Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θα πληρωνουμε πλεον τα φαρμακα στην εγκυμοσυνη?


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ετσι πως το πανε δε βλεπεις τι λενε εκοψαν απο βασικες αρρωστιες τις εγκυμοσυνες θα αφησουν/ευτυχως προλαβα γεννησα δεκεμβριο αλλημονο μας τι ξημερωνει στην υγεια

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να μην αλλαξει κατι ομως αν στους παπουδες αυξανουν το ποσοστο συμμετοχης αλλημονο μας.

εγω γεννησα το δεκεμβριο οποτε δεν προλαβα πολλες αλλαγες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε εχουν μπεσα αυτοι ??? :evil:

 

εγω εχω διαβητη κυησης το οποιο προς το παρον ελεγχω με διατροφη.ο διαβητολογος μου ειπε οτι το ικα μου δικαιολογει 50 ταινιες μετρησης ζαχαρου ανα 1 μηνα την στιγμη που χρειαζομαι 100 μηνιαιως! :shock:που σημαινει οτι τον αλλο μηνα που δεν δικαιουμαι ταινιες πρεπει να δωσω 70 ευρω για τις αγορασω :evil::evil::evil:

 

και οκ εγω σε 3 μηνες σταματαω τις ταινιες μετησης.ενας που εχει την παθηση χρονια? :roll::roll:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ασε γραψτε οσα περισσοτερα μορειτε και δε σιδηρο γιατι μετα τον τοκετο δικαιούμαστε μονο για 40 ημερες δωρεαν μετα πληρωνουμε συμμετοχη.ευτυχως ο γιατρος μου μου ειχε δωσει εξαρχεις φθηνο σιδηρο το ferrro sanol οποτε δεν πληρωνω πολλα 12 ευρω το πηρα χωρις συμμετοχη και μου βγαζει μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...