Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΛΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ Η ΔΟΝΤΙΑ?????


Recommended Posts

καλησπερα σε ολες τις μανουλες.. θα χρειαστω την βοηθεια σας γιατι ειμαι νεα μαμα και δεν ξερω πως να ερμηνευσω μερικα σημαδια...εχω εναν μπομπιρακο 6 μηνων απο τον ιανουαριο μεχρι και πριν 2 εβδομαδες ητανχαλια με βροχιολιτιδα νοσηλευτηκαμε και 7 μερες στο νοσοκομειο.επιτελους με πολυ κοπο και πονο γιναμε καλα τωρα ομως εχει μυξες καιβηχα σαν να πνιγετε και απο χθες δεν τρωει καλα και σαλια.κανουν τα δοντια βηχα ??τρομαζω ρε κοριτσια φοβαμαι μην περασουμε τα ιδια .αν ειναι δοντια ποσο καιρο θα ειμαστε ετσι μεχρι να φανει δοντακι ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γλυκια μου γεια σου χαλαρωσε,τα δοντακια μπορουν να προκαλεσουν και βηχα επειδη απο τα πολλα σαλια που εχει το μικρο δεν προλαβαινει να τα καταπινει οποτε κανει σαν να πνιγετε εσυ ομως για καλο και για κακο πανε στον γιατρο σας να τον δει για να σου φυγει και το αγχος,φιλια πολλα και ελπιζω να μην ειναι αρρωστο το ζουζουνι σου και να ειναι μονο δοντακια:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ και εγω το ελπιζω αν και οσο περνανε οι μερες σιγουρευομαι οτι ειναι δοντακια γιατι δεν εχουμε αλλα συμπτωματα τις βροχιολιτιδας...ποσο καιρο κανει περιπου να βγει το δοντακι???θα ειμαστε πολυ καιρο ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτα τα δοντια ταλαιπωρια,μολις σκασουν απο τα ουλα μετα γρηγορα βγαιναν,εγω επερνα ενα κουταλακι και το ακουμπουσα στο δοντακι αν εκανε θορυβο τοτε σημαινει οτι βγηκε αν οχι εχετε ακομα,ασε εμεις εχουμε 2 και εχουν σκασει αλα 4 και τα περιμενουμε εδω και 4 μηνες,δεν λενε να βγουν καλε χαχχαχχα:D:D:Dπαντως οταν βγουν ετοιμασου φιατι υα πεσει πολυ δαγκωμαχαχχαχ :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...