Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΗΛΟ ΤΗΣ ΕΡΙΔΟΣ- ΚΟΥΦΕΤΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ


candy1234

Recommended Posts

Το θέμα έχει ως εξής:

Παραγγέλνω μπομπονιέρες για μεγάλους και μικρούς καθώς και προσκλητήρια από συγκεκριμένο μαγαζί που πήρε η νονά μας και τα βαφτιστικά μας. Η κοπέλα που έχει το μαγαζί μου είπε πως στις μπομπό θα βάλει smarties και μου έδωσε και τιμή ανά τεμάχιο. Με ρώτησε αν ήθελα smarties ή 5 κουφέτα...είπα οκ...smarties. Εν συνεχεία, ερχόμενη σπίτι σκέφτηκα των μεγάλων οι μπομπονιέρες να έχουν κουφέτα..συγκεκριμένα τα κουφέτα σοκολάτα - αμύγδαλο του Χατζηγιαννάκη, τα οποία τα έχω φάει και είναι ωραία. Τα είδα και στο internet και έχουν 10,90€ το κιλό και βγαίνουν 240 τεμάχια/κιλό. Τηλεφωνώ στην κοπέλα της το λέω και τι μου απαντάει; Εγώ είπα μόνο ποια κουφέτα θέλω...όχι οτι ξέρω κόστος κλπ.. Πως θα με χρεώσει περίπου 0,40 εξτρά για κάθε μπομπονιέρα επειδή αυτά τα κουφέτα είναι ακριβά...έχουν μου λεει 18 περίπου ευρώ το κιλό και βγαίνουν δεν βγαίνουν 150 τεμάχια στο κιλό. Ε, δεν άντεξα...της είπα πόσο τα έχω δει και τα σχετικά.. Μου είπε πως δεν της αρέσει η όλη συζήτηση γιατί νιώθει πως αμφισβητήτε και πως δεν την ενδιαφέρει τι γράφει σαν τιμές ο κάθε άσχετος στην ιστοσελίδα του. Της απάντησα πως θα έπρεπε να την ενδιαφέρει γιατί αν ΔΕΝ θέλει να την αμφισβητούν θα πρέπει να ενημερώνετε καθώς πλέον ο κόσμος- καταναλωτής μπορεί άμεσα να κάνει την "έρευνα αγοράς" του μέσω internet. Τέλος πάντων, μην θέλοντας να δώσω έκταση, είπα να αφήσει το θέμα ως έχει. Να βάλει σε όλες smarties. Πάντως την θεώρηση τελείως αντιεπαγγελματική την συμπεριφορά της και έχω ξενερώσει απίστευτα!

Θέλω να πληρώνω κάτι που αξίζει αλλά όχι να με εκμεταλεύονται κιόλας...

Φαντάζομαι πόσο θα έχει "φουσκώσει" τις τιμές στις μπομπονιέρες και στο προσκλητήριο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το θέμα έχει ως εξής:

Παραγγέλνω μπομπονιέρες για μεγάλους και μικρούς καθώς και προσκλητήρια από συγκεκριμένο μαγαζί που πήρε η νονά μας και τα βαφτιστικά μας. Η κοπέλα που έχει το μαγαζί μου είπε πως στις μπομπό θα βάλει smarties και μου έδωσε και τιμή ανά τεμάχιο. Με ρώτησε αν ήθελα smarties ή 5 κουφέτα...είπα οκ...smarties. Εν συνεχεία, ερχόμενη σπίτι σκέφτηκα των μεγάλων οι μπομπονιέρες να έχουν κουφέτα..συγκεκριμένα τα κουφέτα σοκολάτα - αμύγδαλο του Χατζηγιαννάκη, τα οποία τα έχω φάει και είναι ωραία. Τα είδα και στο internet και έχουν 10,90€ το κιλό και βγαίνουν 240 τεμάχια/κιλό. Τηλεφωνώ στην κοπέλα της το λέω και τι μου απαντάει; Εγώ είπα μόνο ποια κουφέτα θέλω...όχι οτι ξέρω κόστος κλπ.. Πως θα με χρεώσει περίπου 0,40 εξτρά για κάθε μπομπονιέρα επειδή αυτά τα κουφέτα είναι ακριβά...έχουν μου λεει 18 περίπου ευρώ το κιλό και βγαίνουν δεν βγαίνουν 150 τεμάχια στο κιλό. Ε, δεν άντεξα...της είπα πόσο τα έχω δει και τα σχετικά.. Μου είπε πως δεν της αρέσει η όλη συζήτηση γιατί νιώθει πως αμφισβητήτε και πως δεν την ενδιαφέρει τι γράφει σαν τιμές ο κάθε άσχετος στην ιστοσελίδα του. Της απάντησα πως θα έπρεπε να την ενδιαφέρει γιατί αν ΔΕΝ θέλει να την αμφισβητούν θα πρέπει να ενημερώνετε καθώς πλέον ο κόσμος- καταναλωτής μπορεί άμεσα να κάνει την "έρευνα αγοράς" του μέσω internet. Τέλος πάντων, μην θέλοντας να δώσω έκταση, είπα να αφήσει το θέμα ως έχει. Να βάλει σε όλες smarties. Πάντως την θεώρηση τελείως αντιεπαγγελματική την συμπεριφορά της και έχω ξενερώσει απίστευτα!

Θέλω να πληρώνω κάτι που αξίζει αλλά όχι να με εκμεταλεύονται κιόλας...

Φαντάζομαι πόσο θα έχει "φουσκώσει" τις τιμές στις μπομπονιέρες και στο προσκλητήριο...

 

candy καλημέρα,

το ίδιο ακριβώς συνέβη και σε εμένα, πήρα δηλαδή όλα τα υλικά να φτιάξω μόνη μου τις μπομπονιέρες και φεύγοντας η κοπέλα από το μαγαζί με ενημέρωσε ότι εκτός απο κουτιά και άλλα διακοσμητικά έχουν και κουφέτα χατζηγιαννάκη 19€ το κιλό παρακαλώ , βέβαια εγώ είχα ψάξει μέσω internet και είχα δει ότι ο ελξισ τα είχε 10, 90€ και αφού τις είπα ότι τα έχω βρει στην παραπάνω τιμή και δεν με ενδιαφέρει τότε μόνο αναγκάστηκε να ρίξει τη τιμή στα 12€ χαριστικά για ' μένα όπως είπε.

αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι οι περισσότεροι προσπαθούν να κερδίσουν όσο το δυνατόν περισσότερα απο μια παραγγελία , γι'αυτο είναι καλό να κάνουμε απο πριν έρευνα αγοράς για το προϊον που μας ενδιαφέρει έτσι ώστε να μπορούμε και εμείς με τη σειρά μας να απαιτήσουμε κάποια διευκόλυνση.

αυτό βέβαια που θα μπορούσες να κάνεις εσύ είναι να είχες παραγγείλει τις μπομπονιέρες χωρίς τα κουφέτα και να αγόραζες τα κουφέτα ξεχωριστά στην φθηνότερη τιμή που είχες βρει εσύ. μετά είναι πολύ εύκολο να τα δέσεις πάνω στη μπομπο. όχι για να μη μας θεωρούν και κορόιδα.

wobz4vsv31g4fym5.png
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, με πήρε τηλέφωνο η κοπέλα και μου είπε πως τα κουφέτα που είδα στο Έλξις με 10,90 είναι λέει κινέζικα και είναι κομπίνα..όπως της είπε και ο πωλητής της. Φταίω τώρα να πάρω τηλέφωνο στο Ελξις να τους ρωτήσω αν τα κουφέτα που διαφημίζουν ως Χατζηγιαννάκης είναι κινέζικα;

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί ο Χατζηγιαννάκης δεν κάνει σύσταση στην εταιρεία Ελξις αν είναι και πουλάνε κινέζικα κουφέτα βάζοντας ως "ταμπέλα" την επωνυμία του; Έτσι δεν είναι;

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα! Μόλις τηλεφώνησα στο Ελξις και τους ρώτησα για τα κουφέτα τους, αν είναι όντως Χατζηγιαννάκη. Ο άνθρωπος μου είπε πως τα πουλάνε ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΌΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ! Του είπα τον λόγο που του έκανα το συγκεκριμένο ερώτημα και μου είπε πως ο καθένας μπορεί ανώνυμα και απρόσωπο να λέει ό,τι κατηγορίες θέλει. Το Ελξις πουλάει μου είπε τα κουφέτα του Χατζηγιαννάκη τα γνήσια γι'αυτο και τα διαφημιζει και στην ιστοσελίδα του. ΔΙαφορετικα, θα τους έκανε μήνυση ο Χατζηγιαννάκης..αν δεν ήταν δικά του..Λογικό δεν έιναι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαλλον η κυρια δεν ξερει τι λεει και τι ζηταει!100% κερδος θελουνε να βγαλουνε.ευχαριστω την κυρια μυρτω φωτιου στη μυτιληνη που μου εκανε γαμο-βαφτιση με 850 ευρω συνολο για οοοοοοοοοοολα τα πραγματα!και ηρθε και κυριακη και μου στολισε την εκκλησια δωρεαν.να ναι καλα

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολλα κοριτσια απο το φορουμ εχουν ψωνισει απο το Ελξις και δεν ακουσα ποτε απο καμια παραπονο για την ποιοτητα... Και οντως οταν αγοραζεις τα κουφετα ειναι συσκευασμενα με την επωνυμια του εργοστασιου....

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να την παρεις και να της πεις, οτι θα της τα πας εσυ η ιδια τα κουφετα που θα βαλει στις μπομπονιερες για τους μεγαλους. Απλα πες της να σου αφαιρεσει απο την τιμη του τεμαχιου τα smarties. Μην τρελλαθουμε τελειως! +0.40 το τεμαχιο για αλλα κουφετα!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο να κανεις ! πολυ καλη ιδεα!! Ξαναπαρτη και ρωτα τη πόσο θα σου αφαιρεσει αν της πας εσυ τα κουφετα και βγαλει τα smarties.

 

νομιζω οτι θα σου πει πολυ λιγα αλλα τεσπα...

Link to comment
Share on other sites

Βαζουν οτι ¨καπέλο" θέλον πάνω...αν πιάσει..επιασε...αλλά το εχω γράψει και θα το ξαναγράψω γατι την πάτησα αγρια...

Του εν λογο κυριου τα κουφέτα δεν ξερω αν ειναι Χατζιγιαννάκη αλλά το θεμα ειναι αν θα τα πάρεις κάποτε ...μάλλον ποτε στην δικη μας περιπτωση...ειμαι ακομη εξαλη και χολοσκασμένη με την υποθεση...

Σου λεει "ναι....ναι...οκ σε 2-3 μερες θα ειναι εδω ..." και αλλές τετοιες μπουρδες αλλά παιζεις κορωνα γραμματα να προλάβεις να εχεις μπομπονιερες ετοιμες την ημερα που σου εχει υποσχεθει...

...Τι να πω κοριτσια...υπομονη...αλλά υπάρχουν και αλλου με 10.9 και Δευτερα σου λεει...Δευτέρα τα εχεις..

Το φυσάω ακομη και δεν κρυωνει με πράγματα που ηρθαν μετά την βάπτιση...ο αλήτης...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγνωμη, γιατι τοσο πολυ αγχος για το αν τα κουφετα θα ειναι Χατζηγιαννάκη ή κατι άλλο? Εγω παρηγγειλα απο το veryniceday.gr κουφετα χρωματιστα με 6,50 €/΄κιλό και ειναι νοστιμότατα. Που θα καταλαβει ο άλλος αν τα κουφετα ειναι χατζηγιαννάκη ή οχι? Είναι και πανακριβα!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κορίτσια, που θα βρούμε αυθεντικά χατζηγιαννάκη? Στα βόρεια προάστεια τα δίνουν με 16 Ε το κιλό και μου είπαν πως αντέχουν μέχρι τους 24 βαθμούς ειδάλλως σκάνε.!!!

life can be wonderful

Link to comment
Share on other sites

ΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΘΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ!!!ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΗΡΕ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΗΛ/ΝΟ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ.Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ Η΄ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΜΕΡΑΣ Η΄ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ(ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ) ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΣΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ(ΠΟΥ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΑ ΒΑΖΑΚΙΑ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ Β΄ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΓΛΥΚΟ!!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΛ/ΝΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΡΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Η΄ ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ) ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΗΡΑΜΕ!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΘΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΦΕΤΑ!!!ΕΓΩ ΒΑΦΤΙΖΩ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΗΡΕ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΗΛ/ΝΟ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΤΙΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΕΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΑΡΕΙ.Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ Η΄ ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΜΕΡΑΣ Η΄ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ(ΠΡΩΤΟΜΑΓΙΑ) ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΣΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΚΕΡΑΣΑΚΙ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ(ΠΟΥ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΑ ΒΑΖΑΚΙΑ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ Β΄ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΓΛΥΚΟ!!!!ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΗΛ/ΝΟ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΛΛΕΙΨΗ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΓΛΥΚΟ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΡΗΚΕ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Η΄ ΕΤΣΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕ) ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΗΡΑΜΕ!!!!!!!!!!!

 

Αρρωσταίνεις ή δεν αρρωσταίνεις από το άγχος λοιπόν??????

Με το καλόοοοοοοοοοοοοοοο!

Να σε ξυπνάει ότι ονειρεύεσαι...

8pvzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τελικά κορίτσια, που θα βρούμε αυθεντικά χατζηγιαννάκη? Στα βόρεια προάστεια τα δίνουν με 16 Ε το κιλό και μου είπαν πως αντέχουν μέχρι τους 24 βαθμούς ειδάλλως σκάνε.!!!

 

Οταν έκανα εγώ τη βάφτιση της μπέμπας μου είχα αγορασει τα κουφέτα του Χατζηγιαννάκη από την αγορά, από ένα κατάστημα στυλ Λουμίδης, σε πάρα πολύ καλή τιμή. Εγώ βέβαια μένω στον Πειραιά, αλλά είμαι σίγουρη ότι και στην Αθήνα στο κέντρο υπάρχουν μαγαζιά που πουλάν καφέ, ξηρούς καρπόυς, γλυκά του κουταλιού και γενικά τέτοιου είδους πράγματα (στον Πειραιά σε τέτοια μαγαζιά βρίσκεις τα κουφέτα). Επιπλέον, στο Μοναστηράκι που υπάρχουν όλα τα μαγαζιά που πουλάν είδη βάφτισης, σίγουρα υπάρχουν ένα δύο που πουλάν και και κουφέτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν άντεξα! Μόλις τηλεφώνησα στο Ελξις και τους ρώτησα για τα κουφέτα τους, αν είναι όντως Χατζηγιαννάκη. Ο άνθρωπος μου είπε πως τα πουλάνε ΣΥΣΚΕΥΑΣΜΕΝΑ ΣΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΟΥ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΡΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΌΛΑ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ! Του είπα τον λόγο που του έκανα το συγκεκριμένο ερώτημα και μου είπε πως ο καθένας μπορεί ανώνυμα και απρόσωπο να λέει ό,τι κατηγορίες θέλει. Το Ελξις πουλάει μου είπε τα κουφέτα του Χατζηγιαννάκη τα γνήσια γι'αυτο και τα διαφημιζει και στην ιστοσελίδα του. ΔΙαφορετικα, θα τους έκανε μήνυση ο Χατζηγιαννάκης..αν δεν ήταν δικά του..Λογικό δεν έιναι;

 

Πήρα όλα μου τα υλικά για τις μπομπονιέρες από το Ελξις, και τα κουφέτα Χατζηγιαννάκη και τα φρουτάκια Χατζηγιαννάκη!

Ηταν συσκευασμένα μέσα σε κουτί με την επωνυμία του Χατζηγιαννάκη και όλα τα στοιχεία επικοινωνίας του Χατζηγιαννάκη.

.png
Link to comment
Share on other sites

Της είπα πως πήρα τηλέφωνο στο ΕΛΞΙΣ και την ενημέρωσα για την απάντηση που μου έδωσαν..αλλά μου ειπε πως ο καθένας μπορεί να λέει ότι θέλει. (το ιδιο και εκείνη). Δεν ήθελα ομως να το συνεχίσω άλλο και άλλαξα θέμα. Πάντως..δεν θα με ξαναδεί..γιατί βαπτίζω και εγω αργότερα και ούτε απέξω δεν θα πατήσω.. Δεν μπορώ την κοροιδία με τίποτα..ποιος άλλωστε την μπορεί; Ας μου έλεγε ξεκάθαρα...εγώ κοπέλα μου με αυτό το ποσοστό κέρδους δουλεύω..τόσο πουλάω...οκ...θα το καταλάβαινα..αλλά όχι να μου βγάζει τον άλλο απατεώνα και τον εαυτό της Οσία Μαρία!

Link to comment
Share on other sites

προσοχη στον τυπάκο...μη τα ξαναλέμε..φθηνος, φθηνος αλλά μην εισαι και σιγουρη πως θα τα πάρεις...την πατησα περιτρανα...μην την πατήσετε και εσεις...

Τι ωραιο να εισαι μανουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...