Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βλαστοκύταρρα (απο τα νεογνιλα δοντια)


Recommended Posts

Υπάρχει ελπίδα για εμάς που δεν είχαμε την τύχη και τη σωστή σκέψη να κρατήσουμε τον πλακούντα του παιδιού μας;Υπάρχει αυτή η δεύτερη ευκαιρία που λεν με τα πρώτα δοντάκια;Θα'θελα να ξέρω...

Διαβάζω για την ιστορία μιας μικρούλας να'ναι καλά,που χειρουργήθηκε στην Αμερική,με τα δικά της βλαστκύταρρα και που δόξα το Θεό,πηγαίνει πολύ καλά!παρακαλώ αν η μανούλα διαβάζει να μου ''δείξει''το δρόμο για εκεί,να μάθω,να ρωτήσω..

ευχαριστώ,

Λένα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Δημόσια τράπεζα βλαστοκυττάρων.Ένα φιλικό μου ζευγάρι,ήθελε να κάνει αυτή την πράξη αγάπης και το είχαν προγραμματίσει να δωρίσουν τα αιμοπιπτικά κύτταρα του παιδιού τους...Ο ασκός όμως δεν θα φτάσει ποτέ σε κάποιον άλλο που τα χρειάζεται!Βλέπε γραφειοκρατία...λόγια μόνο λόγια!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Λένα κάτι μου είχε πει η οδοντίατρος μας για τα πρώτα δοντάκια του παιδιού ότι και από εκεί μπορούν να πάρουν βλαστοκυτταρα δεν θυμάμαι ακριβός τι μου είχε πει .Ρώτα καλύτερα κάποιον γιατρό

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...