Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος στο ΤΕΒΕ- Θεσσαλονίκη


Eva5201

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούργιο μέλος και αναζητώ γυναικολόγο καθώς είμαι απογοητευμένη από τον δικό μου. Θα ήθελα να είναι συμβεβλημένος με ΤΕΒΕ και να συνεργάζεται με Γένεσις, αλλά πάνω απ' όλα να είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ! Καμιά σύστασή σας;

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Διαφημίσεις


Γεια σας!Θα ηθελα να σας ρωτησω αν γνωριζετε ή πηγαινετε σε καποιο γυναικολογο του τεβε στη θεσσαλονικη!προσωπικα δεν γνωριζω κανεναν και επειδη θελω να δηλωσω γιατρους δεν ξερω τι να κανω!Αν καποια γνωριζει κατι σχετικα.....

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλης Μπιλούνης.

Πρωϊνά στο Ιάκεντρο στη Χαριλάου.

Απόγευμα στην Ερμού.

 

Εξαιρετικός γιατρός και γλυκύτατος άνθρωπος.

Είναι στην ομάδα του Πράπα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσια! κ εγω ψαχνω να βρω γυναικολογο στο τεβε(θεσ/νικη) γιατι η παλια μου εφυγε απο το ταμειο. Αν εχετε να μου προτεινετε καποιον....κυριως ανατολικα ή στο κεντρο με βολευει. Σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Πολύ καλή γυναικολόγος που τουλάχιστον μέχρι πέρυσι ήταν συμβεβλημένη με το ΤΕΒΕ, είναι η κ. Χριστοπούλου. Σαν γιατρός είναι εξαίρετη αλλά σαν άνθρωπος αξεπέραστη. Έχει έδρα στην Τσιμισκή. Το μόνο πρόβλημα είναι πως έχει τόσες πολλές και φανατικές πελάτισσες που πρέπει να περιμένεις για να τη δεις.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως η Βατση ειναι στο τεβε και αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι συνεργαζεται με Γενεσις!Ειναι στο κεντρο στο Βαρδαρη.Πλ. Δημοκρατιας 4!Κι οσο για ανθρωπος....δεν το συζηταω!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χελιδονι μου η βατση δεν νομιζω οτι ειναι στο τεβε..Ειχα παει πριν μερικους μηνες και δεν ηταν τοτε τουλαχιστον...Αν τωρα ειναι..μακαρι τι να πω,γιατι ειναι πολυ καλη γιατρος!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια! κ εγω ψαχνω να βρω γυναικολογο στο τεβε(θεσ/νικη) γιατι η παλια μου εφυγε απο το ταμειο. Αν εχετε να μου προτεινετε καποιον....κυριως ανατολικα ή στο κεντρο με βολευει. Σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!

Εχεις pm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

Κορίτσια υπάρχει ο edit admin , έχει τα στοιχεια του στον χρυσο οδηγό , πολύ καλός άνθρωπος , ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗ όχι 10λεπτα και 15λεπτα , πολυ λεπτομερής σηκώνει πάντα τηλέφωνο , πολυ ωραίος τύπος !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 months later...

Επαναφερω το θεματακι. Ψαχνω γυναικολογο του ΟΑΕΕ στο κεντρο της Θεσσαλονικης. Δε με ενδιαφερουν οι ικανοτητες του στη μαιευτικη, θα προτιμουσα να εχει καποια αλλη εξειδικευση. Κυριως για προληπτικες εξετασεις , ΠΑΠ και αντισυλληψη τον θελω. Εχετε εμπειρια απο καποιον;

Δε βρηκα ουτε τη Χριστοπουλου , ουτε τον Γουλη, μαλλον δεν ειναι πια στις λιστες.

Ευχαριστωωωω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούργιο μέλος και αναζητώ γυναικολόγο καθώς είμαι απογοητευμένη από τον δικό μου. Θα ήθελα να είναι συμβεβλημένος με ΤΕΒΕ και να συνεργάζεται με Γένεσις, αλλά πάνω απ' όλα να είναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ! Καμιά σύστασή σας;

tosounidou sto oraiokastro exei kai TEBE!einai polu kali giatros....kai anthropos pano apo ola :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
καλησπέρα σας κορίτσια

Ψάχνω απεγνωσμένα γυναικολόγο μαιευτήρα συμβεβλημένο με τον ΟΑΕΕ. Εχετε να προτείνετε κάποιον ξεχωριστο???

 

γιατι ψαχνεις ΟΑΕΕ εφοσον χρεωνουν οσο και αυτοι που δεν εχουν ΟΑΕΕ,

Ο ΟΑΕΕ δικαιολογει μονο την επισκεψη δηλ το καλημερα.υπερηχο-τεστ παπ και οτι αλλο το πληρωνεις και καποιες φορες πιο ακριβα απο τους αλλους.

Α!και κατι ακομη το η συμβασεις τους σταματανε ως το τελος του Δεκεμβριου 2011

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω τον Αποστολο Μπυρο.ειναι συμβεβλημενος και με το οαεε

προσωπικα εχω κανει 2 παιδακια μαζι του και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη,ο ανθρωπος ειναι αστερι

SHjup3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...