Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χειρούργος ΩΡΛ για εγχείριση κίστης-πολύποδας σε φωνητική χορδή


Recommended Posts

Η μητέρα μου έχει κίστη-πολύποδα στη φωνητική χορδή και ψάχνω για έναν καλό ωριλά χειρουργό στην Αθήνα. Μου έχουν πει για δύο γιατρούς τον Α.Καλλίτσης και τον Π.Τσολαρίδης ότι είναι καλοί, άμα ξέρει κάποιος από προσωπική εμπειρία ή από κάποιου γνωστού του θα με βοηθούσε πολύ για να αποφασίσω! Επίσης αν έχετε να μου προτείνετε για κάποιον άλλο καλό γιατρό σε δημόσιο ή ιδιωτικό τομέα παρακαλώ στείλτε μου μήνυμα!Ευχαριστώ έκτο προτέρων!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για πολύποδες στις φωνητικες χορδες, θελει φωνιατρο, εχω κάνει και εγω τετοια επεμβαση. Ο καλύτερος σε τετοια θεματα ειναι ο Κωνσταντινος Λαμπροπουλος, ΩΡΛ, φωνιατρος στο Παλαιο Φαληρο. Το τηλεφωνο του ειναι 2109845316

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...