Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts

Καλημερα και Χρονια ΠΟΛΛΑ σε όλους και όλες!!

 

Παρακαλώ την βοηθειά σας!

 

Η Πηνελόπη είναι 1 1/2 ετων και τα δοντάκια της είναι σε "έξαρση"! Εδώ και δύο μήνες περίπου μου κάνει κάθε απόγευμα (μόνο το απογευμα) έναν πυρετό 37,5.

Ο Παιδίατρος μας είναι της άποψης δόντια και πυρετός δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση μεταξύ τους!

έτσι λοιπόν μας είπε αρχικά και κάναμε εξετάσεις ουρων και αίματος για τυχόν ουρολοίμωξη. Έφόσον βγήκαν πεντακάθαρες μας είπε ότι πρέπει να νοσηλευτεί προκειμένου να κάνουμε περαιτέρω νοσοκομειακές εξετασεις! Πραγματι νοσηλευτήκαμε και κάναμε μία ΤΕΡΑΣΤΙΑ σειρά εξετάσεων αίματος - ούρων - υπερήχων κλπ.

ΟΛΑ ΚΑΘΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ΄! (Το μόνο που βρήκαν ήταν στο υπερηχο ανω-κάτω κοιλίας λιγο υγρο στη δουγλάσσειο) - δεν εχω ιδεα τι είναι αυτο - μου είπαν να μην ανησυχώ καθόλου.

Βγηκαμε από το νοσοκομείο στις 20 Μαρτίου και η Πηνελόπη συνεχίζει και κάνει καθε απόγευμα 37,5! ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ???????

 

Παππούδες και γιαγιάδες και γονεις μου λένε "δοντακια" .

Τι αλλο να κάνω?? Παρακαλώ αν υπάρχει καποιος ιατρός εδω ας μου απαντήσει και αυτός πέρα από την σπουδαία άποψη όλων των μαμαδων!!!!!!!

Έχω παρει και αντίγραφο όλων αυτών των εξετάσεων που κάναμε στο νοσοκομείο ... οι οποίες σημείωση έφτασαν στα 3.000ευρώ!!! Υπάρχει περίπτωση εκμετάλευσης ??? τα εχω χαμένα!!!

 

ΒΟΗΘΕΙΑ!!

 

Σημείωση: Ζητώ συγνώμη που ανοίγω νεό θέμα ενα το ιδιο κείμενο έχω γραψει και στο Θέμα Δοντακια - Πυρετός

eLeKtrA

 

an1cCBO0g410010MDQyODI0ZHwwMDAwMTExZGF8UGVuZWxvcGUgaXMg.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...