Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αυγό κ αντιβίωση


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Η παιδιάτρος μου έχει πει να αποφεύγουμε στην αντιβίωση τα αλλεργιογόνα όπως αυγά, ψάρι, σοκολάτα, και γενικά ότι περιέχει συντηριτικά (π.χ. πατατάκια, γαριδάκια, κ.α.). Βέβαια η amoxil είναι ιδιαίτερα ελαφριά αντιβίωση. Καλύτερα συμβουλέψου και τον παιδίατρο σου.

Link to comment
Share on other sites

Ε! τότε αποφυγέτο μέχρι να την βρεις, δεν θα πάθει κάτι το παιδί αν δεν φάει μια μέρα αυγό. Αυτά που σου ανέφερα η παιδιατρός μου, μου τα έχει συστήσει και για την ημέρα του εμβολιασμού καθώς και την επόμενη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι δεν σας εξήγησα καλά...η παιδιατρός μας μας είπε να συνεχλισουμε την μάσκα αναπνοές αλλά εχθές πήγαμε σε μια γιατρό στο ικα που μας την σύστησαν σαν πολύ καλή κ μας είπε όχι αναπνοές κ επειδή δεν καλυτέρεψε το παιδί εδώ κ ένα μήνα είπε αντιβίωση.οπότε τη γιατρό του ικα πως μπορώ να την βρώ κ να την ρωτήσω?

Link to comment
Share on other sites

Λόγω παλλινδρόμησης στα νεφρά η μεγάλη μου κόρη παίρνει ισχυρή αντιβίωση εδώ και ενάμιση χρόνο και ταυτόχρονα τρώει τα πάντα. Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανχώνεσαι

Νεφέλη:1-1-08 Άλκηστις:1-4-09 Ίριδα:17-6-10

Link to comment
Share on other sites

Λόγω παλλινδρόμησης στα νεφρά η μεγάλη μου κόρη παίρνει ισχυρή αντιβίωση εδώ και ενάμιση χρόνο και ταυτόχρονα τρώει τα πάντα. Δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος να ανχώνεσαι

 

Το ιδιο συμβαινει και με εμας.

Παιρνει αντιβιωση καθε βραδυ , τρωει αβγο μερα παρα μερα και ψαρι 2 φορες την εβδομάδα. Ολα καλά μεχρι τωρα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...