Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδίατρος βουτσας Νίκος αλιμος


tsitsinos

Recommended Posts

Κοριτσια μου εχει καμια σας άποψη για τον παιδίατρο Νίκο Βουτσά στον Άλιμο; Ειμαστε στην αναζήτησή παιδιάτρου κ επειδη μετακομίσουμε απο Πεντέλη κ αφήνουμε τον δικό μας παιδίατρο ( δεν τρελενομασταν κιόλας) ειμαστε σε αναζήτησή . Αν εχετε κάποιον να μου προτείνεται θα χαρώ!!!! Ευχαριστω πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν τον γνωριζω γιατι παμε σε αλλη παιδιατρο στη Ν. Σμυρνη αλλα γενικα εχω ακουσει καλα λογια απο γνωστες μου κι εχει καλο ονομα.

 

Κ εγω εχω ακούσει κ ηθελα να ακούσω αν οντως ισχύσουν απο καποια μανούλα που παει το παιδάκι της εκει. Γενικα η αναζήτησή παιδιάτρου ειναι δύσκολη ...

Link to comment
Share on other sites

I Καλημερα κοριτσια εγω τον εχω για παιδιατρο.προς το παρον δεν εχω καποιο παραπονο η κορουλα μου ειναι τεσσαρων μηνων ερχεται και σπιτι αμα θελεις.

 

Τον βρισκεις ευκολα στο τηλ? Είναι καθυσυχαστικος?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τον βρισκω παντα στο τηλεφωνο και αν δεν το σηκωσει σε 2 λεπτα με παιρνει πισω.ειναι πολυ καλος και ειναι αυτο που λεμε πολυ τυπικος.χτυπα ξυλο δεν μας εχει συμβει κατι πολυ σοβαρο μεχρι στιγμης να δω στα σοβαρα πως λειτουργει αλλα μια φορα που ειχε κλεισει η μυτουλα της μου ειπε να το παρακολουθω και αν δω οτι ανεβαζει πυρετο μου ειπε να τον παρω και θα ερθει αμεσως.τελικως δεν χρειαστηκε

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...