Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κοκκινο πουλακι


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια

η μικρη μου ειναι 15 μηνων και εδω και λιγες μερες βλεπω οτι το πουλακι της ειναι κοκκινο εσωτερικα ομως.οταν την σκουπιζω μετα το μπανιο εκει μαζευεται και δυσανασχετει.πυρετο δεν εχει,τρωει κανονικα.κνησμο δεν εχει στην περιοχη.λετε να ειναι απο τις πανες?η απο την αμμο και την πισινα στις διακοπες.το απογευμα θα παω στον παιδιατρο αλλα μεχρι τοτε θα με φαει το αγχος.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η μικρη εχει ερεθιστει απο καπου.Το παθαινει και η δικη μου καμια φορα. Φορα της μονο βρακακι για καποιες ωρες καθε μερα να αεριζεται το σημειο. Εμενα το παθαινε απο τις πανες. Τις πισινες εγω προσωπικα δεν τις εμπιστευομαι καθολου.

2T40p3.pngcIPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δώσε της και αρκετό νερό να πιεί γιατί όταν τα παιδάκια αυτής της ηλικίας δεν καταναλώσουν πολύ νερό για 2-3 μέρες, τα τσίσα γίνονται πιο αλμυρά και κοκκινίζει η περιοχή γύρω από την ουρήθρα. Μου το είπε και μένα ο γιατρός.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...