Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πως δειχνουν το ενδιαφερον τους τα αγορια;


Recommended Posts

Γεια σας.Ειμαι καινουριο μελος και με λενε Μαρια.:D

Αυτο που θα σας ρωτησω το εψαξα παρα πολυ στο φορουμ πριν και μετα αφου γινω μελος και δεν το βρηκα πουθενα.

Παρολαυτα επειδη λαθη γινονται ζητω συγνωμη απο τωρα αν υπαρχει κατι παρομοιο.

Η ερωτηση μου τωρα ειναι η ακολουθη: πως δειχνουν το ενδιαφερον τους τα αγορια τις πρωτες χρονιες τους στην εφηβεια;;(13-15) και ενοω ερωτικο ενδιαφερον.Αμα υπαρχει καποιο αγορι κιολας να μου απαντησει θα ταν υπεροχο αλλα συμβιβαζομαι και με κοριτσια:cool:

Σας ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας και παρακαλω μη με κραξετε αν η ερωτηση μου ειναι λιγο ανοητη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας.Ειμαι καινουριο μελος και με λενε Μαρια.:D

Αυτο που θα σας ρωτησω το εψαξα παρα πολυ στο φορουμ πριν και μετα αφου γινω μελος και δεν το βρηκα πουθενα.

Παρολαυτα επειδη λαθη γινονται ζητω συγνωμη απο τωρα αν υπαρχει κατι παρομοιο.

Η ερωτηση μου τωρα ειναι η ακολουθη: πως δειχνουν το ενδιαφερον τους τα αγορια τις πρωτες χρονιες τους στην εφηβεια;;(13-15) και ενοω ερωτικο ενδιαφερον.Αμα υπαρχει καποιο αγορι κιολας να μου απαντησει θα ταν υπεροχο αλλα συμβιβαζομαι και με κοριτσια:cool:

Σας ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας και παρακαλω μη με κραξετε αν η ερωτηση μου ειναι λιγο ανοητη!

 

υπαρχουν αγορια που το δειχνουν αμεσα και υπαρχουν αγορια που ειναι πιο κομπλεξαρισμενα.δυστυχως η σημερινη νεολαια δεν εχει καμια σχεση με πριν.παλιοτερα θυμαμαι εγω τα αγορια μας την πεφτανε στα ισια...μας κοιταζανε μετα ερχοντουσαν και μας μιλαγανε κτλ.μπορει να μην καναμε τιποτα αλλα η διαδικασια ειχε ετσι.επειδη εχω περιπτωση στο περιβαλλον μου το παιδι του αντρα μου απο τον πρωτο γαμο ειναι τωρα 18 χρονων και εννοειτε οτι τον εζησα και στα 10 και στα 13 και στα 15.αυτο που εχω παρατηρησει ειναι οτι ναι μεν θελουνε αλλα δεν τους πολυνοιαζει κιολας.τωρα που ειναι 18 δεν τον προλαβαινουμε....σε αυτην την ηλικια επισης ειναι κολλημενα και με το ιντερνετ κατι games Που παιζουνε και δυστυχως εχει χαθει η αμεση αυτη επικοινωνια.μιλαμε για ωρες στο ιντερνετ και αν θυμηθουνε θα βγουνε και για κανα καφε:P οπως και να εχει σε αυτη την ηλικια παιζει και να μην το δειξουνε:P αν παλι σαν κοριτσι κανεις εσυ μια πρωτη χαλαρη ομως κινηση οχι πεσιμο μπορει και να δεις σημαδια....αν δεν βαριετε να μιλησει αν δε σε αποφευγει κτλ.μην φανεις οτι εισαι και απελπισμενη δηλαδη...απλα μια χαλαρη κουβεντα και θα το καταλαβεις αν θελει να συνεχισει ή οχι....εχουν αντιστραφει οι ρολοι πιστευω εγω...τα σημερινα κοριτσια δειχνουν πιο αμεσα ενδιαφερον παρα τα αγορια.ετσι το εχω ζησει εγω....ααα και δεν ειμαι κοριτσι ειμαι 33 χρονων....ευχομαι να σου απαντησει κανα κοριτσακι πιο νεο!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...