Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΤΟ ΤΈΛΕΙΟ ΠΑΡΤΙ ΓΙΑ ΑΝΩ ΤΟ 10 ΕΤΩΝ !!!


Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα, ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την πολύ όμορφη εμπειρία μου απο το περασμένο Σαββάτο απο το πάρτι του γιου μου. Φέτος το αγορι μου τελειώνει το δημοτικό και ήθελα να του κάνω κατι ξεχωριστό. σε καμοια περίπτωση δεν ήθελε στο σπίτι με εμάς και ετσι άρχισα το ψάξιμο.εψαξα οτι μπορούσε να φανταστει το μυαλό μου και τελικά τη λύση μου την έδωσε μια φίλη που ειχε παει εκει σε ενα πατρυ τα παιδια της. Λοιπόν είναι ενας χώρος διαμορφωμένος σαν disco (φωτορυθμικα ,τερμα μουσική και τετοια) αλλά σε ελεγχόμενη κατάστασή δηλαδή χωρίς ποτά και με επίβλεψή ειχε καραοκε και αλλα διαφορα αλλα το καλυτερο γιαυτους ηταν οτι οι γονείς πίναμε τον καφέ μας σε ενα διπλανό κτήριο (του ιδιου συγκροτήματος) και αυτοι ξεσάλωσαν ανενόχλητοι χωρίς τον ελέγχο μας (νομιζαν) με μπλουζ και τετοια πράγματα !!!!!! αυτο ειναι στο νέο κόσμο στον αγιο Ιωαννη "party all the time"οποια ενδιαφέρετε θα δωσω λεπτομέρειες!!!;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια συγνώμη που αργησα να σας απαντησω και στα προσωπικά μηνύματα αλλα έψαχνα το site τους που μου ζητήσατε γιατι δεν το ήξερα αλλα ακόμα δεν το έχω βρει για να σας το δώσω (οταν το βρω θα το γράψω) έχω όμως το τηλ ειναι 210.9022111 Οσο για την τιμη για μένα ηταν πολύ λογική , για 45 άτομα ,τα ποια ήταν 25 παιδιά και οι υπόλοιποι γονείς 240 ευρω .Σε εμας είχαν οτιδήποτε ήθελες σε καφέδες, σοκολάτες , τσάγια κτλ κέικ κουλουράκια σε ενα πολύ όμορφο περιβάλλον με κεράκια, πιάνο και τέτοια πράγματα (γιατί είναι κάτι σαν πολυχώρος τέχνης) και στα παιδιά είχαν χυμούς, κέικ , κουλουράκια ή σνακς dj 2 άτομα για επίβλεψη και γενικά το προσωπικό πολύ φιλικό και πολύ εξυπηρετικό.

Αυτα....... ελπιζω να βοήθησα :-P

Link to comment
Share on other sites

και αυτοι ξεσάλωσαν ανενόχλητοι χωρίς τον ελέγχο μας (νομιζαν) με μπλουζ και τετοια πράγματα !!!!!!

 

Mε ενδιαφερει κι εμενα παρα πολυ αυτος ο χωρος μιας και ειναι πολυ καλη και η χρεωση του. Αλλα τι ακριβως εννοεις οταν λες οτι νομιζαν οτι δεν τα βλεπει κανεις? Πες καμμια λεπτομερεια, γιατι φοβαμαι να τα αφησω τελειως μονα τους...

Link to comment
Share on other sites

Tο ίδιο έκανε και η βαφτιστήρα μου στα γενέθλιά της τον Σεπτέμβριο, ήταν παιδική disco και μία κοπέλα που 3 ώρες τα απασχολούσε με χορό, παιχνίδια, και κάποια στιγμή έβαλε και τους γονείς στο παιχνίδι. Η κοπέλα βέβαια χρεωνόταν έξτρα, όντως πέρασαν καταπληκτικα και τα πιτσιρίκια και εμείς.

Εμείς είμασταν στην ίδια αίθουσα με τα παιδιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tο ίδιο έκανε και η βαφτιστήρα μου στα γενέθλιά της τον Σεπτέμβριο, ήταν παιδική disco και μία κοπέλα που 3 ώρες τα απασχολούσε με χορό, παιχνίδια, και κάποια στιγμή έβαλε και τους γονείς στο παιχνίδι. Η κοπέλα βέβαια χρεωνόταν έξτρα, όντως πέρασαν καταπληκτικα και τα πιτσιρίκια και εμείς.

Εμείς είμασταν στην ίδια αίθουσα με τα παιδιά.

 

Μπορεις να βρεις πληροφοριες και γι'αυτην την disco?

Ενδιαφερεται μια φιλη που εχει μεγαλυτερα παιδια...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να βρεις πληροφοριες και γι'αυτην την disco?

Ενδιαφερεται μια φιλη που εχει μεγαλυτερα παιδια...

 

Eίναι στο Κερατσίνι και λέγεται "party time", στο google μπορείς να βρει πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

και αυτοι ξεσάλωσαν ανενόχλητοι χωρίς τον ελέγχο μας (νομιζαν) με μπλουζ και τετοια πράγματα !!!!!!

 

Mε ενδιαφερει κι εμενα παρα πολυ αυτος ο χωρος μιας και ειναι πολυ καλη και η χρεωση του. Αλλα τι ακριβως εννοεις οταν λες οτι νομιζαν οτι δεν τα βλεπει κανεις? Πες καμμια λεπτομερεια, γιατι φοβαμαι να τα αφησω τελειως μονα τους...[/quote

 

Μην ανησυχείς καθόλου .... είχε δυο άτομα να τα παρακολουθούν στενά και μια κοπελα (Η υπεύθυνη) που πηγαινοερχόταν

(φοβερή αυτή τα είχε όλα υπο έλεγχο ) μπορείς βέβαια να ρίχνεις κ εσυ καμιά ματια . Εμάς δεν μας χρέωσαν εξτρά για τίποτε άλλο απο αυτά που σας είπα. βεβαία δεν ξέρω που μένεις αλλα αυτο ειναι στο Νεο Κόσμο δεν νομίζω να βολεύει απο κερατσινι που λεει η αλλη κοπελα. Εμεις που μένουμε Ηλιούπολη μας βόλεψε μια χαρά το μετρο γιατι ειναι σχεδόν δίπλα στη στάση Αγ. ιωαννης. Τους πήρε μια φίλη μου για να κλείσει κ της είπαν οτι κατι έπαθε το site τους και θα το φτιάξουν μεσα στη βδομάδα ..

Επεξεργάστηκαν by alexpapas
t
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...