλι στον Χοντο;;;

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ περιμένω από μέρα σε μέρα το σαμπουάν, το leave in conditioner , τις σκιες και το λιπγκλος απο strawberrynet αλλά επειδή σαμπουάν το έχω ήδη από εκεί σαν βεβαιώνω ότι ειναι το ίδιο με αυτό που με λούζουν στο κομμωτήριο.

EUdTp3.png

 

4f73c22695.png

Link to comment
Share on other sites

κάτι σχετικά με τα tester... το νου σας μήπως είναι χρησιμοποιημένα και παραλάβετε μισό μπουκάλι άρωμα... αν δείτε κάπου λέει πόσα ακριβώς Ml είναι.. καποιο που είδα έγραφε 64 οπότε ήταν στάνταρ χρησιμοποιημένο.

EUdTp3.png

 

4f73c22695.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Να ευχαριστήσω και εγώ πολύ πολύ τα κορίτσια που πρότειναν το strawberrynet.com. Απίστευτες τιμές. Παρήγγειλα μία μάσκαρα της Lancome (που δεν υπάρχει ακόμη στην Ελλάδα) και μέσα σε μία εβδομάδα την είχα στα χέρια. Χωρίς έξοδα μεταφοράς και κανονική συσκευασία. Σε γενικές γραμμές, οι τιμές είναι πολύ καλύτερες και σίγουρα θα το ξαναχρησιμοποιήσω. Απλά για πρώτη φορά, είπα να περιοριστώ σε ένα προϊόν!

 

Ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια οταν παραλαβετε ααπο το fragrance X πειτε εντυπωσεις γιατι ειωαι ακομα πιο φτηνα απο το φραουλονετ!....ΘΕΛΩ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κάτι σχετικά με τα tester... το νου σας μήπως είναι χρησιμοποιημένα και παραλάβετε μισό μπουκάλι άρωμα... αν δείτε κάπου λέει πόσα ακριβώς Ml είναι.. καποιο που είδα έγραφε 64 οπότε ήταν στάνταρ χρησιμοποιημένο.

 

 

Στην επιβεβαίωση της παραγγελίας που μου έστειλαν με e-mail , γράφει 3,4 oz , δηλαδή 100ml.

Ουσιαστικά στο site έγραφε ότι τα tester πωλούνται χωρίς τη συσκευασία λιανικής

που πωλούνται στα μαγαζιά , σου το στέλνουν σε ένα απλό κουτί και πιθανόν να μην έχει και

καπάκι (σιγά τ'αυγά).

Σε αναμονή λοιπόν !!

Θα σας ενημερώσω!!!

 

ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΖΩ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ....Σ'ΑΓΑΠΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

η διαφορα ειναι στη συσκευασια ειναι 100% γνησια και ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ για προωθητικους λογους μεγαλες εταιριες στην Αμερικη συχνα πουλουν samples η testers οποια εχει ζησει λιγο στην Αμερικη το γνωριζει απο εκει και περα τι να σας πω εγω για καλο σας τπ προτινα εχω ψωνισει αρκετες φορες μου το προτιναν φιλες μου αλλα δεν θα βρω και τοον μπελα μου τωρα επειδη πηγα α καν ω ενα καλο (η γνωστες ελληνικες εξυπναδες-καχυποψιες) αλλωστε εγω δεν εχω κανενα οφελος να διαφημιζω το site αυτα και δεν συνεχιζω πηγαινω στην μπουμπουκα μου

 

Καλημέρα!

Να ρωτήσω τί διαφορά έχουν τα testers? Οι διαφορές είναι τεράστιες!!

Mariadrama, έχεις αγοράσει από αυτό το site και είναι κανονικές οι κολώνιες?

Συγνώμη που είμαι καχύποπτη, αλλά τόσα πολλά πληρώνουμε πια στην Ελλάδα????

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...